ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїМаґочій П.-Р.

 Євреї та українці: тисячоліття співіснування

Це видання, що побачило світ англійською мовою під назвою «Jews and Ukrainians: a millennium of со-existence» (Торонто, 2016) та одночасно у перекладі українськок мовою, викликало значне зацікавлення в читачів. Готуючи до друку іруге українські видання, автори доопрацювали текст та додали зведений покажчик (предметний іменний та географічний).

Книжку було написано на замовлення недержавної організації «Українсько-єврейська зустріч» (UJE), яка разом із урядом Канади (Міністерством громади й імміграції) співфінансувала публікацію книги у рамках проекту «Взаємо-Дія: Програма грантів підтримки мультикультуралізму».

Маґочій, П.-Р. Євреї та українці: тисячоліття співіснування / Павло-Роберт Маючій, Йоханаг Петровський-Штерн ; переклад з англ. Оксани Форостини ; ред. укр. вид. Валерій Па дяк. - Вид. друге, доповн. - Ужгород : Вид-во Валерія Падяка, 2018. 340 с.+ XII с. іл. + мапи.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше