ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Вступ до музикознавства та коротка історія української музики»,

«Коротка історія світової музики» 

про презентацію книг Олексія Мировського

 

Прес-реліз 

17 травня 2017 року об 11:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація книг О. А. Мировського «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики» і «Коротка історія світової музики».

Мировський Олексій Анатолійович – культурно-освітній діяч і громадський активіст Львівщини, викладач. Народився в селищі Красне Буського району Львівської області. Початкову музичну освіту здобув у Буській дитячій музичній школі (по класу фортепіано і акордеону), яку закінчив на відмінно. Під час навчання неодноразово брав участь в обласних інструментальних і музично-теоретичних конкурсах, де здобував призові місця.

Спеціальну музичну освіту здобув у Львівському державному музичному коледжі ім. С. П. Людкевича, який закінчив з відзнакою. Під час навчання брав активну участь у концертах як піаніст, концертмейстер і артист камерного ансамблю. Після закінчення музичного коледжу вступає до Львівського національного університету ім. І. Я. Франка, де навчається одразу на двох факультетах: культури і мистецтв та історичному.

На даний час працює в Буській дитячій музичній школі, а також Красненській бібліотеці ім. Івана Тиктора.  У сферу його наукових зацікавлень входить розвиток музичного мистецтва в загальноісторичному контексті, музична педагогіка, методика фортепіанного виховання, музично-літературні та музично-театральні зв’язки, розвиток і діяльність товариства «Просвіта» та бібліотечної справи.

«Вступ до музикознавства та коротка історія української музики» і «Коротка історія світової музики» О. А. Мировського – ці книги є коротким конспектним викладом тем. Вони написані згідно з програмою викладання предмету «музична література» у початкових мистецьких навчальних закладах та зараз широко застосовуються в багатьох музичних школах усієї України.

Зокрема у Вінницькій області на даний час книги (у різній кількості) придбали і застосовують у навчальному процесі викладачі й учні Лука-Мелешківської, Соболівської (лише перша частина), Гайсинської, Джуринської, Жмеринської, Качківської, Козятинської, Махнівської, Оратівської, Піщанської, Рудницької, Тиманівської, Ямпільської (повний комплект з двох частин) музичних шкіл. 

Більше інформації можна дізнатися, відвідавши блог за посиланням:

http://alexmirovskiy.blogspot.com/ .

 

Праці

Видані:

• «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики» (1-ше видання – 2015 р., 2-ге і 3-тє видання – 2017 р.);

• «Коротка історія світової музики» (1-ше видання – 2016 р., 2-ге і 3-тє видання – 2017 р.);

• «Красненська бібліотека ім. Івана Тиктора: віхи історії та сьогодення» (2016 р.);

•  дописи, статті у газети «Голос України», «Порадниця», «Високий замок», «Культура і життя», «Журавлик», а також місцеву пресу.

У роботі:

•  «Історія України». Конспектний варіант.

 

Оргкомітет

Контактна особа – Крисько Наталія Миколаївна

Тел.: (0432) 67-03-25.

E-mail: [email protected]

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро