ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПАРЛАМЕНТ

Європейський Молодіжний Парламент (ЄМП) – це міжнародна аполітична незалежна молодіжна організація, яка існує з 1987 року. Сьогодні ЄМП – це одна із найбільших європейських платформ для політичних дебатів, міжкультурного діалогу, політичної освіти та обміну ідеями серед активної молоді з усієї Європи. ЄМП – це мережа із 40 європейських осередків, у яких тисячі молодих людей проявляють свою волонтерську активність. ЄМП заохочує молодь до незалежного мислення та соціально-політичної ініціативи, а також сприяє набуттю необхідних соціальних та професійних вмінь і навичок. Усі національні комітети функціонують на однакових засадах. Основним видом діяльності українського осередку (ЄМП Україна) є проведення молодіжних конференцій на території України з метою сприяння міжкультурному діалогові та неформальній освіті.

 ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата проведення:  5-9 квітня 2017 року:

5-6 квітня - тренінг для учасників у ролях офіційних представників (22 особи);

7-9 квітня – конференція.

Основна тема – «Бачення майбутнього». Вона охоплює соціальні, політичні, екологічні та технологічні питання розвитку європейського суспільства.

Учасники – 90 представників із 40 країн Європи. 

Конференція буде складатися з таких частин: побудова команди, робота у комітетах, Генеральна Асамблея, культурна програма.

ЦІЛІ КОНФЕРЕНЦІЇ

1.      Сприяння інтеграції України до Європейського Союзу шляхом виховання української молоді на демократичних цінностях та ідеалах.

2.      Вироблення форм і методів участі активної молоді у розвитку громадянського суспільства;

3.      Налагодження співпраці між європейськими неурядовими організаціями.

4.      Формування позитивного іміджу України та, зокрема, Вінниччини на міжнародному рівні.

5.      Залучення нових людей до діяльності ЄМП Україна. 

ФОРМАТ

Структура конференціїДень 1

7 квітня

- офіційне відкриття;
- побудова команди;
- культурна програма;

День 2

8 квітня

- робота у комітетах над написанням резолюції (пошук рішення поставленої проблеми);
- культурна програма;

День 3

9 квітня

- Генеральна Асамблея;
- офіційне закриття конференції.

Тренінги перед конференцію це нововведення нашої організації, яке має сприяти зростанню кваліфікації учасників заходу та проведенню  сесії на більш професійному рівні. На тренінгах учасники не лише дізнаються як краще виконувати свою роль, а й матимуть змогу продумати стратегію робити у своїх командах. Усі тренінги будуть проходити в анти-кафе «Артинов».

У перший день сесії молодь з України та Європи збиреться у шести робочих групах - комітетах. Оскільки учасники між собою не знайомі та мають різне минуле, до кінця другого дня їм необхідно буде навчитися працювати як злагоджена команда. Методологія ЄМП пропонує проводити командоутворення з досвідченими модераторами.

Основою будь-якої сесії Європейського молодіжного парламенту є робота у комітетах, коли всі учасники збираються разом і працюють над вирішенням поставленої проблеми. Над цим працюватимуть впродовж другого дня сесії. Їх кінцевою метою є написання резолюції на обрану тему. Перед сесією учасники здійснять пошук інформації на відповідну тему. В один із днів роботи у комітетах учасники матимуть можливість поспілкуватися з експертами, щоб обговорити тему свого комітету та пов’язані з нею питання.

Перший та другий етапи сесії будуть проходити у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.К.А.Тімірязєва.

Останнім етапом сесії ЄМП буде Генеральна Асамблея (ГА). Ця подія об’єднає усіх учасників для підбиття підсумків їх роботи у командах. Кожен комітет буде представляти та відстоювати свою резолюцію. Після дебатів відбудеться голосування. Генеральна Асамблея ЄМП відбувається за моделлю засідань Європейського Парламенту. Проходити ГА буде у залі засідань Вінницької обласної Ради.

Турбота про довкілля. Невід’ємною частину ЄМП є турбота про навколишнє середовище, тому під час конференції усе сміття буде сортуватися з метою подальшої переробки. Ми також сподіваємося цим донести до молоді важливість свідомого поводження з відходами і показати доцільність користування системою сортування, яка вже функціонує у Вінниці та в інших містах Європи.

Окрім того, замість пластикових стаканчиків під час кава-пауз усі учасники будуть користуватися чашками, які вони принесуть із собою.

 КУЛЬТУРНА ЧАСТИНА

Важливою частиною сесій ЄМП є культурна частина, адже саме вона найбільше сприяє міжкультурному обміну. Це цікаве проводження часу у приємній веселій атмосфері, яка сприяє легкому спілкуванню.

Екскурсія – заплановано ввести у розважальну програму, аби познайомити іноземних гостей з принадами м. Вінниця. Екскурсія складатиметься з двох етапів: квест та вечеря в екскурсійному трамвайчику «Везунчик».

Євровілидж (Eurovillage) – це подія, на якій учасники презентують культуру і кухню різних країн Європи та регіонів України. Ще до початку конференції делегатам повідомляють, у якій команді вони працюватимуть. Ця частина сприяє пізнанню культурних особливостей інших народів. Захід буде проходити у конференц-залі готелю «Оптіма».

Вечірка – подія, яка сприяє закріпленню вибудованих стосунків впродовж двох днів та підтриманню їх у подальшому.  Місце проведення вечірки – анти-кафе «Артинов».

УЧАСНИКИ

Учасниками будуть 90 осіб із 40 країн Європи віком від 15 до 22 років.

Для цього заходу ми плануємо залучити близько 90 учасників, серед яких 60 делегатів, 9 голів комітетів, 7 представників медіа-команди, 3 учасників у ролі представників уряду конференції (президент і 2 віце-президенти), 8 організаторів, 1 тренер. Також будуть присутні супервайзер та представник Ради нашої організації.

Уже є зареєстровані учасники з Естонії, Нідерландів, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, Бельгії та Туреччини.

Аплікаційна форма для учасників складається з резюме, мотиваційного листа та короткого есе пов’язаного з темою конференції. Відбір учасників відбуватиметься за конкурсною системою, кращі аплікаційні форми будуть відібрані організаторами конференції та членом правління ЄМП Україна з питань людських ресурсів.

Основними критеріями відбору для нас є диверсифікація складу учасників за країнами походження, віком та досвідом в рамках ЄМП, їх мотивація щодо подальшого розвитку та участі в наступних проектах ЄМП.

ВИСВІТЛЕННЯ У МЕДІА

До початку Регіональної конференції, соціальні мережі будуть використовуватися для поширення інформації серед членів ЄМП та проведення онлайн-дискусій. Важливими платформами для поширення інформації будуть сторінки Європейського молодіжного парламенту Україна у Facebook (більше 4100 підписників), у Вконтакте (3800 підписників), а також сторінка у Twitter (930 підписників). Інформація про захід з`явиться на офіційному сайті ЄМП Україна, загальному сайті ЄМП та буде друкуватися у місцевих медіа-виданнях. Окрім того, запрошені журналісти ЗМІ локального рівня. Команда журналістів конференції випускатиме газету для висвітлення інформації про подію, а також працюватиме над відео- та фотоматеріалом заходу.

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ НАС ЗНАЙТИ

(EYP (European Youth Parliament) - Ukraine) 

Офіційний сайт ЄМП Україна – http://eyp-ua.org/ua/

Facebook – https://www.facebook.com/eyp.ukraine/?fref=ts

Вконтакте – https://vk.com/eyp_ukraine

Twitter – https://twitter.com/eypua

Контактна Особа

Войтко Наталія

Головний організатор

Вінницької регіональної конференції

[email protected]

+38 068 310 96 93

+38 093 731 10 47

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро