ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїУправління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва

Громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини»

 

Заявка на участь

 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

12 вересня 2017 р. на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбудеться

науково-практична конференція

«Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього»,

присвячена 110-й річниці заснування ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва

 

Для обговорення пропонується така тематика: 

- Бібліотека в ХХІ столітті. Єдність традицій та інновацій – запорука успішної діяльності

- Публічні бібліотеки в умовах децентралізації та створення ОТГ

- Бібліотека в контексті історії

- Бібліотечний фонд – документальна основа діяльності книгозбірні

- Бібліотека на допомогу науковцю

- Читач у бібліотеці: трансформація інтересів і запитів у часовому вимірі

- Бібліотека у віртуальному просторі: кращі практики та можливості

- Краєзнавство: сутність та розвиток

- Бібліотека і соціальне партнерство

- Міжнародне співробітництво, проектна діяльність – вимога часу

 

Програма Конференції включатиме пленарне, виїзне (на базі Вінницького району) та секційні засідання. Під час роботи зібрання будуть організовані презентації видань, книжкові виставки з фонду Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, демонструватимуться фільми, відеоролики про діяльність обласної наукової та інших бібліотек, будуть організовані: флешмоб, квест, майстер-класи, екскурсії по бібліотеці, пам’ятних місцях м. Вінниці та Вінницького району тощо. Завершить роботу Конференції круглий стіл «Бібліотека в ХХІ столітті: погляд у майбутнє».

Планується представлення матеріалів Конференції в науковому збірнику та на компакт-диску. Заявки на участь прийматимуться до 1 серпня 2017 року, тексти доповідей і повідомлень – не пізніше 15 серпня 2017 року. Статті мають бути обсягом 4–8 сторінок в електронному та друкованому вигляді. До тексту статті повинні бути подані короткі анотації і ключові слова мовою оригіналу.

Текст має бути складений у редакторі Microsoft Word без нумерації сторінок. Шрифт – Times New Roman, кегль тексту – 12, через 1 міжрядковий інтервал, вирівнювання – по ширині. Орієнтація аркуша – книжкова (альбомна не допускається). Поля таких розмірів: праве – 15 мм, верхнє, нижнє і ліве – 20 мм. Абзац повинен мати такий формат: Меню-Формат-Абзац: відступ зліва і справа 0 см; перший рядок – відступ 1,25 см; інтервали перед та після абзацу 0 см. Інше формування абзаців не допускається. Дефіс від тире повинен бути розрізнений. Слова між собою розділені лише одним пробілом. Лапки використовуються тільки друковані «». Усі ці параметри повинні бути впродовж усього тексту рукопису.

Посилання на використану літературу чи джерело в тексті позначаються арабськими цифрами у квадратних дужках, наприклад [1]. При зазначенні конкретних сторінок у цитованому виданні обов’язково потрібно вказувати, що це саме номери сторінок, а не номер позиції у списку використаної літератури, наприклад: [1, с. 2], а не [1, 2]. Цифра посилання у списку літератури та джерел повинна збігатися з цифрою біля слова, цитати, дати, до яких подається посилання.

Перелік використаних джерел та літератури вміщується наприкінці статті, нумерується згідно з порядком згадування в тексті. Обов’язково подається адреса доступу до Інтернет-ресурсу, якщо такі посилання є в тексті рукопису. Бібліографічні описи повинні відповідати державним стандартам.

Для участі просимо надсилати заявки, що містять відомості про автора (прізвище, ім’я та по батькові, науковий ступінь, посада, коло наукових інтересів, контактна інформація (адреса електронної пошти та контактний телефон)), тему виступу.

Оргкомітет Конференції залишає за собою право на відбір матеріалів до Програми та подальшого опублікування в науковому збірнику.

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо.

Заявку на участь у конференції, матеріали доповідей, повідомлень надсилати на адресу:

 

Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, вул. Соборна, 73, м. Вінниця, 21050

Тел./факс (0432) 67-03-41; тел.: 67-03-23, 67-32-07, 67-29-76, 67-03-30

e-mail: [email protected]

Контактні особи: Сеник Л. Б., Марченко Т. М., Цимбалюк П. І., Стояльникова О. В. 

 Оргкомітет

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро