ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЧорно-білі фантазії 

Про презентацію виставки художника-аматора Олександра Тереза 

Прес-реліз 

3 квітня 2018 року о 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація художньої виставки художника-аматора Олександра Тереза «Чорно-білі фантазії».

Терез Олександр Геннадійович народився 17 квітня 1990 року в м. Вінниця. Закінчив ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського (факультет іноземних мов) і ПГУ в м. Сєдльце (польська філологія).

Захоплюватись чорно-білою графікою почав не так давно, у 2012 році. До того моменту малювання навіть не було його хобі – періодично замальовував олівцем прості образи і не ставився до цього заняття серйозно. Під час перебування у Польщі випадково з’явилося нове захоплення – малювання чорною ручкою. Зацікавився творчістю таких художників як Альбрехт Дюрер, ілюстраціями Алана Лі, Владислава Єрко та ін. Сильний вплив на нове заняття мало мистецтво татуювання, яке стало дуже популярним в Україні протягом останніх десяти років. Техніка дотворк (англ. dotwork) або «малювання крапками», у якій працює Олександр, є досить розповсюдженою серед майстрів тату і відноситься до загального стилю пуантилізму в живописі і графіці.

«Крапкування» припало Олександру до душі тому, що дає можливість високої деталізації малюнку, що дуже важко зробити, наприклад, фарбами.

Художник не обмежує себе певною тематикою. Можна побачити образи тварин, абстракцію, ілюстрації до казок і текстів популярної культури. Багато малюнків використовуються і можуть використовуватись як ескізи для татуювань.

Незважаючи на брак художньої освіти і пов’язаних з цим похибками і технічними помилками в роботах, автор планує і далі розвиватись у цьому руслі, щоб його графіка стала чимось більшим, ніж просто хобі.

Нинішня виставка є для Олександра першою. Раніше ділився своїми роботами лише з друзями і в соціальних мережах.

Експозиція діятиме з 3 до 20 квітня, щоденно з 10:00 до 18:00.

Вхід вільний.

Контактна особа Войтюк Н. А.

Тел.: (0432) 59-20-55

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше