ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЗаходи до 110-ї річниці славного ювілею Вінницької ОУНБ ім. К. А.Тімірязєва


Відділ наукової інформації та бібліографії до 110-ї річниці славного ювілею Вінницької ОУНБ ім. К. А.Тімірязєва проводить інтернет-вікторину «Що ти знаєш про головну бібліотеку Вінниччини?». Пропонуємо всім шанувальникам книги, а також і Бібліотеки долучитися до участі у вікторині. Бажаємо успіхів!

 

 

 

 


Програма

«Дня відкритих дверей» у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва

(до 110-річчя з часу заснування книгозбірні)

 

 

 


2 лютого 2017

О 10:30 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)  в рамках акції «Дня відкритих дверей» відбудеться авторська презентація книги філолога, публіциста, політика Павла Амітова «Підла війна».

Прес-реліз     Фотоматеріали >>    Відео

 

 


2 лютого 2017

Сектор газетної періодики організував творчу зустріч з головним редактором та членами редколегії всеукраїнської газети «Порадниця», на якій було презентовано книгу Тетяни Власюк «Порадницька гостина. Історії життя та успіху». Участь у заході взяли бібліотечні працівники, освітяни, студенти-філологи, представник ГО «Центр "Культурна стратегія – XXI"». По завершенні зустрічі відбулася автограф-сесія.

Прес-реліз      Фотоматеріали >>

 

 


2 лютого 2017

До 110-ї річниці з часу відкриття головної книгозбірні області відділ краєзнавства презентує книжково-ілюстративну виставку-ювілей «Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва на історичних паралелях» в рамках акції «День відкритих дверей».

Представлена література інформує про діяльність бібліотеки протягом 1907-2016 рр. Родзинкою експозиції є світлини, на яких відображена історія бібліотеки та її сьогодення.

Запрошуємо Вас на відкриття ювілейної виставки.

Фотоматеріали >>


2 лютого 2017

З нагоди 110-річчя заснування Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук діє виставка фотоілюстрацій «Бібліотека – книга – читач». На експозиції представлені унікальні світлини, що зображають приміщення, інтер’єр, читачів, працівників, насичене життя «Тімірязєвки» у різні періоди часу.

Будемо раді Вас бачити!

Фотоматеріали >>

 


15 лютого 2017

15 лютого 2017 року о 13.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбулися урочистості «Бібліотека: 110 років визнання» з нагоди відзначення ювілею Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Пост-реліз     ЗМІ

Фотоматеріали >>         Фотоматеріали >>     Facebook>>   

 Відео>>

 


15 лютого 2017

До 110-літнього ювілею Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відділ рідкісних і цінних видань (вул. Соборна, 73, ІV поверх) підготував книжкову виставку «З фондів головної книгозбірні Поділля».На експозиції представлені унікальні книги, що презентують Гоголівську бібліотеку з часу її відкриття у 1907 р. та наступні періоди, а також сучасні видання з дарчими підписами авторів.

Запрошуємо до перегляду!

 

 


15 лютого 2017

З нагоди святкування 110-ї річниці з часу відкриття Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва у відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури оформлена книжково-ілюстративна виставка «Присвята книзі та слугам її мудрості».

Вітаємо колег і поціновувачів книги з ювілеєм та запрошуємо всіх охочих ознайомитись із сторінками історії нашої бібліотеки!

 

 

 

 


12 вересня 2017 р. у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна, 73) відбудеться науково-практична конференція «Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього», присвячена 110-й річниці заснування ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Проект Резолюції

Інформаційний лист>>     Програма конференції       Прес-реліз     

   Фотоматеріали    Відео    ОДА    m.online.ua 

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше