ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїКниги, що стали сенсацією

Кіґан, К. Виховання / Клер Кіґан ;  пер. з англ. Івана Непокори. – Брустурів : Дискурсус, 2015. – 80 с. 

В оповіданні подана історія маленької дівчинки, яку тимчасово відправляють жити в сім’ю ірландських фермерів. Вона не знає, коли зможе повернутися додому, але тим часом серед цих незнайомих людей знаходить теплоту й турботу, якої ніколи не мала. Під їхнім доглядом дитина відчуває себе неймовірно щасливою, аж поки не відкривається неочікувана таємниця…

7 коротких частин подають незабутній погляд на світ дитячими очима. Оповідання має драматичний сюжет. Це емоційно напружена історія, що відбувається в незвичному світі, повному невинності. Особливого акценту твору надають справді сильні діалоги, якими славиться Клер Кіґан.

Ли, Тоска. Царица Савская : роман / Тоска Ли ; пер. с англ. Т. Ивановой. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2015. – 352 с.

Звістка про божественну красу і мудрість цариці Шеви долинула до царя Соломона. Оточений сотнями жінок, він забажав її як нікого і ніколи раніше! Ніжні і пристрасні листи привернули увагу правительки, і вона таємно вирушила до його двору.

Залишившись наодинці, цариця більше жодного разу не сумнівалася в щирості почуттів Соломона. Але царські дружини задумали розправитися з чужоземкою – нікому не дозволено віднімати в них коханого! Цариця Шеви втікає, несучи під серцем безцінний дар Соломона.

Фіалко, Н. Хочу в Тарасюківку : роман / Ніна Фіалко. – Тернопіль : Навч. кн. - Богдан, 2016. – 320 с.

Авторка захоплююче і точно відтворює життєвий шлях типового представника покоління, яке формувалось у тисяча дев’ятсот вісімдесятих, намагалось і вижити, й нажити статки в дев’яностих... Непросте і трагічне становлення українця, який волею обставин опинився тоді в Москві. Нелегкий вибір постав перед ним нині...  

Мелентьева, А. Семья Рин : роман / Алла Мелентьева. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. – 224 с.  

Американка з російським корінням Ірен Коул втратила свою сім'ю під час евакуації з Шанхая. Вона мужньо переносить всі неприємності, які випали на її долю, живучи однією мрією – знову побачити коли-небудь матір і сестер. У боротьбі за виживання дівчина змушена покладатися на японського офіцера, що в неї закоханий. Одного разу Ірен з'ясовує, що її рідні пережили війну. Тож їй доведеться зробити вибір між своїм хитким становищем іноземки в Японії і оманливо відродженим минулим. 

Ляшук, Ю. Любовь никогда не перестаёт... : роман / Юлия Ляшук. – Киев : Брайт Стар Паблишинг, 2015. – 192 с. : портр.

Роман повністю розкриває свою назву. Це історія про любов і сміливість, про віру і надію, про вірність мрії і дружбі. Книга надихає і допомагає продовжувати вірити в те, що справжня любов між чоловіком і жінкою існує! Що в цьому житті немає нічого випадкового! Спонукає боротися до кінця за свою мрію і ніколи не здаватися!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше