ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації5 травня 2017

До Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) представлено прес-виставку «Роки війни – століття пам’яті».

Запрошуємо до перегляду!


5 травня 2017

«Японія і японці на сторінках рідкісних видань» – книжкова виставка за такою назвою експонується у відділі рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Тут представлені книги ХІХ – поч. ХХ ст., з яких читач дізнається про враження, що справляла ця загадкова і дивовижна країна на тогочасних європейців, які вперше побували в ній; про минуле Японії, її чудову культуру, цікаві традиції, характер, побут японської нації та інше.

Серед раритетів – тритомник «Путешествие по Японии или описание Японской империи в физическом, географическом и историческом отношениях» (1854) німецького медика, натураліста Ф. Зибольда; «Япония: ее история, правительство и внутреннее устройство» (1871) англійського мандрівника і письменника В. Діксона; дослідження французького географа, історика Ж. Е. Реклю, автора багатотомного видання «Земля і люди» (1885), один із томів якого присвячений Японії.

На експозиції представлені також праці російських дослідників – Д. Шрейдера «Страна восходящего солнца» (1898), В. Овчинінської «Как живут японцы» (1899), М. Федорова «Япония и японцы» (1905), Г. Волана «В стране восходящего солнца» (1906) та ін.

Виставку організовано в рамках Року Японії в Україні.


8 травня 2017

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена книжково-ілюстративна виставка «В книжковій пам’яті – миттєвості війни». Матеріали експозиції висвітлюють передумови, хід та наслідки Другої cвітової війни, а також розповідають про внесок українського народу у велику Перемогу.

Запрошуємо до перегляду!


9 травня 2017

Шановні користувачі!  

Вітаємо Вас з травневими святами та інформуємо про графік роботи бібліотеки

на святкові дні

 30 квітня  (неділя) – з 10 до 17 год.

 8 травня (понеділок) – з 10 до 18 год.

1, 2, 9 травня – святкові дні 

Адміністрація


9 травня 2017

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939–1945 рр. Не зникне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Можна по-різному ставитися до подій Другої світової війни, по-різному називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щасливе майбутнє інших…

З нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у відділі краєзнавства організовано виставку-дату «Свято слави, честі, Перемоги», де представлено матеріали про участь Вінниччини та вінничан у Другій світовій війні.


10 травня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – знайомство з творчістю кінорежисера С. Параджанова та перегляд уривків з його фільму «Ашик-Кериб».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.

 


10 травня 2017

10 травня в секторі правової інформації в рамках Школи Медіації і Права відбувся інформаційно-просвітницький захід «Місце дитини в нашому суспільстві: правові аспекти». Олексій Мотилюк, громадський діяч, правозахисник, партнер юридичного бюро «Мотилюк і партнери», розповів про права і обов’язки дитини та надав відповіді на запитання присутніх. На захід були запрошені представники Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


11 травня 2017

11 травня 2017 року до святкування Дня Європи в Україні у відділі документів іноземними мовами  експонується книжкова виставка "Our European choice", де представлено книги, ілюстрації та цікаві факти  про країни Європи.

Запрошуємо ознайомитися з виставкою!


11 травня 2017

У рамках святкування Дня Європи в Україні в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 70, III поверх) організовано прес-виставку «Україна – Європа: діалог крізь віки і кордони».

Запрошуємо ознайомитися з матеріалами, представленими на експозиції.


11 травня 2017

11 травня о 16 годині у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва пройшов День відкритих дверей Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ. Запрошені на зустріч старшокласники шкіл м. Вінниці та студентська молодь дізналися про умови вступу до університету для абітурієнтів з України та особливості навчання у закладі.

Фотоматеріали 


13 травня 2017

З нагоди святкування Дня Європи-2016 у Вінниці 13 травня о 15-00 в читальному залі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна 73, 3-й поверх) в рамках міжнародного проекту «PL+UA=EU. ПОЛЬЩА: Європа в практиці» відбудеться презентація європейської освітньої програми «EDUA.EU» за участю представників польського Товариства Інтеграція Європа-Схід, польських навчальних закладів та українських студентів, які навчалися у Польщі. Всі бажаючі отримають консультації щодо пільгового вступу до ВНЗ Польщі. Під час презентації серед учасників буде розіграний сертифікат на безкоштовну навчальну поїздку до ВНЗ Польщі

Детальніше


14 травня 2017

Є одна особлива дата, коли кожен повинен привітати свою маму. Це – День матері, що відзначається в Україні в другу неділю травня. Тепле і світле свято, коли ми вшановуємо найдорожчу людину в житті кожного – матір.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до уваги користувачів віртуальну виставку «В цілім світі найрідніша», у якій зібрані поезії, присвячені темі материнства!


14 травня 2017

До Дня матері в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася жанрова виставка «We are Born of Love – Love is Our Mother» («Ми народжені з любові – Любов – це мама»). На експозиції представлені періодичні видання з фондів Центру, що розповідають про історію і традиції свята, книги про видатних жінок і матерів, а також матеріали, що стануть у пригоді нашим матусям у навчанні дітей англійської мови.

Запрошуємо ознайомитися з виставкою!

15 травня 2017

Сім'я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

До Всесвітнього дня сім’ї, який відзначають 15 травня, сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «Сімейна гармонія – баланс почуттів та розум».


15 травня 2017

15 травня у секторі правової інформації відбувся інформаційно-просвітницький захід «Сім’я в контексті гендерної політики України», приурочений до Міжнародного дня сім’ї. Ведучою заходу була Г. Ф. Стафійчук – голова молодіжного лекторію «Феміда», головний спеціаліст з правових питань ВОНМЦ галузі культури, мистецтв і туризму. Про шлюбний договір як специфічний цивільно-правовий правочин розповіла Т. Є. Шемчук, заступник начальника відділу нотаріату Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Протоієрей Андрій Зубатенко, настоятель лікарняного храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», розповів про таїнство вінчання. С. А. Дубина, голова ГО «Вісь», розповіла про гендерний баланс у родинах. Учасники заходу дізнались, що таке сімейна медіація від М. О. Мотилюк, керівника Подільського центру медіації. Актори соціального театру Вінницького технічного коледжу представили глядачам театралізовані сценки, в яких висвітлювались проблеми подружнього життя.  

Детальніше…     Фотоматеріали     Вінницька ОДА


15 травня 2017

У відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) експонується книжкова виставка «Олександр Архипенко – американський митець українського походження», присвячена 130-й річниці від дня народження скульптора, графіка, живописця.

Творчість Архипенка мала великий вплив на розвиток модерністського мистецтва, в тому числі архітектури та дизайну, в країнах Європи та Америки. Твори митця перевернули світові уявлення початку XX століття про скульптуру. Саме він вперше «склав» єдину форму з різних нееквівалентних форм, вводячи в композиції скло, дерево, метал, целюлоїд.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


15 травня 2017

Українська вишиванка – самовираження українського народу. Вона є відображенням цінностей, традицій, культури та історії. А крім того, вишиванка зараз – модний у всьому світі тренд.

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів віртуальну виставку журналів «Для дому, для душі, для дозвілля», організовану з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Запрошуємо ознайомитись!


16 травня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Микола Костомаров: віхи життя і творчості», присвячена 200-річчю від дня народження українського та російського історика, етнографа, прозаїка, поета-романтика, мислителя, громадського діяча. Микола Костомаров належить до найвидатніших учених середини XIX ст. Він один із організаторів Кирило-Мефодіївського братства, автор численних історичних досліджень та засновник народницького напряму в українській історіографії.

На виставці представлені видання, що висвітлюють життєвий та творчий шлях Миколи Костомарова, його наукові праці та художні твори.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду експозиції.


17 травня 2017

17 травня 2017 року об 11:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація книг «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики» і «Коротка історія світової музики» музикознавця-теоретика, педагога О. А. Мировського.

Запрошуємо педагогів музичних дисциплін, батьків та вихованців дитячих навчальних спеціалізованих мистецьких закладів, студентів музичних спеціальностей і всіх охочих.

Вхід вільний.

Прес реліз


17 травня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – знайомство з короткометражними стрічками, знятими кращими європейськими режисерами 25 країн «Visions of Europe» («Образи Європи»), та перегляд їх фрагментів, приурочені до Дня Європи в Україні.

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


17 травня 2017

Євроінтеграція є зовнішньополітичним пріоритетом України. Святкування Дня Європи, започатковане у 2003 році, – ще одне підтвердження важливості європейського вибору українців на шляху розбудови нашої держави.

Про європейські цінності та їх упровадження в нашій країні, а також про те, що це за свято і як воно відзначається в нас і в самій Європі пропонуємо дізнатися з виставки газетних публікацій під назвою «Україна – це Європа», яка експонується в секторі газетної періодики.


18 травня 2017

18 травня о 16.00 у секторі правової інформації (філія бібліотеки, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться круглий стіл «Політичні репресії на Вінниччині в 30-х рр.: причини та наслідки» за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, місцевих органів влади, науковців, краєзнавців, юристів, громадських організацій м. Вінниця.

Прес-реліз     Фотоматеріали  


18 травня 2017

Кримські татари сформувалися як народ у період Кримського ханства – держави, яка існувала на півострові від 1441 до 1783 року. Вони вважають себе нащадками різноманітних народів, що проживали в Криму в різні історичні епохи. Різна доля була в цього народу і не завжди радісна. 18 травня – 73 річниця депортації кримських татар.

До цієї дати відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну виставку «Кримський півострів: шлях крізь віки».

Запрошуємо до перегляду в читальний зал відділу.

 


18 травня 2017

Репродуктивне здоров’я – це найважливіша складова загального здоров’я людини. В Україні люди з інвалідністю не мають рівного доступу до інформації щодо репродуктивного здоров’я.

18 травня 2017 року Асоціація «Відкриті серця» в соціальному партнерстві з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» на запрошення відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провели флешмоб у рамках реалізації програми «Право на любов». Мета заходу – підвищення компетентності батьків та законних представників людей з інтелектуальними порушеннями в питаннях статевого виховання та репродуктивного здоров’я дітей та молоді з інтелектуальними порушеннями.

Присутні ознайомилися з інформацією про зміст програми «Право на любов» і отримали листівки-флаєри з консультативною допомогою, які їм вручили вихованці Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Фотоматеріали  


18 травня 2017

18 травня ми відзначаємо Міжнародний день рослин. З цієї нагоди засідання екологічного клубу «День Х» відбулося в стінах ДонНУ ім. Василя Стуса. Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну виставку «Рослинні багатства України і світу».

Відкрила засідання із вітальним словом заступник декана біологічного факультету доцент кафедри зоології і екології Ю. Ю. Овчиннікова. На зустрічі були представлені фотороботи студентів біологічного факультету. Цікаву та пізнавальну презентацію про перлини Поділля провела голова клубу «День Х» О. Г. Яворська.


18 травня 2017

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) експонується книжково-ілюстративна виставка «Україна – ЄС: правові засади співробітництва». Запрошуємо до перегляду!


19 травня 2017

Кожен народ, створюючи власну національну культуру, робить внесок у світову культуру, здійснюючи за її допомогою зв’язок з навколишньою природою та іншими народами. У результаті такого спілкування відбувається взаємне  культурне збагачення. І як наслідок – різні культури розвиваються та вдосконалюються.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну виставку «Україна та Європа – взаємовпливи культур», яка експонується у вестибюлі Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73).

Запрошуємо до перегляду.


19 травня 2017

19 травня 2017 року о 10 годині у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбудеться відкриття фотовиставок «Ми інакші, але ми серед вас!» (автор – Тетяна Турченкова, фотостудія «Глянець», м. Вінниця) ГО «Вінниця Даун Синдром» та «Сонячні діти. Перший дотик!» (автор – Олександр Андрющенко, м. Херсон) ГО «Сонячні діти Херсонщини». Відбудеться прес-конференція з нагоди початку реалізації ГО «Вінниця Даун Синдром» у м. Вінниці програми соціальної дії «Профілактика раннього сирітства та виховання громадської свідомості «Просвітницький лекторій «Крок до сонця» за підтримки Британської Ради. На зібранні буде висвітлено мету, завдання та основні заходи щодо цього проекту.

Організатори проведуть 3-денну зустріч (19.05.2017–21.05.2017) щодо обміну досвідом в інклюзивній роботі ДНЗ з дітьми із синдромом Дауна в містах Вінниці та Херсоні (ДНЗ № 7 та № 23 м. Вінниці).

 Фотоматеріали 


19 травня 2017

 ДО ДНЯ ЄВРОПИ У ВІННИЦІ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТАНДАРТИ ЖУРНАЛІСТИКИ І ЦІННОСТІ УКРАЇНЦІВ

Цієї п’ятниці, 19 травня, напередодні Дня Європи, студентів факультетів журналістики, представників масмедіа, громадських організацій та активну молодь запрошують до обласної книгозбірні взяти участь у інтерактивній дискусії «Цінності українців в європейському контексті». В учасників буде можливість послухати лекцію головного редактора «Громадського радіо» Кирила Лукеренко про стандарти журналістики і цінності українців. Дискусію про роль молоді у процесі демократичних реформ проведе Богдан Нагайло, представник Офісу зі сприяння демократії (DRI) в Україні. Також присутнім буде презентовано «Школу молодих лідерів» від DRI. Неформальне спілкування продовжиться за кавою.

Дискусія відбудеться у Відділі економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (початок о 15-00) в рамках «Школи молодих лідерів», підтриманої Офісом зі сприяння демократії (Democracy Reporting International), та ініціативи «Табір миру: українська молодь будує діалог» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Детальніше


20 травня 2017

20 травня 2017 року о 10 годині у ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся круглий стіл «Книга як історичне джерело» в рамках Міжнародної наукової конференції «Україна-Польща: історичне сусідство», яка пройшла на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського (19–20 травня 2017 року). Серед організаторів конференції – Генеральне консульство Республіки Польща у м. Вінниці, факультет історії, етнології і права ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (Республіка Польща), Християнсько-демократичний союз поляків Вінниці, Державний архів Вінницької області, Вінницький обласний краєзнавчий музей, ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та Центр історії Вінниці.

Детальніше          

Програма        Фотоматеріали


20 травня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) до святкування Дня Європи експонується книжкова виставка «Україна та ЄС: аграрне співробітництво».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!

Детальніше


20 травня 2017

20 травня 2017 р. о 12 годині ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з ГО Об’єднання «Самопоміч» - Вінниччина долучилась до святкових заходів з нагоди відзначення Дня Європи в м. Вінниці.

На інтерактивному майданчику фахівці бібліотеки для мешканців міста запропонували майстер-класи «Вітрячки своїми руками», «Пластилінографія», флешмоб «Європейські міста – побратими міста Вінниці», інтелектуальну гру «Європейські перегони», «Аквагрим» – малюнок на обличчі, вікторину «Рослини – символи країн Європи», євровікторину «Вивчай Європу – змінюй Україну» та акцію «Відкриваємо Європу разом» – безкоштовний запис до бібліотеки з видачею квартального читацького квитка.

Фотоматеріали


21 травня 2017

Щорічно у третю неділю травня відзначається одна з сумних дат у календарі українського народу – День пам’яті жертв політичних репресій. Цього дня ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, які постраждали під час правління комуністичного режиму на території України.

Пропонуємо до уваги користувачів виставку-вшанування «Великі твої жертви, Україно, що експонується у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.


21 травня 2017

Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.


До Дня пам’яті жертв політичних репресій (21 травня) у відділі краєзнавства експонується виставка-пам’ять «Пам’яті закатованих».


23 травня 2017

День Героїв – щорічне свято, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України.  Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій свободі, тих, хто боровся і захищав нашу державу. У радянські часи це свято відзначали тільки в підпіллі та українській діаспорі. Але після проголошення незалежності України воно набуло популярності серед громадян. У 2017 році День Героїв все ще не є офіційним святом, хоча воно і датується 23 травня, але святкові та вшанувальні заходи тривають протягом усього тижня.

Віртуальна виставка «Від героїв Крут до Героїв Небесної Сотні», підготовлена відділом попереднього замовлення, МБА та видачі літератури, покликана відродити героїчний дух минулих поколінь за допомогою яскравих прикладів.

 


24 травня 2017

24 травня 2017 року о 12 год. у Вінницькій обласній науковій бібліотеці імені К. А. Тімірязєва відбудуться ХІІ літературні читання  «Під знаком Кирила і Мефодія» до Дня слов’янської писемності і культури (вестибюль бібліотеки, вул. Соборна, 73, І поверх).

Пост-реліз            Фотоматеріали             Жіночий хор "Соломія", Відео


24 травня 2017

Велике значення для розвитку й поширення культури українського народу має історія книгодрукування. Найперші книжки, надруковані кирилицею, були українські. До Дня слов’янської писемності і культури відділ рідкісних і цінних видань підготував виставку «Українські кириличні видання у фондах відділу РіЦ». На експозиції представлено одне з яскравих видань друкарні Почаївського Успенського монастиря «Літургікон, або Служебник», яке побачило світ  1778 року, з чудовими гравюрами та шрифтами.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду виставки!


24 травня 2017

До Дня слов’янської писемності і культури відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну виставку «Дорогою тисячоліть: про що розповідали письмена». На експозиції представлені видання, що висвітлюють життєвий шлях та просвітницьку діяльність братів-подвижників – святих Кирила і Мефодія, а також  історію виникнення і розвитку слов’янської писемності.

Запрошуємо до перегляду!


24 травня 2017

Історія розвитку газетної періодики міста та області, огляд основних часописів Вінниччини, починаючи з 1917 року і до нашого часу, перспективи подальшого розвитку регіональних друкованих джерел інформації, тобто газет, – такі теми прозвучали в доповіді Огороднік Н. І. «Вінницькі газети сьогодні і вчора» в рамках занять з підвищення кваліфікації колективу ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.


25 травня 2017

25 травня 2017 року о 16 годині у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва (відділ економіки і новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх) відбулася презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», що видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика в рамках проекту Інтерньюз в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

 

Детальніше


25 травня 2017

25 травня, у Вінниці відбулась прес-конференція з нагоди проведення на Вінниччині фестивалю "OPERAFEST-TULCHYN". Перший в Україні оперний фестиваль під відкритим небом проходитиме 4 та 5 червня.

Прес-реліз        Фотоматеріали


25 травня 2017

25 травня співробітники «Тімірязєвки» стали учасниками веб-конференції на тему «Бібліотека в умовах децентралізації», організованої мережею центрів європейської інформації України. У заході взяли участь працівники обласних бібліотек Луцька, Миколаєва, Херсона, Чернігова, Вінниці, Полтави, Хмельницького, Львова, Черкас, Кропивницького. Модератором виступили фахівці Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка. На конференції обговорювалися питання збереження бібліотек в умовах створення ОТГ та перший досвід їхнього функціонування в нових умовах.


27 травня 2017

 Фото Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва.27 травня 2017 року, в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат Калинівського району Вінницької області відбувся випускний вечір. В рамках проекту «Подаруй дитині частинку свого серця» колектив ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва завітав до випускників з подарунками і солодощами. Щирі слова подяки і гарний творчий вечір від вихованців школи-інтернату отримали працівники бібліотеки, волонтери, педагоги та батьки. А на добру згадку, колективу бібліотеки передали картину від випускниці 9 класу Ані Соболь та корзину квітів, виготовлених школярами закладу під керівництвом бібліотекаря Бадрак Людмили Степанівни.

Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей. Дитинство закінчилося. Попереду випробування дорослого життя. Хай вам щастить! В добру путь!

Фотоматеріали


29 травня 2017

Сектор правової інформації підготував віртуальну виставку «Права і свободи дитини в сучасній правовій державі», яка приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Для детальнішого ознайомлення з даною темою запрошуємо завітати за адресою: вул. Соборна, 70, ІІІ поверх.


30 травня 2017

Напередодні відзначення історичної події – 365 років битви під Батогом (1–2 червня 1652 р.) відділ краєзнавства спільно із відділом попереднього замовлення, МБА та видачі літератури організували та провели краєзнавчу годину «Битва під Батогом: сторінки історії» для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».


30 травня 2017

Шановні користувачі!

До вашої уваги графік роботи бібліотеки

на вихідні та святкові дні

3 червня (субота) – з 10.00 до 17.00 год.

4 червня – святковий день

5 червня (неділя) – з 10.00 до 18.00 год.

Адміністрація


30 травня 2017

30 травня відповідно до умов кампанії Мережі центрів європейської інформації України «Інформування громадянського суспільства України щодо виконання Угоди про Асоціацію» центр європейської інформації організував веб-конференцію на тему «Бібліотека в умовах децентралізації». У заході взяли участь працівники Барської, Гайсинської, Калинівської та Тульчинської центральних районних бібліотек. Спікером виступила Т. М. Марченко, завідувачка науково-методичного відділу Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Учасники конференції ділились досвідом збереження та функціонування мережі бібліотек в новостворених ОТГ.


30 травня 2017

У відділі документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх) ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва стартує дискусійний клуб «Смак… життя».

Цей клуб для тих, хто хоча б інколи ставив перед собою питання: «А чи готовий я жити на повну та відчути смак життя?».

 

 


30 травня 2017

Завжди мріяв вивчати німецьку мову, але не було можливості? Тоді приходь у клуб вивчення німецької мови Deutsch Aktiv, що діє у відділі документів іноземними мовами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, щонеділі об 11.00 за адресою: вул. Соборна 70, ІІ поверх (філія бібліотеки). Подробиці за тел. 0674506996.

 

 

 

 

 


31 травня 2017

31 травня 2017 року о 12:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки «Твори красу – радій життю», присвяченої Міжнародному дню захисту дітей. На експозиції буде представлено творчі роботи вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до заходу.

Вхід вільний.

Прес-реліз         Фотоматеріали      Відео


31 травня 2017

Фото Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва.Бібліотека може і повинна надавати інформацію, в тому числі і електронну, але ж останнє успішно можуть робити і не бібліотечні установи. І тільки бібліотека надає користувачам книгу. Тому людина, що працює в ній, просто зобов'язана бути книжником. І невипадково наш професійний університет культури називається «Книга і суспільство», а на останньому його занятті навчального семестру 2016-2017 років Наталя Доляк презентувала бібліотекарям міста свою нову книгу «Шикарне життя у Вупперталі». Про свій роман-детектив авторка розповідала іронічно і щиро, а годинна зустріч пролетіла як приємнюща мить. Ну а фонд "Тімірязєвки" поповнився ще однією книжкою з дарчим написом письменниці.

Фотоматеріали


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше