ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  








Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний день



Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy



 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації



ПРЕС-РЕЛІЗ

«РУКОТВОРНИЙ СВІТ»

 

Про презентацію виставки живопису, графіки та гобелену  і проведення майстер-класу

 

27 квітня 2018 року о 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться презентація виставки живопису, графіки та гобелену і майстер-клас у творчому виконанні дітей під керівництвом викладача Вінницького дитячо-молодіжного художнього Центру «Барви України», члена Національної спілки художників України О. Г. Кізімової.

Метою діяльності художнього Центру «Барви України» є поєднання, вивчення і впровадження в діяльність учнів народних традицій та академічних знань і реалізація їх творчих пошуків.

На виставці «Рукотворний світ» представлені роботи учнів групи «Малювання-ткацтво». Діти пишуть картини, фантазують у графічних малюнках, виконують свої проекти в ткацтві. Спочатку вчаться снувати основу на рамки, потім виконують прості ткацькі переплетення шляхом обвивання основи кольоровими нитками – таким чином виконується гобелен. Така техніка дає можливість відтворювати у роботі квіти, рослини з їх заокругленими майже природними формами. За роки навчання діти освоюють усі види техніки гобеленового ткацтва, за допомогою яких створюють унікальні роботи. Мистецькі витвори дітей вражають віртуозністю виконання, глибиною духовного змісту, несуть у собі енергетику поколінь. А головне те, що діти займаються цікавим і завжди сучасним видом художнього ремесла. Створюючи своїми руками неперевершені вироби, вони здатні не тільки відчувати багатовікову традицію ткацтва, а й заглибитися у творчий пошук і принести щось своє, неочікуване. Багато хто не вірить, що такі складні гобелени в техніці ткацтва можуть зіткати маленькі художники-майстри. Такі результати дають нестандартний підхід до викладання, методика перевірена роками, яка базується на індивідуальному підході до дитини в поєднанні з творчістю. Долучаючись до цього джерела багатовікової спадщини, діти мають унікальну можливість ознайомитись з українськими традиціями ткацтва. На дуже простому обладнанні виконуються прекрасні дитячі твори, котрі будуть жити багато років та дивувати людей своєю майстерністю.

Вхід вільний.

 

Контактна особа – Войтюк Неля Адамівна, тел. (0432) 59-20-55.

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше