ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПрезидія громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» репрезентує початок своєї діяльності .

Громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» (ГО «АБВ») є місцевою, незалежною  громадською організацією, яка об'єднує на добровільних засадах колективних та індивідуальних членів, які професійно пов'язані з бібліотечною справою,  бібліографічною та інформаційною діяльністю або зацікавлені у її розвитку в регіоні.

Метою діяльності  ГО «АБВ» є всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи і забезпеченню права користувачів  на якісне і своєчасне інформаційно-бібліотечне обслуговування, впровадження новітніх інформаційних технологій та ідеалів високої професійної етики в бібліотечну професію, а також захист соціальних та інших спільних інтересів членів ГО «АБВ».

Основним  завданням ГО «АБВ» вбачає надання  доступу мешканцям Вінницької області до всього обсягу накопичених в бібліотеках знань та інформації, сприяння формуванню у суспільстві усвідомлення пріоритету бібліотеки як центру інформації, осередку культури і освіти, привернення уваги суспільства до її проблем, вдосконаленню бібліотечного законодавства, організації та управління бібліотечною справою, розвитку бібліотечної професії.

ГО «АБВ» ставить за мету довести до місцевих громад цінність бібліотек і бібліотекарів у справі надання населенню  доступу  до різноманітних джерел інформації  для забезпечення їхнього права  на вільне та відкрите інформаційне суспільство.

Громадська організація буде сприяти розвитку професійної освіти та підвищенню фахового рівня, залученню до професії молоді, здійснювати підтримку професійної самореалізації бібліотечних працівників, надавати послуги своїм членам (проводити конференції, семінари, тренінги, стажування), забезпечувати демократичну участь членів  у діяльності організації  на всіх рівнях, здійснювати  незалежний громадський контроль у бібліотечно-інформаційній сфері та інформування про свою діяльність.

Запрошуємо  професіоналів та усіх зацікавлених в подальшому розвитку бібліотечної справи на Вінниччині до співпраці.

 

Президент громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини»       


 

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесні грамоти громадської організації

«Асоціація бібліотек Вінниччини»

 

Затверджено на засіданні Президії ГО «АБВ» 16 грудня 2008 року

 

   1. Це положення визначає умови і порядок нагородження Почесними  грамотами громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» (ГО «АБВ»)  членів організації та колективи бібліотечних установ.

   2. Нагородження Почесними грамотами  «За відданість бібліотечній справі»,  «За професіоналізм», «За значну роботу з бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів», «За впровадження новітніх інформаційних технологій та проектну діяльність» встановлюється з метою сприяння розвитку бібліотечної справи на Вінниччині, удосконалення бібліографічного-інформаційного обслуговування мешканців області та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у бібліотечну справу.

   3. Нагородження Почесними грамотами  відбуваються  щорічно: 30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек, 10 січня за підсумками роботи попереднього року та до ювілейних дат бібліотечних закладів і членів ГО «АБВ».

   4. Почесні грамоти надаються Президією ГО «АБВ» за представленням (клопотанням) колективів бібліотек, професійних об’єднань.

   5. До клопотання про нагородження Почесною грамотою ГО «АБВ»  необхідно додати  характеристику на представленого кандидата,в якій потрібно зазначити основні моменти його виробничої та громадської діяльності, його заслуги і досягнення як бібліотечного фахівця, зокрема особливості творчого підходу до вирішення актуальних питань роботи, впровадження інновацій

   6. Клопотання разом з характеристикою подається на розгляд Президії ГО «АБВ» , яка розглядає подані матеріали і виносить рішення про нагородження.

   7. Імена фахівців та назви трудових колективів, яким присуджена Почесна грамота ГО «АБВ представляються на веб-сторінці ГО «АБВ».

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше