ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: inform[email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПрес-анонс 

«Відкриваємо Європу разом»

Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К. А.Тімірязєва

до Дня Європи в Україні 

День Європи в Україні стали відзначати з 2003 року, відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Приблизну дату для святкування у всіх містах України обрали третю суботу травня.

19 травня Вінниця вже одинадцятий рік поспіль відзначатиме День Європи. Це свято об’єднує не тільки всю громаду, а й робить Вінницю яскравим туристичним містом. На День Європи до міста завжди приїздять поважні закордонні гості з міст-побратимів та партнерів, а також з’їжджаються туристи з усієї України. Центр міста перетворюється на пішохідну зону з цікавими інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками.

Уже традиційно Вінницька ОУНБ ім. К. А.Тімірязєва приєднується до відзначення Дня Європи в Україні. Працівники бібліотеки доклали чимало зусиль, аби свято вдалося. 19 травня вінничани та гості міста зможуть взяти участь у різноманітних цікавих вікторинах, майстер-класах, краєзнавчому флешмобі та зробити селфі у фотозоні на інтерактивному майданчику по вул. Соборній, 73.

В програмі:

11:00 Інтерактивна вікторина «Україна обирає Європейський Союз» (сектор правової інформації, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

11:00 Виставка-вікторина «Мистецтво без кордонів: Що? Де? Коли?» (відділ мистецтв, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

12:00 Майстер–клас «Виготовлення вітрячків з прапорами Європи» (відділ економіки і новітніх технологій спільно з ГО Об’єднання «Самопоміч», інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

12:00 Краєзнавчий флешмоб «Європейські міста-побратими м. Вінниці» (відділ краєзнавства, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

12:00 Вікторина «Європа – це дім, де живеш я і ти» (відділ документів іноземними мовами, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

12:30 Геопазли «Парад країн Європи» та євровікторина «Пізнаємо Європу» (відділ наукової інформації та бібліографії, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

13:00 Майстер-клас зі створення магнітів з прапорами країн ЄС «Європейська єдність» та бліц-вікторина «20 питань про Європу» (відділ документів з гуманітарних, технічних та природничих наук спільно з сектором журнальної періодики та ЦЄІ, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

13:30 Євровікторина «Подорожуємо Європою» (відділ аграрних наук і виробництва, інтерактивний майданчик, вул. Соборна, 73)

Протягом дня у приміщенні бібліотеки діятиме акція «Відкриваємо Європу разом» (безкоштовне оформлення читацьких документів з видачею квартального читацького квитка) – сектор реєстрації користувачів вул. Соборна, 73, І поверх).

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше