ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЧитаю сам і раджу Вам!

Теплі історії з корицею : повість / Юлія Смаль. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 128 с.

Перед вами – затишна повість про щастя жінки. Вона схожа на клаптикову ковдру, де основа-полотно містить на собі різнобарвні шматочки тканини, що своїм поєднанням творять унікальний візерунок.

Текст має центральну сюжетну лінію: молода жінка трепетно кохає свого чоловіка, виховує дітей, пече яблука з корицею, піци та лазаньї, облаштовує дім усілякими мистецькими дрібничками, готується до Різдва й святкує його з найріднішими, вирушаючи в мандрівку.

Строкаті клаптики – це різноманітні історії кохання, згадані, списані з життя чи вигадані самою героїнею повісті. Саме ці замальовки або оповідання роблять книжку неповторною й дарують особливу насолоду читання.

 

Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя : пер. з англ. / Регіна Бретт. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 271 с. 

Регіна Бретт – відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар», лауреат численних премій за журналістську діяльність.

50 уроків – це роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства.

У цій книжці Регіна Бретт перетворила 50 уроків на глибоко особисті, зворушливі, іноді смішні есе. Добра, мудра, дуже емоційна книжка змусить читачів замислитися над своїм життям, зробити його кращим…

  

Ще день життя / Р. Капусцінський ; пер. Олеся Герасима. – Чернівці : Книги – ХХІ, 2015. – 126 с.

Ще одна – після «Імператора» і «Шахіншаха» – книжка всесвітньо знаного польського репортажиста Ришарда Капусцінського, написана на межі документалістики і художньої літератури. Цього разу – про Анголу.

Втім, колоніальне минуле і боротьба за незалежність, іноземна інтервенція і громадянська війна, політичні чвари на тлі тотальної корупції і бідності населення, а також пустопорожні пафосні промови на тлі військових та економічних катастроф – одне слово, все, про що пише Капусцінський, є актуальним не лише для вкрай відсталої африканської країни 70-х років минулого століття.

 

Зламані жоржини / Н. Фіалко. – Тернопіль : Навч. кн. -Богдан, 2016. – 304 с.

Роман «Зламані жоржини» оповідає непросту долю вчительки Галини Павлівни Ковальчук. Карколомний сюжет, несподівані повороти долі головної героїні, заплутані життєві ситуації – саме це вирізняє даний твір з-поміж інших жіночих романів.

 

Дети улиц : романы / Берли Доэрти ; пер. с англ. Екатерины Бучиной. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. – 304 с.

Берлі Доерті – знаменита англійська дитяча письменниця, поет, драматург і сценарист. Двічі отримувала престижну медаль Карнегі за книги «Моя бабуся була полірувальницею» і «Здрастуй, Ніхто». У минулому – вчителька, Берлі Доерті також працювала на шкільному радіо. Крім того, вона написала кілька книг для дорослих і безліч пʼєс для радіо, театру й телебачення.

Щасливе дитинство маленького хлопчика, на ім’я Джим, і його сестер обірвалося в одну мить, коли померла їхня мама. Діти опинилися на вулиці, налякані і беззахисні... Осиротілий і бездомний Джим шукає притулок і засоби для існування. На лондонських баржах йому доводиться виконувати брудну і небезпечну роботу, терпіти жорстокі побої і приниження. Тільки думка про те, що знайдеться людина, яка зможе захистити і стати другом, дає дитині надію. І ось настає день, коли починає здаватися, що мрії здійснюються… («Безпритульний»).

Емілі і Лізі, розлучені з братом, пообіцяли одна одній бути завжди разом. Але чи зможуть вони додержати слова, коли стануть безправними робітницями на фабриці серед сотень інших знедолених дітей? («Далеко від дому. Сестри…»).

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше