ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЗабуті жертви.

Вінниччина в роки нацистської окупації 1941-1944 рр.

У збірнику представлені документи з українських та німецьких архівів, частина з них публікується вперше, які розповідають про вбивство нацистами у Вінниці євреїв, радянських військовополонених та хворих психіатричної лікарні. До сьогоднішнього дня в офіційних меморіальних заходах, історичних дослідженнях та колективній пам’яті про Другу світову війну доля цих категорій жертв нацизму залишається маловідомою. Ми прагнемо розповісти мовою документів історію десятків тисяч безневинних жертв.

Видання друкується за фінансової підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА у рамках проекту «Українсько-німецькі зустрічі «Вінниччина у роки Другої світової війни» громадської організації «Бюро інституційного розвитку» (координаторка Наталя Сергієнхо)

Матеріали зібрані під час міжнародного науково-дослідницького проекту «Повернення в колективну пам’ять суспільства забутих жертв Другої світової війни» за фінансової підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє», Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Партнери проекту: ГО «Народний майдан Вінниччини» (координаторка Таїса Гайда), громадське зареєстроване об’єднання «Німецька молодь в Європі» (координаторка Жанна Кеберляйн), факультет історії, етнології і права Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Забуті жертви. Вінниччина в роки нацистської окупації 1941-1944 рр./ 36. док. /Упор. П. Кравченко, О. Мельничук, Т. Пастушенко. - Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2017, - 98 с.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше