ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїСвіт очима без насильства 

Про засідання Гендерного клубу «Я+ТИ=МИ» 

Прес-реліз 

23 листопада 2017 р. о 14.30 у секторі правової інформації (Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області проводить чергове засідання Гендерного клубу «Я+ТИ=МИ» «Світ очима без насильства».

Останнім часом насильство між членами сім’ї у повсякденному житті значно зросло. Це явище настільки стало звичне, що у багатьох сім’ях насильство не сприймається як насильство – воно, на жаль, вважається нормою сімейного життя. Ця проблема вимагає негайного вирішення, оскільки насильство в сім’ї стало підґрунтям для інших видів злочинів.

Подолання насильства в сім’ї є актуальним завданням для всього українського суспільства. Адже кожен повинен знати, що всі люди вільні і рівні у своїй гідності та правах, кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, має невід’ємне право на повагу до її гідності, кожна людина має право на свободу та особисту недоторканість.

Тема чергового засідання Клубу продовжить тему домашнього насильства та методи його подолання – з погляду юриста, психолога і тих, кому доводиться мати справу з жертвами…

Традиційно, в рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля над жінками, у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва проводиться чергове засідання «Світ очима без насильства».

Для більш широкої популяризації книг щодо попередження насильства організовано книжкову виставку «Мій улюблений світ – без насильства». 

У програмі засідання: 

1. «Роль міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у попередженні і подоланні насильства в сім’ї»Багрій Тетяна Петрівна, головний спеціаліст Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. «Соціальна робота з жертвами насильства» – Козак Євген Євгенович, юрист Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

3. «Правові і організаційні основи попередження насильства в сімї»Маліновська Настя, спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. 

4. «Мій улюблений світ – без насильства». Коментар книжкової виставки – Мамчур Наталія, бібліотекар І категорії сектору правової інформації.  

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у засіданні Клубу!

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше