ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїМАРКЕТИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ "КНИГА ТИЖНЯ"

роман Одрі Ніффенеггера «Дружина мандрівника в часі»Незвичайний роман Одрі Ніффенеггера «Дружина мандрівника в часі» – це дивна і чарівлива історія кохання, найдивовижніша і зворушлива любов, яка пройшла крізь роки і змогла пережити час.

Де бере початок кохання юної студентки художнього коледжу і 28-річного бібліотекаря? Ще з дитинства Клер знала, що їй судився саме цей чоловік, відколи вперше побачила його – сорокатрирічним. З дитинства знала його таємницю: Генрі – мандрівник у часі… Усе їхнє кохання буде зустрічами і розлуками, щастям і болем. 

Виняткова, позачасова історія кохання, неймовірно заплутана, зворушлива, цікава історія, яка змушує цінувати кожну годину, проведену поруч з коханою людиною, адже життя тендітне і непередбачуване... Лише безсердечного читача не зворушать до сліз ті небезпеки, з якими зіштовхуються головні герої роману, і та запаморочлива перемога любові над часом.

Ніффенеґґер, Одрі. Дружина мандрівника в часі : роман / Одрі Ніффенеґґер ; пер. з англ. Н. Хаєцької. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 592 с.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше