ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації 

Книги, що стали сенсацією

Мойєс, Д. Париж для самотніх та інші історії / Д. Мойєс. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 240 с.

Збірка відомої англійської письменниці Джоджо Мойєс «Париж для самотніх та інші історії» - це блискуча колекція оповідань, сповнених романтики, шарму, авантюризму, гумору і надзвичайної чуттєвості. Кожна історія розкриває нові сторони такого незбагненного кохання. Довіра і ревнощі, щастя і проблеми, несподіванки і важкі рішення, минуле та сьогодення – все це міцно скріплене в одне ціле червоними нитками долі. Оповідання захоплюють читачів легкістю і життєвістю, що знайома кожному серцю, яке колись кохало.

Криштальський, А. Десять гріхів : роман / Андрій Криштальський. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 272 с.

У пошуках таємничих скарбів давнини потрібно бути обережними. По примхливому бажанню долі скринька з дорогоцінностями перетворюється в скелет, а моторошні тіні минулого чотирьох луцьких дівчат затягують у вир небезпек і секретів. Захоплюючий історичний пригодницький детектив Андрія Криштальського, автора національного бестселера «Чорноморець, матінко», відкриває сторінки історії України через призму людських доль.

Фаулз, Д. Колекціонер : роман / Джон Фаулз ; пер. з англ. Г. Яновської. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 304 с.

Жодна книга не зробить вас поціновувачем свіжого повітря більше, ніж ця жахлива історія кімнатного ув’язнення. У сірому тумані марних буднів звичайний клерк знаходить розраду у колекціонуванні метеликів та палкому коханні до молодої студентки. Удача посміхнулася чоловіку. Різнобарвні крильця мерехтять на стінах нового будинку, а в підвалі ув’язнена перлина колекції. Чим закінчиться історія людини, що прагне кохання дізнайтесь зі сторінок роману Джона Фаулза «Колекціонер».

Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну / Джен Сінсеро. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 302 с.

Книга, що змінює майбутнє. Будь-яка людина може досягти успіху, але сумніви у власних силах стають вагомою перешкодою на шляху до здійснення мрій. Не достатньо просто нарікати на долю та несправедливість, потрібно діяти. У цій книзі чимало порад – простих і практичних, а подекуди й зухвалих та неочікуваних. Джен Сінсеро ділиться власним досвідом, своїми поразками й тріумфами, розраджує, надихає й підбадьорює.

Ондатже, М. Англійський пацієнт: роман / М. Ондатже. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 304 с.

Напівзруйнована вілла, де за переказами місцевих водяться привиди, стала притулком для героя з минулим крадія, сапера, сестри милосердя та її безіменного пацієнта. За їх спинами, як на стінах будинків Хіросіми, тіні людей, яких вони любили і ненавиділи, зраджували і обпікали болем. Старі книги у пилюці часу, музика війни із напівмертвих інструментів, жорстокі піски пустелі і кохання, що зцілює чи вбиває – все це створює історію, записану у щоденнику англійського пацієнта поміж рядків Геродота.

 

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше