ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Україна на розломі цивілізацій. Погляд з 2010 року»

про презентацію книги Олександра Домбровського

Прес-реліз 

28 квітня 2018 року о 9:30 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація книги Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій. Погляд з 2010 року».

Олександр Георгійович Домбровський, в. о. Голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Депутат Верховної Ради України 7-го та 8-го скликання. Голова Вінницької обласної державної адміністрації (2005- 2010 рр.)Вінницький міський голова (2002-2005 рр.). Кандидат економічних наук. Заслужений економіст України.

«Глибоким експертом-аналітиком і системним практиком» назвав автора книги Олександр Чалий, Голова Правління Інституту глобальних трансформацій, Надзвичайний і Повноважний Посол України, у передмові до видання: «В умовах глобалізації Україна та світ потребують нового мислення, розробки сучасних підходів і принципів для розуміння і реагування на глобальні виклики та загрози. Книга Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій. Погляд з 2010 року» відображає цю концепцію, вона є спробою через призму «цивілізаційного розлому» розглянути культурні, історичні, міжнародні та внутрішньополітичні процеси, що відбуваються в Україні та в глобальному світі навколо нашої держави. Це спроба сформувати бачення майбутнього розвитку України у новому світі та само ідентифікації українців у ньому».

Сам автор зазначає, що його публіцистична збірка не претендує на те, щоб її зміст вважався істиною в останній інстанції. «Це думки вголос із правом на дискусію», - наголошує Олександр Домбровський.

Як виникла ідея написання книги? Як вона писалася? Чому поділяється на дві частини? Про це і не тільки розповість автор – народний депутат України Олександр Домбровський.

 

 Запрошуємо бажаючих взяти участь у презентації.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше