ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїЗаходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України

Акція «Козацькому роду нема переводу» (безкоштовне оформлення читацьких документів на квартал для чоловіків)

День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом, яке встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук вітає захисників України зі святом. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!!!

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки «На захисті єдиної України».

До Дня українського козацтва та Дня захисника України у відділі краєзнавства представлена виставка-подія «Свято сильних, мужніх і безстрашних».

Запрошуємо до перегляду!

З метою популяризації фонду бібліотеки, просування читання у середовище гостей та мешканців Вінниці та до Дня Українського козацтва у вікні відділу наукової інформації та бібліографії презентовано книжково-ілюстративну виставку «Козацтво в українській історії, культурі та національній самосвідомості».

У відділі рідкісних і цінних видань експонується книжкова виставка «Лицар козацької нації», присвячена 345-річчю від дня народження гетьмана України – Пилипа Степановича Орлика.

Представлені на експозиції документи висвітлюють сторінки життя та діяльності одного з найосвіченіших людей того часу, відомого козацького лідера, державного і військового діяча, автора першої української Конституції (1672–1742), борця за незалежність рідної землі.

У відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури оформлено книжкову виставку «А ми тую козацькую славу збережемо» до Дня захисника України, до Дня українського козацтва, де представлені художні твори, які відтворюють сторінки героїчної історії українського народу, розкривають образи видатних діячів минулого, ведуть читача до розуміння далекої епохи, коли проростали перші паростки національної державності, коли козацька Україна поставала на європейському терені, як могутня держава.

Минула козацька слава перегукується з сучасністю. Тому до уваги користувачів представлена також література про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських військових , бійців добровільних батальйонів. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін, захищають незалежність та державну цілісність України.

З нагоди відзначення Дня захисника України в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано  прес-виставку «Гордість і душа держави, її надія й оберіг».

У відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ пов.) експонується нотно-музична виставка «Пісенне диво України – козацькі пісні», присвячена Дню українського козацтва. До уваги відвідувачів – козацькі пісні – народні, історичні та думи, в котрих оспівується Козацька доба.

Запрошуємо до перегляду!

14 жовтня – День захисника України та українського козацтва. Цього дня українці також відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці.

Для нас це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України. На Покрову треба вшановувати також пам’ять усіх тих, хто в різні часи боронив нашу землю від ворога.

«Захисники через роки, через віки» – під такою назвою сектор газетної періодики підготував виставку-посвяту газетних публікацій.

Запрошуємо до перегляду!

До Дня захисника України у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва експонується книжкова виставка «Українське козацтво у ствердженні української держави». Представлені на експозиції документи висвітлюють основні етапи формування Української козацької держави.
11 жовтня 2017 року об 11.00 у читальному залі відділу рідкісних і цінних видань Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбулася презентація книжкової виставки «Лицар козацької нації», присвяченої 345-річчю від дня народження українського гетьмана Пилипа Орлика.
12 жовтня 2017 року о 16:00 в читальній залі відділу економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх)  спільно з  Вінницькою обласною асоціацією ветеранів силових структур України відбудеться круглий стіл з нагоди відзначення Дня захисника України. Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року, День Захисника Вітчизни в Україні щороку відзначається 14 жовтня. Згідно з постановою Верховної Ради від 5 березня 2015 року свято є вихідним днем. Разом з тим була скасована традиційна дата свята - 23 лютого, яка була встановлена в 2009 році. В цей день, 14 жовтня, православні християни відзначають Покрову пресвятої Богородиці, а також ця дата є Днем українського козацтва. Крім цього, саме цей день був визначений Днем народження Української повстанської армії (УПА). Протягом довгих років патріотично налаштовані сили країни виступали за те, щоб перенести свято Захисника саме на цю дату.  День Захисника Вітчизни, не втратив свого первинного сенсу. Як і раніше він покликаний вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддати належне героїзму і мужності сильній половини населення України.

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше