ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїКниги подаровані

Національною історичною бібліотекою України

Історія України : наук.-допом. бібліогр. покажч. за 2015 р./ Нац. іст. б-ка України ; упоряд.: Н. Г. Вощевська, О. В. Литвин, Т. А. Приліпко, Д. Г. Стегній, К. Г. Таранюк-Русанівський ; ред.: А. В. Скорохватова, З. Х. Мусіна ; відп. за вип. А. В. Скорохватова. – Київ, 2017. – 652 с.

Покажчик містить документальний масив джерел з історії України за 2015 рік, а також бібліографічні описи книг, публікацій за 2013-2014 роки, які не увійшли в попередні випуски. Адресовано науковцям, дослідникам, краєзнавцям, освітянам, студентському та учнівському загалу, працівникам бібліотек, архівів і музеїв.

 

Петрова, Ольга «Комедія» Данте Аліґ'єрі. Мистецький коментар XIV—XX століть. — К.: Факт, 2009. — 424 с.; іл. — (Українською та англійською мовами.)

Книга художника, доктора філософії, кандидата мистецтвознавства, професора Ольги Петрової є дослідженням Дантової традиції в образотворчому мистецтві Європи XIV—XX століть. У монографії, де систематизовано розлогий історико-культурний пласт, репрезентовано основні художні пам'ятки тих митців, які у мініатюрах, фресках, скульптурі, у станковому живописі та в ілюстрованих циклах розвинули потужну Дантеану від часів пізнього Середньовіччя аж до ери Постмодернізму. Життя образів «Божественної комедії» у Часі та Просторі є стрижневою ідеєю книги. Автор дослідив еволюцію у поглядах художників на літературний шедевр та унаочнив, як позачасова актуальність, футурологічність образів «Комедії» у кожну нову добу формує традицію співбесіди з Дайте як із сучасником. Автор аргументує шляхи актуалізації поеми у свідомості та творчості майстрів від Мікеланджело аж до авангардистів XX століття. У цьому, новаторство концепції О. Петрової та унікальність монографії.

Видання розраховано на академічне коло знавців літератури та мистецтва, на інтелектуальну молодь та на ширшу аудиторію, яка цікавиться поезією Дайте та резонансом генія в культурі Європи.

Людмила Павличенко – воїн, історик, громадянин : біобібліографічний покажчик до 100-річчя від дня народження / Нац. іст. б-ка України ; упоряд. Т.А. Приліпко ; наук. ред., авт. вступ. слова О.Є. Лисенко ; відп. за вип. А.В. Скорохватова. – Київ, 2016. – 68 с. – (Національна історична бібліотека в особах ; вип. 7).

Петро Тронько – історик, краєзнавець : каталог видань з фонду Нац. іст. б-ки України / Нац. іст. б-ка України ; уклад.: Г.В. Єфіменко, Л.П. Вовк, М.В. Цінська, І.О. Ігнатович, О.А. Чугіна ; авт. перед. слова О.П. Реєнт ; наук. ред. Р.В. Маньковська ; ред.: С.І. Смілянець, З.Х. Мусіна ; відп. за вип. А.В. Скорохватова. – Київ, 2016. – 104 с. – До 100-річчя від дня народження.

Відображено наявні у фонді Національної історич- ної бібліотеки України праці Героя України, доктора історичних наук, академіка Національної академії наук України, засновника і патріарха сучасної школи істориків-краєзнавців Петра Тронька, а також джере- ла про життя і діяльність вченого. Видання стане у пригоді науковим працівникам, викладачам, аспіран- там, студентам, бібліотекарям та усім, хто цікавиться історією української науки і культури.

Скарби Херсонеса Таврійського /[Н. Алексєєнко, Н. Гінькут, Л. Седікова, Т. Яшаєва]. - К. : Мистецтво, 2013. - 320 с. : іл. - Рос., укр., англ. 

У виданні представлено античні та середньовічні археологічні старожитності унікального музею на території Кримського півострова - Національного заповідника "Херсонес Таврійський", об'єкта Світової спадщини ЮНЕСКО.

Археологічні пам'ятки та архітектурний ансамбль стародавнього городища, що досліджується науковцями майже 190 років, відображають усі періоди історії Херсонеса в контексті світової культури.

Альбом призначено для археологів, істориків, мистецтвознавців та всіх, хто цікавиться античною та середньовічною культурою.

Теорія, методика і практика бібліотечного краєзнавства: бібліографічний покажчик 2007-2016. -К.: НАКККІМ, 2017. - 192 с.

Бібліографічний покажчик „Теорія, методика і практика бібліотечного краєзнавства", який створений на основі однойменної електронної бази даних Національної історичної бібліотеки України, містить інформацію про опубліковані в 2007-2016 pp. книги, автореферати дисертацій, рецензії, статті з наукових збірників, періодичних та продовжуваних видань, що за своїм змістом відповідають проблематиці даного посібника.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро