ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїДо святкування Всеукраїнського дня бібліотек Вінницькі міські та обласні бібліотеки отримали в подарунок книги та привітання від Вінницької регіональної організації Політичної партії «ЗА ЖИТТЯ».

Книжкові подарунки - це дитячі книжки сучасних українських і зарубіжних авторів та історичні книги міст України.

Сучасна бібліотека – це відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято для всіх, хто любить книгу!

«Акція спрямована на посилення спроможності  бібліотек, а також зацікавлення жителів до читання сучасної україномовної літератури. Саме дитячі книжки приносять малечі найбільшу користь.Зі сторінок книг дитина дізнається багато нового та цікавого, відкриває для себе багато невідомих речей. Книжки для дітей дуже позитивно впливають на пам’ять та вміння висловлювати свої думки»,- зазначив активіст партії «ЗА ЖИТТЯ» Микола Талішевський  та  побажав нових професійних звершень, яскравих ідей, цікавих проектів, нехай з року в рік збагачуються фонди бібліотек, а в читацьких залах буде багатолюдно!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше