ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїМАРКЕТИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

«Книга тижня»

Де блакитне море обіймає береги романтичної Франції і лине запах духмяних персиків, де вибухає ворожими вогнями зброя, а жорстока війна забирає найдорожчих, у неповторному візерунку з’єднаються долі двох. В її очах лиш таємнича нічна темрява і уявне місто вивчене по макету батька, його ж розум затуманений нав’язаною вірою у вищу ціль та нескінченною пропагандою. Сліпа французька дівчина в окупованому містечку та ворог, що прийшов у її дім, такий же юний німецький хлопець опиняться у вирі подій і небезпек. Кожен з них багато втратив та здолав важкий шлях до цієї випадкової зустрічі.

Книга Ентоні Дорра ще раз доводить, що світло щирого серця дозволяє пережити найтемнішу ніч, стирає бруд омани та зцілює душі.

Дорр, Е. Все те незриме світло : роман / Ентоні Дорр ; пер. з англ. О. Гординчук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 352 с.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше