ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Прес-анонс

Презентація книг Ігоря Федорова «Открытие», «Казки дивного лісу»

24 травня 2018 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книг Ігоря Федорова «Открытие», «Казки дивного лісу».

Федоров Ігор Євгенович – вінницький письменник-фантаст, сценарист і перекладач. Закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка». Працював електротехніком, інженером, диск-жокеєм, журналістом, літературним редактором, директором малого підприємства, будівельником, програмістом, перекладачем, видавцем

Ігор Федоров був одним із засновників Вінницького клубу любителів фантастики «Лабораторія», одним із упорядників проведення у Вінниці трьох Всесоюзних конвентів любителів фантастики «Віннікон».

Ще навчаючись у школі Ігор Євгенович виявляв неабиякі творчі здібності. Початком його літературної діяльності стали оповідання «Трамвай до кінцевої» і «Лабіринт». Перша збірка «Відкриття» побачила світ у видавництві «Прометей», її наклад становив 125000 примірників. Потім були повість «Перша печатка», роман «Нове небо», збірки «Міські казки», «Данило – учень віщуна», «Казки дивного лісу» та інші.

«Звичайно, основним моїм заняттям завжди була наукова фантастика. Писав я з різним успіхом все життя», – стверджував Ігор Федоров. Він створював власний світ відкриттів, фантазій і надій. Смерть письменника стала важкою втратою для рідних, друзів та шанувальників.

У 2018 році було перевидано збірки Ігоря Євгеновича «Открытие» і «Казки дивного лісу». Нове видання збірки «Открытие» («Відкриття») включає як раніше відомі твори, так і ті, що за життя автора не публікувалися. Теми, висвітлені в них, актуальні і сьогодні. Збірка для дітей «Казки дивного лісу» перекладена на українську мову Л. Я. Шутовою. У ній вміщенні найбільш світлі й оптимістичні твори, які зацікавлять як юних, так і дорослих читачів.

У презентації, організованій матір’ю письменника Неонілою Михайлівною, візьмуть участь:

Віктор Мельник – поет, літературознавець, перший заступник голови Національної спілки письменників України;

Іраклій Вахтангішвілі – редактор, віце-президент Всеукраїнського об’єднання любителів фантастики «ВОЛЬФ»;

Олександр Шемет – громадський діяч, журналіст, диск-жокей.

Модератор заходу – поет, сатирик, бард – Віктор Байрак.

Запрошуємо шанувальників творчості Ігоря Федорова взяти участь у заході!

Оргкомітет

Контактна особа Белоус Д. О.

Тел.: (0432) 67-03-25;

E-mail: [email protected]

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше