ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації3 когорти великих:

Василь Стус в історії університету

До книги, що відбиває історію надання Донецькому національному університету імені його випускника - Василя Стуса, увійшли автобіографія поета, спогади матері, сестри, дружини, друзів, однодумців, які підтримували митця у скрутну хвилину. З наведених у книзі віршів автора, роздумів, свідчень очевидців постає цілісна особистість людини, поета, громадянина. Особлива увага у книзі приділена посмертному життю Василя Стуса, що підтверджується і перевиданням його віршів, і відтворенням величного образу поета в мармурі, бронзі, віршах, виставах, кінофільмах.

Книга адресована молодому поколінню, яке має відчути обов’язок перед пам'яттю про поета, всім тим, хто цікавиться його життям і творчістю, історією і перспективами розвитку Донецького національного університету імені Василя Стуса.

3 когорти великих: Василь Стус в історії університету / За ред. Р. Ф. Гринюка, А. П. Загнітка; упорядк. Т. Л. Нагорняк, В. А. Просалова. - Вінниця: , 2018. - 260 с. : іл.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше