ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїБереза Ю. М. 

Історія штетлу Самгородок

Проект вчителя історії. Самгородоцького ЗНВК1-1П ст. «Шкапа —• дитячий садок» та її учнів полягав у створенні короткого історико- краєзнавчого нарису «Історія штетлу Самгородок. (Історія єврейської громади села Самгородок) Козятинський район, Вінницька область». У роботі представлені нариси, шр розкривають історію виникнення, розвитку та загибелі Самгородоцької єврейської громади, від початку ХУІІст., капи вона виникла, до найтрагічнішої її сторінки — розстрілу в 1942р., в період Другої світової війни. В нарисі висвітлюються різноманітні сторони життя мешканців містечка, і євреїв зокрема—економічні, політичні, культурні та релігійні в різні історичні епохи, розкривається роль містечка в історії та соціально-економічному житті краю. Особпиво важливим е розкриття трагічної дапі євреїв Самгородка в І половині XX ст., і подій Голокосту в селі.

Видання адресоване усім, хто цікавиться історією Самгородка та долею його мешканців, і мас на меті спонукати охочих до подальших досліджень історії та культури краю. Сподіваємось, шр нариси викличуть зацікавленість і стануть у пригоді вчителям, студентам та учням при вивченні відповідних тем з історії рідного краю.

БЕРЕЗА Юрій Мечеславович Історія штетлу Самгородок. (Історія єврейської громади села Самгородка).— Вінниця: Вінницька міська друкарня, 2017.— 104 с.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше