ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації10 червня 2018 року у відділі документів іноземними мовами відкрилась книжково-ілюстративна виставка «Без книг порожнє людське життя».

В умовах сьогодення неможливо уявити свого існування без мобільного телефону та комп’ютера. Але книга була, є і буде в нашому житті. Спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

Книга розкриває перед нами дивовижні таємниці людського буття та дає корисні поради у важку хвилину, вчить нас розуміти самих себе.

Найважливіше її призначення – зберігати знання, накопичені віками, і передавати їх наступним поколінням. Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися.

На експозиції представлено твори світових класиків, сучасні бестселери, казки, прислів’я та приказки, новинки навчальної та пізнавальної літератури багатьма мовами світу.

Запрошуємо всіх охочих до перегляду!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше