ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЗа Україну, за її долю!

про вечір патріотизму та презентацію книг В. П. Половинчука, приурочені до Дня Героїв Небесної Сотні

 

Пост-реліз 

16 лютого 2017 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбувся вечір патріотизму «За Україну, за її долю!» та презентація книг академіка В. П. Половинчука. Захід приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні. Організатор – Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

20 лютого в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається День Героїв Небесної Сотні, який встановлено Указом Президента України  № 69 від 2015 року.

Під час Революції гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень.  Їх назвали Героями Небесної Сотні. Минає 3 роки з того часу, як загинули мужні патріоти. Кожен з них мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхніх душ призвав їх до боротьби за вільну, демократичну Україну. Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина – життя… 

 У програмі заходу: 

Презентація книг «Небесний сектор», «Добровольці», «Флорида», «Флорида Стелла» – Валерій Павлович Половинчук, академік, автор більш ніж 140 статей, монографій, доповідей, 30 художніх творів.

Спогади про Героя Небесної Сотні Максима Шимка – Євген Тичук, науковий співробітник Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Читання віршів студентами Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА.

Музичний виступ ансамблю «Mezzo Forte» (керівник – Вероніка Ганай).

Презентація книжково-ілюстративної виставки «Небесна Сотня, ви тепер святі». 

Дякуємо всім учасникам і слухачам за вечір патріотизму!

 

Контактна особа: Зіньковська Оксана Олегівна

Тел. 67-03-45

 

 

 

Оргкомітет

 

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше