ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПоловинчук Валерій Павлович

Доктор технічних наук, академік Академії інженерних наук України, голова Вінницького обласного правління Асоціації ливарників України, член Центральної ради Асоціації.

З відзнакою закінчив Одеський політехнічний інститут. Більше 20 років працював на Вінницьких електротехнічному, експериментально-механічному, підшипниковому заводах, пройшовши шлях від електрозварника, виробничого майстра до головного металурга.

Після закінчення заочної аспірантури написав на виробництві і захистив кандидатську дисертацію у Харківському автодорожньому інституті.

Працював доцентом Вінницького політехнічного університету.

У 2000р. в Санкт-Петербурзькому державному політехнічному університеті  захистив докторську дисертацію на тему «Виливки із стабільно-половинчастих чавунів». Читав цикли лекцій з металознавства у Дрезденському технічному університеті, Гірничій академії Фрайберга ФРН, Софійському технічному університеті.

У 2001 р. у Вінницькому педагогічному університеті створив і очолював  кафедру безпеки життєдіяльності.

З 2004 р. академік Академії інженерних наук України. Має більше 140 наукових праць, в т.ч. чотири монографії, 34 навчальних посібників, авторські свідоцтва, патенти на винаходи. За наукові впровадження нагороджений медаллю Виставки Досягнень Народного Господарства України. З 1992 р. очолює Вінницьке обласне правління Асоціації ливарників України. Брав участь у роботі двох Всесвітніх Конгресів ливарників (Москва 1988р., Осака, Японія 1992 р.)

У 2010–2016 рр. опублікував літературно-художні твори: повісті «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник», «У кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Червоне – то любов», романи «Любов зла – полюбиш…», «Цветы Софии». «Небесний сектор», «Все буде добре», «Флорида».

 

Посилання на повні тексти

 

Половинчук В.П. Все буде добре. Остання руїна. Роман. Книга перша. Вінниця: - 2015. – 101с.

Про вірне кохання та назвичайно болісне для простих людей сьогодення України у черговому романі академіка В.П. Половинчука.

Dobre.docx

Dobre.fb2 (формат: FB2; 600 KБ)

 

Половинчук В.П. Любов педагогічна.  Повість. Вінниця: Саміздат. – 2011. -  111с.

Романтика та буденність життя студентів і викладачів одного з університетів сучасної України у новому творі академіка В.П.Половинчука. Повісті «Від хулігана-пастушка – до академіка»,«Закоханий хабарник», «У кожного своя доля» та роман «Любов зла – полюбиш…» вийшли з друку у 2010-2011 рр.                                      

Lubov.docx

Lubov.fb2 (формат: FB2; 357 KБ)

 

Половинчук В.П.  Небесний сектор.  Роман. Книга перша. Вінниця: - 2014. – 103с.

Про бурхливе життя сучасної молоді  та перше кохання у черговому романі академіка В.П. Половинчука.  Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї» та романи «Любов   зла – полюбиш…»,  «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов» опубліковані у 2010-2013р.р.  

Nebesniy_sektor.doc

Nebesniy_sektor.fb2 (формат: FB2; 401 KБ)

 

Половинчук В.П.  Небесний сектор. Роман. Книга друга. Озеро зради.  Вінниця. – 2015. – 97с.

Про боротьбу українських патріотів в Криму після Майдану у другій книзі   роману  академіка В.П. Половинчука  «Небесний сектор». Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї» та романи «Любов   зла – полюбиш…»,  «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов»,  опубліковані у 2010-2014р.р. 

Ozero_zradi.doc

Ozero_zradi.fb2 (формат: FB2; 365 KБ)

 

Половинчук В.П.  Небесний сектор. Роман. Книга третя. Добровольці.  Вінниця. – 2015. – 99с.

Про  кохання та жертовну участь добровольців у боротьбі за Європейську Україну в третій  книзі   роману  академіка В.П.Половинчука  «Небесний сектор». Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї» та романи «Любов   зла – полюбиш…»,  «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов»,  опубліковані у 2010-2014р.р.   

DobrovoltsI.doc

DobrovoltsI.fb2  (формат: FB2; 376 KБ)

 

Половинчук В. П.  ПОЦІЛУНОК ”КОБРИ”. Роман.  Книга  перша. Вінниця: - 2017. –  91с. 

Про кохання та  жорстоку сучасну українську реальність  у черговому  творі академіка В.П. Половинчука.          

Potsilunok-KOBRI.doc

Potsilunok-KOBRI.fb2 (формат: FB2; 460 KБ)

 

Половинчук  В.П.  ДРУГИЙ ПОЦІЛУНОК ”КОБРИ”. Роман.  Книга  друга. Вінниця: - 2018. –  91с.

Про кохання та  складне сьогодення молоді в сучасній Україні у черговому  творі академіка В.П. Половинчука. 

Drugiy-potsilunok-KOBRI.doc

Drugiy-potsilunok-KOBRI.fb2 (формат: FB2; 464 KБ)  

 

Половинчук В.П. Сміються, плачуть солов’ї. Наші реалії.  Роман. Книга перша. Вінниця:  – 2013. – 101с.

Кохання  молодих і літніх людей.  Воно завжди надзвичайно    романтичне. Про насолоду  та буденність кохання  у черговому творі академіка В.П.Половинчука. 

Solovi.docx

Solovi.fb2  (формат: FB2; 370 KБ)

 

Половинчук В.П. Соромлива маха. Роман. Книга друга. Вінниця: - 2014. – 107с.

Маха – мешканка міста в Іспанії. Про дуже складно досягнуту взаємну романтичну любов нашої української махи у черговому творі академіка В.П.Половинчука. 

MAXA.doc

MAXA.fb2  (формат: FB2; 474 KБ)

 

Половинчук В.П.  ФЛОРИДА.  Роман.  Книга перша. Вінниця: - 2016. – 106с.

Про кохання та життя українців за кордоном  у черговому  творі академіка В.П. Половинчука.  Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї» та романи «Любов   зла – полюбиш…»,  «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов», «Небесний сектор» опубліковані у 2010-2015р.р.

Florida.docx

Florida.fb2 (формат: FB2; 613 KБ)

 

Половинчук В.П.  ФЛОРИДА.  Стелла. Роман.  Книга друга. Вінниця: - 2016. – 100с.

Про кохання американської дівчини та  українського юнака  у черговому  творі академіка В.П. Половинчука.  Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї», романи «Любов   зла – полюбиш…»,  «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов», «Небесний сектор» та перша книга роману «Флорида» опубліковані у 2010-2015р.р. 

Florida_Stella.docx

Florida_Stella.fb2 (формат: FB2; 485 KБ)

 

Половинчук В. П.  ФЛОРИДА.  Волонтери снайпери. Роман.  Книга третя. Вінниця: - 2017. –  97с.

Про кохання американської дівчини та  українського юнака  у черговому  творі академіка В.П. Половинчука.  Повісті  «Від хулігана-пастушка – до академіка», «Закоханий хабарник»,  «У  кожного своя доля», «Любов педагогічна», «Учитель танців», «Сміються, плачуть солов’ї», романи «Любов   зла – полюбиш…», «Цветы Софии»,  «Червоне – то любов», «Небесний сектор» та перші книги роману «Флорида» опубліковані у 2010-2016р.р.

FLORIDA_Volonteri_snayperi.docx

FLORIDA_Volonteri_snayperi.fb2(формат: FB2; 360 KБ)

 

Половинчук В. П. ФЛОРИДА. Мужність. Роман.  Книга четверта. Вінниця. Твори: - 2017. –  97с.

Про кохання американської дівчини і українського юнака та су-часну Україну  в черговому  творі академіка В. П. Половинчука.

FLORIDA-MuzhnIst.doc

FLORIDA-MuzhnIst.fb2 (формат: FB2; 386 KБ)

 

Половинчук В. П.  Цветы Софии.  Роман. Вінниця:  - 2013. -  346с. 

Білі граціозні розкішні калли, недосяжні романтичні гірські едельвейси, ніжні запашні лілії, чудові червоні китайські рози.  Це квіти щасливої Софії. Про кохання, понесене через все життя, та  буденність у  черговому захоплюючому творі  академіка В. П. Половинчука.

Tsvetyi-Sofii.docx

Tsvetyi-Sofii.fb2 (формат: FB2; 3,09 МБ)

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше