ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїМаркетингове дослідження

"Книга тижня"

84.4УКР6 С 45 Скрябін, Кузьма. Проза / Кузьма Скрябін. - Харків : Фоліо, 2016. - 378 с.

«Колись мені в голову почала стріляти думка, що їздити треба в місця непопулярні, нетуристичні… Пожити з ескімосами, поїздити на оленях під Північним сяйвом… Такі адреналінові мандри миттєво накривають тебе з головою. Це – як стрибок із парашутом: поки не зробиш крок, то не знаєш, який то кайф! А Шпіцберген? Він такий жорстокий, що аж красивий. Ти стоїш і ти не знаєш, чого від нього чекати, може, загубишся, може, замерзнеш. І то було в червні. А що ж там робиться взимку?..» — писав Кузьма Скрябін. 

Прозові твори Кузьми Скрябіна - це історії, у яких якнайкраще розкрився його приправлений іскрометним гумором письменницький талант. Оповідані ним історії пройняті яскравим гумором і веселим настроєм.
«Якщо маєш кілька годин вільного часу і настрій, щоб позубоскалити на тему примітиву армійських буднів, ти – наш клієнт. Не шукай в ній високих ідей, завуальованих у написаному між рядками. Жити треба так, щоб було з чого поржати! Так і живу!” 

Згадати гумористичний стиль спілкування Андрія Кузьменка, зануритися у його нехитрі, але прикольно-повчальні життєві історії, можна у компанії «Прози», яку ви знайдете на полицях ВОУНБ ім. К. А.Тімірязєва.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро