ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїУ межах безмежного

про мистецьку виставку

Вінницького дитячо-молодіжного художнього центру «Барви України»

Прес-реліз

27 листопада 2017 року о 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки живопису, петриківського розпису та графіки у творчому виконанні дітей від 5 років під керівництвом викладача Галини Миронівни Рибак. Експозиція пропонує до уваги відвідувачів понад 50 робіт. Черпаючи з джерел петриківських народних розписів, вихованці Центру передають у сучасному вимірі світ гармонії та духовності. Елементи візерунків петриківського розпису – диск сонця, хвиля води, спіраль вітру, колос хліба і квітка-дерево життя. Кожна живописна та графічна робота – дивовижне поєднання безмежної дитячої фантазії та сміливості у вираженні власних почуттів, у яскравих контрастних кольорах.

Багато хто не вірить, що такі професійні роботи створили юні художники. Це й не дивно, бо нестандартний підхід до викладання і «нешаблонна» методика – надбання викладачів, які давно відмовились від застарілих програм і застосовують індивідуальний підхід у поєднанні з творчим.

Вінницький дитячо-молодіжний художній центр «Барви України» заснований художниками-ентузіастами у 2001 році. Ідея створити 16 років тому Центр, де б малечу навчали не академічному малюванню, а, в першу чергу, намагалися віднайти її природний талант, тоді усім здавалася ризикованою авантюрою. Але, усім на подив, затяті художники ризикнули – і тепер про успіхи дітей, яким вони відкрили дорогу у світ творчості, знає вся Україна і навіть закордон. Метою діяльності Центру є поєднання та вирішення творчих пошуків, експериментів, вивчення та впровадження в діяльність вихованців народних традицій та академічних знань.

Підтвердженням гарних результатів роботи викладачів С. Б. Телець, О. Г. Кізімової, С. В. Мазур, Н. П. Швець та Ж. В. Швець, І. М. Тесленка, Г. М. Рибак є перемоги учнів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, здобуття Гран-прі та дипломів у Польщі, Словенії, Угорщині, Іспанії, Італії. Високий рівень фахових умінь і знань підтвердили персональні виставки вихованців Центру в Україні (м. Київ), США, Данії, Флоренції, Великобританії тощо. Визнанням високого рівня творчих робіт учнів є підтримка Фонду «Україна» Л. Кучми.

Кожна виставка – це крок на шляху до самоствердження майбутніх митців.

Запрошуємо всіх охочих поринути у світ дитячої майстерності та фантазій. У програмі заходу на вас чекатимуть майстер-клас та міні-концерт.

Виставка «У межах безмежного» триватиме з 27 листопада 2017 р. до 9 січня 2018 р.  

Оргкомітет

Контактна особа – Войтюк Неля Адамівна

Тел.: (0432) 59-20-55.

E-mail: [email protected]

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше