ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїКниги, що стали сенсацією

Ключ к бессмертию : роман / С. Пономаренко. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. – 320 с.

Бурхливі події початку ХХ століття і магічна книга, битва під Крутами і легенда про чорний замок і підступну відьму – містика і історія переплелися в цьому захопливому романі.

Зима 1918 року. Василь Хома, асистент професора історії, отримує дуже дивну тему для наукової роботи – «Ведьмачество и оборотничество в Украине». Юнак знаходить старовинні книги. Легенди, описані в них, дивно переплітаються з його снами. Виявляється, професор дав Василю цю тему не випадково: за допомогою юнака він хоче знайти манускрипт, у якому описано спосіб здобути безсмертя... Чи не доведеться Василю заплатити за цю таємницю своїм життям?

 

Графиня : роман / Володимир Лис. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 224 с. 

Роман «Графиня» відомого письменника з Волині – майстерне поєднання захоплюючого сюжету, драматичних колізій людського життя і тонкого психологізму, віртуозне переплетіння реального й містичного. У нашу добу – цілком автоматизованого і компʼютеризованого 1998-го року – хтось намагається відтворити загадкові події, які відбувалися у волинському містечку Густий Луг року Божого 1762-го. Але чи вдасться це йому і чи можливо взагалі реконструювати час?..

Вічність і нерозривність часоплину з його історичними колізіями, проблемами і таємницями, з його особливим колоритом і ароматом проходять через весь роман, через образи головного героя, провінційного вчителя і художника Платона, його учениці, відомої художниці, інших персонажів, зокрема таємничого убивці собак, проповідника «Природного Євангелія» і ще таємничішої «білої графині» Венцеслави, єдиний портрет якої зберігається в місцевому музеї.

Роздуми про сенс життя, болісні пошуки цього сенсу, моральний і мистецький вибір, складні, але глибокі почуття головних героїв, які вони намагаються приховувати, – все це створює яскраве поліфонічне тло твору.

 

Ми були брехунами : роман / Емілі Локгарт ; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 224 с.

Вражаючий роман-саспенс Емілі Локгарт, фіналістки американської Національної книжкової премії та призера Printz Award – премії Національної бібліотечної асоціації за кращу книжку для молодих читачів, роман, що 2014 року посів місце в десятці бестселерів для молоді за версією THE NEW YORK TIMES.

У книзі розповідається про родину Синклерів – успішних багатіїв із широкими «американськими посмішками». Вони з тих, хто літає першим класом, живе у п’ятизіркових готелях, оточує себе лише найкращим. І, звичайно ж, як і буває у реальному житті, навіть їхня сім’я має свої «скелети у шафі». Про них і довідується головна героїня роману Кейденс Синклер – перша онука в сім’ї – її головна опора та надія.

 

Куди приводять мрії : роман / Р. Метисон. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 288 с.

Цей роман миттєво став бестселером, викликавши численні дискусії в літературних і наукових колах.

Приголомшлива історія про життя, смерть та велике кохання.

Головний герой Кріс, щоб визволити кохану, яка вкоротила собі віку, та знову знайти надію й любов, ладен покинути рай і спуститися в пекло. Адже справжнє кохання не зможе зруйнувати навіть смерть.

 

Апокрифи степу : поезії 1992–2012 рр. / Ростислав Мельників. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 144 с.

«Апокрифи степу» – своєрідний зріз поетичного доробку Ростислава Мельникова за двадцять років: від часу виникнення «Червоної Фіри», співзасновником і учасником якої він був, – до 2012, коли поет, за його власним зізнанням, відкрив наступну сторінку своєї творчості.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше