ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЗемна Н.

Квітник Наталі Земної

 

Милуючися трояндою чи тюльпаном у букеті, на природі, азалією або фіалкою на підвіконні, мало хто знає, що квіти, відомі як декоративні, мають лікувальну здатність.

Унікальне видання «Квітник Наталі Земної» — це розповідь про квіти у нашому житті відомої в Україні й поза її межами цілительки, лікаря-травозная з більш ніж 40-річним досвідом роботи в народній медицині. Наталя Земна (Наталя Петрівна Зубицька) — академік Української екологічної академії, автор монографій, статей у періодичних виданнях, автор і ведуча популярних радіо- і телепередач, має численні нагороди і відзнаки за плідну працю задля здоров'я людини і природи.

У «Квітнику Наталі Земної» читач знайде цікаві відомості з «біографії» понад 90 різновидів рослин, присутніх у нашому повсякденному житті. Але головне — дізнається про лікувальні можливості та властивості квітів, рослин, які ми сприймаємо просто як окрасу. Наводяться лікувальні рецепти, подекуди — й кулінарні щодо використання рослин у лікувальному харчуванні.

Книга розрахована на широке коло читачів, а ще й на дітей: вміщуючи казку про квіти для малих, абетку «Зеленої планети» з віршованими розповідями про рослини, автор веде батьків разом із дітьми у світ Природи, щоб навчити любити і берегти його.

Земна Н. Квітник Наталі Земної. — К.: Вид-во «ПресаУкраїни», 2016. — 272 с., іл.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро