ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПодарунки Ярослава Ткачівського

Фонд Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва поповнився бібліотечкою книг, подарованих Ярославом Ткачівським — головним редактором Всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал», секретарем НСПУ, член правління Національної спілки письменників України. Автор близько 40 поетичних та прозових книжок, а також восьми збірників пісень і романсів. Лауреат багатьох літературних премій. Заслужений працівник культури України.

 Книги подаровано в рамках проведення Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій».

Щиро дякуємо за подаровані видання.

Навія

Любов і зрада, вірність і тяжкий гріх, кара та несправедливість це лейтмотив нового роману «Навія» українського письменника Ярослава Ткачівського. Сюжетна нитка захопливого любовно-побутового полотна пов’язує цікаві життєво-історичні події, що відбувалися на Прикарпатті Однак деякі імена героїв зі зрозумілих причин змінено. Правдивими в епічному творі залишилися людські емоції в досягненні завітної мети та в ставленні до братів і сестер у Христі, природних і містичних явищ...

Вірування й зречення Бога, чистокровне душогубство та немеркнуча земна любов, яка є мірилом людського сумління на шляху пізнання Істини, передані щемливо-колоритною розповіддю письменника про життя галичан упродовж століття становлять міцну канву роману «Навія».

Ткачівський Ярослав Васильович Навія: Сучасний роман / Ярослав Ткачівський. — Київ Український письменник, 2017. — 204 с.

Жертовний вогонь

Два діаметрально протилежні за змістом сучасні романи українського письменника Ярослава Ткачівського «Навія» і «Монахиня», поєднані хвилюючим викладом реальної офіри людських душ темряві й Світлу, становлять канву захопливої епічної дилогії «Жертовний вогонь».

Після прочитання щемливої розповіді, де вирують кохання і зрада, вірування й зречення Бога, чистокровне душогубство й пекельний гріх, небесна покара та немеркнуча земна любов, через художньо описані в романах полярні факти жертвоприношення, що трапилися на Прикарпатті, кожен читач здобуде мірило людського сумління на безкінечному шляху пізнання Істини.

Ткачівський Я. В. Жертовний вогонь. Дилогія / Ярослав Ткачівський ; передм. Євгена Барана. 2-е видання. Харків : Майдан, 2018. 390 с.

Ренети з маминого саду

В одному зі своїх нових віршів, які разом із уже виданими творами ввійшли до книжки -«Ренети з маминого саду», український письменник Ярослав Ткачівський написав: «...Я не собі - Поезії належу». Таке чистосердечие зізнання поета викликає не заздрість, а тільки розуміння й повагу від ширшого кола шанувальників його поетично-пісенної та прозової творчості, плоди котрої падають на груди авторові не манною небесною, а дістаються каторжною працею майстра слова, в котрому живе й пломеніє любов до Господа й матері, до України й коханої...

Нелукаве багатство поета, непідробна щирість у передачі життєвих почуттів і мелодійність його віршів заполонює читачів. Бо «Ренети...» Ярослава Ткачівського з ліричного саду душі є воістину зрілими й золотосяйними сонечками, подарованими всім нам волею самого Творця.

Ткачівський Ярослав Васильович Твори : в 2 т. / Я. В. Ткачівський. — Івано-Франківськ Місто НВ, 2012.

Т. 1 : Ренети з маминого саду : поезія / вступне слово В. А. Качкана. — 2012. — 452 с.

Дикий голуб

У книжці «Дикий голуб» відомого українського письменника Ярослава Ткачівського перед читачем постає кілька пронизливих історій людського життя. Автор не прикрашує шлях від гріха до очищення, що додає його оповіданням елементу притчевості

Пригодницька повість «До моря їхали...» - стихія письменника, в якій він залишається й надалі цікавим та непередбачу- ваним оповідачем у розкритті сюжету, де анекдотичні й екстремальні історії персонажів, сучасних українських наймитів, тісно переплетені з реаліями нашого нелегкого сьогодення. Та поміж етапами щоденної праці також є місце жартам, любові й роздумам про сенс людського буття. А це заполонює читача.

Ткачівський Ярослав Васильович Твори : в 2 т. / Я. В. Ткачівський. — Івано-Франківськ : Місто НВ, 2012. 

Т. 2 . Дикий голуб : проза (новели, оповідання та повість / вступне слово В. А. Качкана. — 2012. 396 с.

Монахиня

Новий літературно-художній твір «Монахиня» українського письменника з м. Івано-Франківська Ярослава Ткачівського — це сучасний психологічно-еротичний роман про стражденне кохання, людське осягнення божественних висот і несподіване плотське гріхопадіння, що виснажує чи навіть губить невинну душу. Тут ідеться також і про християнські чесноти, котрі навертають його персонажів на путь істини. Та чи всіх? Про це дізнаємося зі сторінок захопливої розповіді про любов.

Ткачівський Я. В. Монахиня : Сучасний роман про любов / Ярослав Ткачівський. — Харків : Майдан, 2017. — 192 с.

Острів кохання

Нові твори про любов та вже добре відомі не лише на Прикарпатті задушевні поезії знаного українського письменника Ярослава Ткачівського ввійшли до нової збірки інтимної лірики «Острів кохання». У цій неординарній книжці читач матиме змогу відчути трепет ніжної й ранимої душі відомого поета-пісняра, заглянути в чарівний дивосвіт його ліричного героя в безмежному Князівстві Кохання на вимріяній закоханими планеті Любов.

Автор у ювілейному зібранні вибраних творів утверджує себе як глибокий і пристрасний лірик, інтимна поезія якого вражає своєю розкутістю, легкістю, мелодикою та експресивністю, а також непідробним викладом почуттів закоханих.

Ткачівський Ярослав Васильович Острів кохання : Інтимна лірика. Вибране / Ярослав Ткачівський. — Івано-Франківськ : Місто НВ, 2016. — 400 с.

До моря їхали...

У своїй пригодницькій повісті «До моря їхали...» відомий український письменник Ярослав Ткачівський залишається й надалі цікавим і непередбачуваним оповідачем у розкритті сюжету, де анекдотичні й екстремальні історії персонажів - сучасних українських наймитів - тісно переплетені з реаліями нашого нелегкого сьогодення. Та поміж щоденної праці є також місце жартам, любові й роздумам про сенс людського буття. А це заполонює читача.

Ткачівський Ярослав Васильович ДО МОРЯ ЇХАЛИ... Повість. - Івано-Франківськ: «Місто НВ», 2012.-156 с.

Лицар свободи й любові

До поетичної збірки «Лицар свободи й любові» відомого поета-лірика, пісняра та прозаїка з м. Івано-Франківська Ярослава Ткачівського ввійшли нові тематичні вірші, здебільшого написані протягом п’яти — десяти попередніх років, які, сподіваємося, збентежать серця шанувальників його ліричних творів. Своєю легкою і простою манерою викладу навіть складних життєвих ситуацій та подій поет- громадянин через призму філософського світосприйняття й осмислення намагається не моралізувати, а тільки віддзеркалити й увіковічнити реальність. Автор разом зі своїм ліричним героєм задушевними рядками ніби сповідаються перед читачами, котрі хочуть причаститися непідробним поетичним словом, у котрому акумульовано наше буремне сьогодення, свідком і творцем якого є кожен з нас. І це — окрилює.

Ткачівський Ярослав Васильович ЛИЦАР СВОБОДИ Й ЛЮБОВІ: Лірика. - Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2014. — 164 с.

Кульова блискавка, або Півень-ловелас

У книжці «Кульова блискавка, або Півень-ловелас» відомого не тільки на Прикарпатті письменника Ярослава Ткачівського перед читачем постає декілька дошкульних історій з недалекого минулого, котрі зустрічаємо і в третьому тисячолітті. З іскринкою гумору автор веде нас мандрами життєвих оказій, які нікого не залишать байдужими. А якщо хтось із читачів у цих сміховинках упізнає свої вади, то не виніть у цьому письменника — спільно позбуваймося того, що заважає нам гарно жити.

Ткачівський Я. В. Кульова блискавка, або Півень-ловелас: гумористичні оповідки та мініатюри. — Івано- Франківськ : Симфонія форте, 2012. - 76 с.

Пояс вірності

Дорослі здогадуються, що таїться під поясом вірності та навіщо колись його вигадали. А за палітурками книжки відомого письменника Ярослава Ткачівського «Пояс вірності» — дотепний гумор у розповідях про всім знане, але про що воліють не говорити. Проте штучні заборони та вдавану цнотливість суспільства руйнують жартами й сміхом художні персонажі. Але щоб якийсь веселун не посягнув на ваші особисті чесноти чи не поглумився над тим, на чому тримається світ, то в нашому непередбачуваному житті таки краще мати «Пояс вірності»... Повірте нам, і ви не пошкодуєте.

Ткачівський Я. В. Пояс вірності : гумористичні оповідки. - Івано- Франківськ : Симфонія форте, 2012. - 96 с.

Літературно-художній і громадсько-політичний журнал "Перевал".

Засновники: Івано-Франківська обласна Рада, Івано-Франківська обласна організація Національної спілки письменників України.

              

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше