ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїТворча сила міжнародного культурного обміну

Інститут Адама Міцкевича — культурна інституція, що займається культурною дипломатією у сфері міжнародної промоції Польщі.

Ми організовуємо та беремо участь у програмах культурного обміну за кордоном, співпрацюємо з іншими іноземними міжнародними культурними інституціями та організаціями. За підтримки Міністерства Культури та Національної Спадщини і Міністерства Закордонних справ презентуємо польську культуру, її минуле та майбутнє.

Ми ініціюємо та реалізовуємо культурні проекти, які розробляє та здійснює команда експертів. Ми успішно організовуємо великі культурні події і маємо не менш амбітні плани на майбутнє. Ми провели Рік Польщі та Німеччини, Польський Сезон у Франції та Рік Польщі в Ізраїлі, а нещодавно успішно завершили Рік Польщі у Великобританії. У рамках цих подій ми показуємо найкраще, що є у польській культурі (театр, кіно, мистецтво, опера, джаз і тому подібне).

culture.pl web portal — це багатомовна інформаційна система нашого Інституту, присвячена польській культурі. На цьому порталі можна знайти новини про події, що відбуваються у Польщі та за кордоном, а також багатющі інформаційні матеріали, зокрема біографії видатних діячів польської історії.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше