ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїКниги, що стали сенсацією

Коельйо, П. Шпигунка: роман / П. Коельйо. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 192 с.

Коли історія держав вирішувалась у кулуарах, кожна чутка могла змінити долю, плітки були надійніші за новини, з’явилась вона – жінка, що своєю красою зваблювала наймогутніших, що вражала розумом і дотепністю. Мата Харі – ім’я, що стало легендою. Танцівниця і спокусниця, чиє життя сповнене небезпек і інтриг…

Якою ж насправді була відома шпигунка? У романі всесвітньо відомого письменника Пауло Коельйо відкриються нові невідомі сторінки з життя Мата Харі.

Михед, О. Астра: [психотрилер]: роман / Олександр Михед. - Львів: Вид. Антоненко А., 2015. - 212с.

У нашому житті так багато ілюзій. Блукаючи у лабіринті думок і теорій ми втрачаєм останні орієнтири і бредем навмання…

Психотрилер «Астра» - це одна з книг, що створюють більше питань, чим відповідей. У ній тісно переплелися реальність і містика, створивши напружену атмосферу. У таємничому куточку Карпат відбудеться семінар «Астра». Саме він змінить все життя головного героя.

Доббс, М. Картковий будинок : роман / Майкл Доббс ; пер. з англ. Б. Превіра. - Київ : КМ-БУКС, 2017. - 384 с.

Один з найвідоміших політичних детективів Майкла Доббса, який свого часу був керівником виборчого штабу Марґарет Тетчер - це історія боротьби, інтриг та жорстокої конкуренції. Жага влади осліплює людей. Головний герой роману заради своєї кар’єри здатний піти по головам.

Влада і таємниці, підводні течії політичного світу, приховані рішення, небезпеки і розслідування – все це тісно переплетено у «Картковому будинку». Хто ж стане переможцем? І чи можна заради успіху піти на вбивство?

Гейлі, А. Готель : роман / Артур Гейлі; пер. з англ.: М. Пінчевського, О. Гординчук . - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 528 с.

Ми раді вітати вас у чудовому і затишному готелі «Сент-Ґреґорі»! Справжнісінький рай для гостей і уже майже пекло для співробітників.

Новому заступникові головного адміністратора доведеться розплутувати величезний клубок проблем, злочинів і таємниць. Проблеми, що накопичувалися роками ляжуть на плечі Пітера, а ще й симпатія двох красунь збиває з пантелику. Кому віддати своє серце? Як здолати перешкоди і врятувати чудовий готель, що, можливо, доживає свої останні дні?

Корній, Д. Крила кольору хмар : роман / Дара Корній, Тала Владмирова. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля,2015. - 320 с.

Вічна боротьба добра і зла… Переплітаються у протистоянні білі та чорні пір’їни, а за цим уважно спостерігають охоронці рівноваги – ангели з сірими крилами.

Фантастичний вимір України дивує новими локаціями, вражає незвичними подіями та істотами. Головна героїня роману Аделаїда живе звичайним життям, ховаючи за спиною крила кольору хмар. Але і для неї прийде час вибору: чорне чи біле, добро чи зло? Примарний ключ до Раю перекреслить все попереднє життя та відкриє світ таємниць і небезпек.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше