ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїДО ДНЯ ЄВРОПИ У ВІННИЦІ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТАНДАРТИ ЖУРНАЛІСТИКИ І ЦІННОСТІ УКРАЇНЦІВ

Цієї п’ятниці, 19 травня, напередодні Дня Європи, студентів факультетів журналістики, представників масмедіа, громадських організацій та активну молодь запрошують до обласної книгозбірні взяти участь у інтерактивній дискусії «Цінності українців в європейському контексті». В учасників буде можливість послухати лекцію головного редактора «Громадського радіо» Кирила Лукеренко про стандарти журналістики і цінності українців. Дискусію про роль молоді у процесі демократичних реформ проведе Богдан Нагайло, представник Офісу зі сприяння демократії (DRI) в Україні. Також присутнім буде презентовано «Школу молодих лідерів» від DRI. Неформальне спілкування продовжиться за кавою.

Дискусія відбудеться у Відділі економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (початок о 15-00) в рамках «Школи молодих лідерів», підтриманої Офісом зі сприяння демократії (Democracy Reporting International), та ініціативи «Табір миру: українська молодь будує діалог» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Партнерами заходу виступають:

  • ГО Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»
  • ГО "Центр європейських ініціатив"
  • ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  • Центр європейської інформації у м. Вінниця
  • Асоціація бібліотек Вінниччини
  • БО «Соціальна служба «Віфанія»

 

Для участі у заході обов’язкова онлайн-реєстрація до 14:00 год. 18 травня 2017р.:

https://goo.gl/forms/ZSHuzozO1BCk4NMG3

Контакти:

Оксана Бондар,

ГО ВРЦІ «Креатив»

тел. 067-4331033,

[email protected]

*****************************************************

Захід проходить в рамках «Школи молодих лідерів» та ініціативи “Табір миру: українська молодь будує діалог» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Офіс зі сприяння демократії (Democracy Reporting International) у співпраці з Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» проводить «Школу молодих лідерів». Школа проходить в рамках проекту «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб'єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам». Проект впроваджується DRI у співпраці з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за фінасової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро