ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПрес-реліз

про презентацію книги з життя «Жар і холод» О. Ситара

 

21 вересня 2017 року о 14.00 у читальній залі сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги з життя «Жар і холод» О. І. Ситара – заступника голови Вінницької обласної профспілки машметалобудівного комплексу та суб’єктів різних форм власності і підприємництва (ВОП «Машметалбізнес»).

Ситар Олександр Іванович народився 14 січня 1936 року в селі Гулі Барського району на Вінниччині. Закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, Вищу партійну школу при ЦК КПУ, Харківську юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Олександр Сітар пропрацював на посаді голови профспілкової організації більше 30 років, створивши обласну організацію профспілки.

У книзі «Жар і холод» О. Сітара, за словами самого автора, йдеться про його рід, рідні хутір, село і місто, близькі й далекі краї, куди його закидала доля, життя тодішнє і теперішнє. Насамперед, варто зазначити, що спогади автор виклав мовою простих людей, а тому вони зрозумілі і легко сприймаються читачем. Олександр Іванович цікаво оповідає не тільки про себе та своїх рідних, а й про широке коло людей, різних за займаними посадами, професіями, з якими йому випало працювати, спілкуватись..

Анатолій Подолинний, член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, пише у передмові книги: «Не будемо тут переповідати зміст усіх цих спогадів, скажемо лише, що на крутих віражах життя, з його напівпригодницькими і напівфантастичними подіями, Олександр Сітар продемонстрував фізичну та духовну витривалість і як селянський син добре «тримав удар», почуваючи себе здебільшого переможцем».

У післямові книги Леонід Пастушенко, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України так відгукується про цей твір: «Коли читаєш цю книгу, то здається, що сама Доля вибрала саме його, щоб провести крізь сутінки тієї влади й способу життя, і щоб згодом він із чистою совістю зміг усе розповісти і нам. Єдине, чого не можеш уникнути, читаючи його живу образну мову, це жаль за тим, що він узявся за перо уже на схилі віку. У ньому жив і живе письменник високої духовної проби. Тож прошу цей відгук на рукопис його книги «Жар і холод» вважати моєю рекомендацією Олександра Сітара для вступу до обох творчих спілок України».     

 У програмі зустрічі: 

Ведучий: Каменюк Михайло Феодосійович – поет, голова Вінницької організації НСПУ, заслужений працівник культури України.

 

Виступи:

Подолинний Анатолій Мусійович письменник, літературознавець, член НСПУ, заслужений працівник культури України.

Сторожук Валентина Петрівна поетеса, заступник головного редактора журналу «Вінницький край», член НСПУ, заслужений працівник культури України;

Гордійчук Петро Григорович – літератор та перекладач, член НСПУ;

Куций Леонід Миронович – поет, сатирик, гуморист, член НСПУ;

Бойко Володимир Григорович – журналіст м. Вінниця;

Кушнір Микола Вікторович – професор, академік мануальної терапії, письменник з Канади;

Гаврилюк В’ячеслав Миколайович – заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості;

Колеснік Микола Павлович - голова Федерації профспілок Вінницької області;

Лєта Іван Іванович - перший заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я;

Слободянюк Володимир Петрович - заступник Голови ФПО;

Нешик Степан Степанович - голова Вінницької обласної організації профспілки працівників АПК.

 

До уваги присутніх – наприкінці заходу автограф-сесія з автором книги.

 

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію книги з життя «Жар і холод» О. І. Ситара. 

 

Контактна особа:                Артапух Ніна Володимирівна

Тел.: 67-03-45

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше