ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Стежка в долонях» 

(про презентацію книги Оксани Щирби) 

Прес-реліз 

12 жовтня 2017 року о 17:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги журналістки Оксани Щирби «Стежка в долонях».

Майбутня журналістка та письменниця Оксана Щирба народилася в сім’ї фізика та біолога. Зі шкільних років почала публікуватися в різних виданнях (газети «Кременецький вісник», «Вільне життя»), а будучи студенткою Української академії друкарства (м. Львів), започаткувала літературно-мистецький проект «ФРАМ». У той самий час була кореспондентом газети «Поліграфіст».

Після переїзду до Києва працювала у різних видавництвах та ЗМІ на посадах літературного редактора, ведучої, кореспондента, керівника проектів та сценариста. Вже протягом п’яти років є ведучою радіостанції «Голос Києва». Також має досвід роботи на телеканалі «Київ», інтернет-каналі «Перший антикорупційний», Чорноморській ТРК. Протягом трьох років викладала у Київському коледжі ВПНЗ Університету Сучасних Знань. Є авторкою багатьох наукових публікацій як в Україні, так і за кордоном. Нині Оксана активно поєднує роботу теле- й радіоведучої, а також є здобувачем ученого ступеня доктора наук у рідній альма-матер. Впевнена, що головне в житті ніколи не здаватися, вміти боротися, приймати поразки та починати все з початку. Найбільший подарунок – це подяка глядачів і розуміння, що через призму програм можна допомогти людям.

Цьогоріч вийшла друком перша книга письменниці «Стежка в долонях», яка має три розділи: романтичний, містичний та історичний. Це дуже різні історії, але вони об’єднані єдиною темою-стежкою – пошуком щастя. Ми всі прагнемо до матеріальних благ, але у цих перегонах за успіхом забуваємо про найцінніше – про себе і душу. Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра?

Охочих змінити світ навколо себе запрошуємо на зустріч з автором. 

У програмі:

Оксана Щирба – презентація книги.

Виступи:

Іван Степурін – директор видавництва «Самміт-книга»;

Тарас Постніков – заслужений артист України, актор театру і кіно, кобзар, кавалер ордена Андрія  Первозванного.

Контактна особа 

Крисько Наталія Миколаївна

Тел.(0432) 67-03-25

[email protected]

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше