ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Підла війна»

про презентацію книги Павла Амітова 

Прес-анонс 

2 лютого 2017 року о 10:30 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) в рамках акції «Дня відкритих дверей» відбудеться авторська презентація книги філолога, публіциста, політика Павла Амітова «Підла війна».

Павло Михайлович Амітов народився у 1939 році в м. Єнакієве Донецької області. З 1958 по 1961 рік служив в армії. Згодом закінчив філфак Ростовського державного університету. У студентські роки писав вірші та входив до групи поетів філфаку. Після закінчення університету працював у газеті, на телебаченні, в кіностудії Мінвуглепрому України, прохідником у шахті.

Автор книг: «За кулисами полититического театра» у 3-х книгах (Киев, 2010), «Преодоление лжи. Антимифология» (Киев, 2014).

«Підла війна» розповідає про донеччанина, який після відомих подій змушений був покинути рідне місто. Бути справжнім патріотом України в Донецькій і Луганській областях завжди було справою небезпечною. Особливо в періоди соціальних загострень. Павло Амітов пише про те, як він бачить повернення окупованого Донбасу до складу України. В своїй книзі він оголошує вердикт: «Якщо неупереджено розібратися, то кожен президент, кожен уряд, кожен новий склад Верховної Ради тією чи іншою мірою сприяли досягненню державою за більш ніж двадцять років такого стану, при якому Україна виявилася нездатною захистити свою територіальну цілісність і забезпечити належну охорону власних кордонів».

Павло Амітов – це людина, яка представляє для нас інтелектуальний, культурний та патріотичний Донбас. 

У програмі:

Модератор:  Подзолкіна О. О. – в.о. завідувача відділу ПЗ, МБА та видачі літератури. 

Виступ-презентація автора – Павла Михайловича Амітова. 

До уваги усіх присутніх відеослайди про громадську діяльність письменника та книжково-ілюстративна виставка із фондів ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва: «Велика війна 2014: Україна…: виклики, події, долі», підготовлена фахівцями відділу ПЗ, МБА та видачі літератури.

Оргкомітет

 

Контактна особа: Подзолкіна Ольга Олександрівна

Тел.: 67-03-25

E-mail: [email protected] 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше