ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації«Справжня вічність – зірки в гривах коней» 

(про презентацію виставки живопису Анни Ольшанської) 

Прес-реліз 

28 вересня 2017 року о 13:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки картин художниці Анни Ольшанської. Це серія художніх робіт авторки на тему природи і коней.

Ольшанська Анна Миколаївна народилася 19 жовтня 1985 року в м. Острів Псковської області. У 1997 році родина переїхала жити на Вінниччину, в с. Лука Барська Барського району.

Маленьку Аню, яка росла творчою натурою, вразила чарівна краса подільської природи. З малих років дівчинка виявляла хист до малювання, відображала мальовничі краєвиди на папері, полотні. Протягом 2000–2002 рр. навчалася в гуртку малювання під керівництвом чудового фахівця, художниці Клюшкіної Лариси Геннадіївни. 2002 року Аня закінчила мистецький відділ Барського педагогічного училища під керівництвом викладача-художника Іванової Надії Володимирівни.

Аня дуже любить тварин, особливо коней, і залюбки їх малює. «Анімалістичний жанр цікавий та складний процес, – каже Аня, – адже потрібно використовувати не тільки традиційну техніку, але й передати та донести до глядача внутрішній світ тварини: її характер, повадки, пояснити поведінку». Феномен творчої біографії Анни Ольшанської полягає ще й у тому, що більша частина її життя пов’язана безпосередньо з кіньми. Ще з дитинства Анну вабила грація цих тварин. У шкільному віці дівчина відвідувала кінноспортивну школу, й з того часу коні – невід’ємна частина її життя. Існує повір’я, що пристрасть до коней у людини в крові, це ж можна сказати й про художницю. Працює Аня інструктором – конярем-наїзницею. Так вона стає ближчою до природи та своїх улюблених коней, які дають їй наснагу в житті й творчості. Поєднання двох сфер діяльності – коняра та живописця – відкрило унікальну можливість створення картин, представлених на виставці.

Неодноразово роботи молодої авторки виставлялись у місцевій школі, Барському районному будинку культури, Барській районній бібліотеці, Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Але Аня не зупиняється на досягнутому, а прагне розвиватися, вчитися і рухатися далі.

Запрошуємо любителів мистецтва, колег та всіх охочих на презентацію.

Відвідайте виставку! Отримуйте задоволення! Оцінюйте!

Експозиція діятиме протягом жовтня.

Вхід вільний.  

Контактна особа 

Войтюк Неля Адамівна

Тел. 59-20-55

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше