ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЛітопис справи та долі

Все зібране в цій книзі постає великою подорожжю у дивовижний світ МЖК, що дозволяє зрозуміти не тільки сутність, але й велику вагомість цього молодіжного руху для вирішення нагального завдання країни — забезпечення молодих сімей житлом.

Цей світ показаний через призму історичних фактів і документів, спогадів тих, хто стояв біля витоків руху молодіжних житлових комплексів, формував господарські та етичні норми їх життя, коротше — будував і будує міста у містах. Цей світ витканий з епізодів — значущих і не дуже, але пам’ятних серцю емжеківців, а тому розцвічений яскравими фарбами і виступає перед читачами різними гранями, що робить його близьким і зрозумілим навіть тим, хто знає про МЖК лише із чуток.

Книга знайомить з географією МЖК, з величезною кількістю людей - ентузіастів і романтиків від Ужгорода до Сєвєродонецька, від Глухова до Феодосії. Одні з них розмовляють українською, інші — російською мовою. Але всі вони об’єднані любов’ю до Батьківщини, спільною справою, однією метою, за великим рахунком вони одна сім’я. І читачі (а видання адресовано широкому колу) це відчують всім серцем: поруч рівноправно, як у нашому житті, є сусідами нариси українською та російською мовами.

Літопис справи та долі — Сєвєродонецьк, Видавничий дім «Евріка», 2011. — 376 с. Іл.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше