ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїВінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук

 

 

 

Не знаєте, що почитати?

Радимо!

«МОЛОДЬ VS СФЕРА ІНТЕРЕСІВ»

(Акція до Дня молоді)

 

 

Вінниця 2017


Пропонуємо до вашої уваги список книг з фонду нашої бібліотеки.

Це художні та інші видання, що входять до топ-рейтингів книг «must read». Приємного вам читання!

* * * *

84.4УКР6

А 66

Андрухович, С. Сузірʼя курки / С. Андрухович ; іл. М. Прохасько. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 47 с.

Це начебто і дитяча література, але така, яку корисно прочитати і дорослим. Це історія про старість, дитинство, взаємодопомогу, розуміння та ніжність. А ще в книзі прекрасні ілюстрації-колажі, в яких використані обличчя реальних людей.

* * * *

32.973

Б 71

Блюменталь, К. Стів Джобс: людина, яка мислила по-іншому : біографія / К. Блюменталь ; пер. з англ. І. Бондаренко. – Вид. 2-ге, перероб. – Тернопіль : Навч. кн.-Богдан, 2016. – 288 с.

Запаморочливі злети та не менш карколомні падіння комп’ютерного гуру Стіва Джобса описано в цій книзі. І все ж успіхів було куди більше. Тому людство і здригнулося від звістки про його смерть у 2011 році...

Такі особистості приходять у наш світ, щоби радикально його змінити. Джобсові таке вдалося, унаслідок чого зараз живемо в ері комп’ютерів, згадуючи добрим словом піонерів цієї справи.

* * * *

66.2(4ЧЕ)

Г 12

Гавел, В. Сила бессильных : пер. с чеш. / В. Гавел ; под общ. ред. Г. С. Лисичкина. – Минск : Полифакт, 1991. – 127 с.

Це класика світової публіцистики. Один з найкращих і найвідоміших текстів XX століття. У цьому есе Гавел розповів про стосунки людини з режимом і про те, що може зробити кожен, щоб не перетворюватися або на жертву, або на гвинтик системи, а залишатися людиною, яка творить і потроху змінює світ на краще.

* * * *

63.3(4УКР-4ЛЬВ)6

Г 56

Гнатюк, О. Відвага і страх / О. Гнатюк ; пер. з пол. М. Боянівської ; Нац. ун-т «Києво-Могилянська Академія», Центр європ. гуманітар. дослідж., Центр дослідж. історії та культури східноєвроп. єврейства. – Київ : Дух і Літера, 2015. – 496 с.

Книга отримала Гран-прі останнього Львівського форуму видавців. Це історичне розслідування, яке читається як детектив. Розповідь про мешканців Львова, які пройшли через випробування Другою світовою війною. Твір надзвичайно важливий для осмислення нами власної ролі в радянському минулому.

* * * *

84.7СПО

К 20

Капоте, Т. Другие голоса, другие комнаты : роман ; Голоса травы ; Завтрак у Тиффани : повести ; Рассказы : пер. с англ. / Т. Капоте. – Москва : ТЕРРА, 1999. – 480 с.

Напівавтобіографічний роман «Інші голоси, інші кімнати» Трумена Капоте, одного з найвідоміших прозаїків ХХ століття, – це історія тринадцятирічного хлопчика, котрий, дорослішаючи, намагається розгадати таємниці любові і смерті. Після смерті матері він вирушає в маєток батька, якого ніколи не бачив. Натомість він знайомиться з мачухою та її кузеном. Також доля зводить його з сестрами Айдабель і Флорабель – такими однаковими і такими різними… Так, в оточенні старих стін і нових людей, минають Джоелові дні, упродовж яких він пізнає себе й світ, дні між дитинством і юністю…

* * * *

84.7СПО

К 38

Кизи, К. Над кукушкиным гнездом : роман / К. Кизи ; пер. с англ. В. Голышева. – Москва : Эксмо, 2014. – 384 с.

Злочинець Рендл Патрік Макмерфі потрапляє до вʼязниці на невеликий термін. Щоб відпочити від тюремної праці, він симулює божевілля й потрапляє до психіатричної клініки на обстеження. Вільний духом, оригінальний, з гарячою кровʼю в жилах і гострий на язик бунтар, здається, насолоджується свободою в компанії психів і сподівається провести так увесь залишок свого увʼязнення. Але поступово він розуміє, якими невільними є пацієнти клініки та як їх пригнічує старша медсестра Мілдред Ретчед, що встановила у відділенні суворий розпорядок і неухильно вимагає його дотримання.

* * * *

84.7СПО

К 60

Коллінз, С. Голодні ігри : роман : пер. з англ. / С. Коллінз. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 384 с.

«Голодні ігри» – роман американської письменниці Сюзанни Коллінз про шістнадцятирічну Катніс Евердін, яка змушена брати участь у так званих Голодних іграх на виживання. За словами авторки, на написання роману її надихнув грецький міф про героя Тезея та чудовисько Мінотавра. Крім того, з досвіду батька, офіцера повітряних сил, вона чимало знала про голод, злидні, війну. Саме з цих двох джерел і постала яскрава антиутопія й пародія на телевізійні реаліті-шоу, дія якої відбувається в майбутньому на терені сьогоднішніх Сполучених Штатів у вигаданій країні Панем.

* * * *

88.52

Р 58

Робинсон, К. Призвание. Как найти то, для чего вы созданы, и жить в своей стихии / К. Робинсон, при участии Лу Ароники ; пер. с англ. В. Кукушкиной. – 2-е изд. – Москва : Манн, Иванов и Фербер, 2010. – 304 с.

Покликання – це зустріч здібностей та пристрасті. Простіше кажучи, коли «справа, яка дуже подобається» і «справа, яка чудово виходить» збігаються. «Вибери собі справу до душі, і тобі ніколи не доведеться працювати» – писав Конфуцій. Набуття покликання – джерело відчуття повноти життя та душевної гармонії, а також запорука продуктивної та ефективної праці.

* * * *

84.7СПО

Р 79

Рот, В. Дивергент. Нескорена : роман / В. Рот ; пер. з англ. Н. Вишневської. – Київ : ОСМА, 2015. – 384 с.

Перша книга трилогії, до якої також увійшли «Інсургент. Бунтівниця», «Еллігент, тобто віддана». У романі є все: захоплюючий сюжет, війна, любов, дружба, перемога. У сюжеті – світ, побудований на розвалинах міста Чикаго, у якому люди намагаються побороти свої вади, що майже призвели їх до загибелі. Люди утворили п’ять фракцій – своєрідних закритих каст. Кожна фракція виконує свою функцію у суспільстві, і всім її членам властиві ті чи інші риси.

* * * *

84.7СПО

Р 79

Рот, В. Інсургент. Бунтівниця : роман / В. Рот ; пер. с англ. Н. Вишневської. – Київ : КМ Publishing, 2015. – 384 с.

«Інсургент» – друга книга трилогії Вероніки Рот, написаної в жанрі постапокаліптичної антиутопії.

* * * *

88. 52

Т 66

Трейсі, Б. Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час : пер. з англ. / Б. Трейсі. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 111 с.

Книжка № 1 із саморозвитку, яка дала початок світовому успіхові Брайана Трейсі. Тут представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення проблем розподілу часу. Знайдено 21 практичну пораду, які можна застосувати негайно!

* * * *

65.9(7СПО)

Ф 79

Форд, Г. Моє життя та робота = My Life and Work / Г. Форд ; пер. з англ. Уляни Джаман. – 2-ге вид. – Київ : Наш Формат, 2015. – 384 с.

Автор цього мотиваційного посібника з філософії та психології великого бізнесу був генієм інженерії, його єдиним університетом стало життя. Генрі Форд (1863 – 1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», де вперше почав застосування промислового конвеєра, геніальний менеджер, один із найбагатших людей усіх часів. Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро