ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 червня 2017

Однією з яскравих сторінок Визвольної війни українського народу 1648-1654 рр. під приводом Богдана Хмельницького є битва під Батогом, що тривала 22-23 травня (1-2 червня) 1652 року і завершилася перемогою козацького війська над польсько-шляхетською армією. До 365-ї річниці Батозької битви фахівці відділу краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготували віртуальний перегляд «Славу козацьку несем крізь віки».

Запрошуємо переглянути!


1 червня 2017

1 червня весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до уваги користувачів книжкову виставку-пораду «Світ щасливого дитинства».

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими.

 


1 червня 2017

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Для кожного це свято сповнене особливого змісту і значення, оскільки всім його пощастило спізнати й пережити.

Сектор газетної періодики підготував до цього світлого, сонячного дня виставку газетних публікацій під назвою «Свято дитинства, мрій і надій».

Запрошуємо до перегляду.


1 червня 2017

1 червня відбулося чергове засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю». Під час заходу фахівець відділу краєзнавства Л. І. Касенова ознайомила вчителів-керівників гуртків інтелектуально-технічного напряму шкіл Вінницької області з літературою на тему «Дослідження історії малої батьківщини. Сучасний стан». Учасники засідання відвідали також відділ рідкісних і цінних видань бібліотеки, де бібліотекар І категорії І. М. Валігура представила їм унікальні дореволюційні краєзнавчі видання з історії Поділля.


4 червня 2017

4–5 червня 2017 р. у м. Тульчин відбувся Перший Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом «OPERAFEST TULCHYN». Доторкнутися до високого мистецтва, насолодитися красою класичної опери, сучасних мюзиклів та грандіозних постановок у виконанні українських та європейських зірок долучилися тисячі глядачів. Протягом двох днів гості фестивалю та мешканці міста побачили оперу у всій її розмаїтості, яка у сучасній інтерпретації виявилась цікавою для людей різного віку!

Під час проведення концертних програм до уваги гостей пропонувались майстер-класи, костюмерні селфі-зони, де глядачі могли сфотографуватися з відомими обличчями оперних артистів, цікаві інсталяції, що світяться в нічний час містичним гарним світлом, художнє декорування оперних масок та ін.

Близько 15 тисяч глядачів приїхали на OPERAFEST за враженнями і отримали їх рекордну кількість.

Фотоматеріали        http://operafest-tulchyn.blogspot.com/ 

 


4 червня 2017

Затишний і мальовничий Тульчин – місто на Вінниччині – гордо і значимо утверджується у своїй історичній дійсності, з шаною і вдячністю згадуючи всіх, хто прославляв його віками, та водночас звертається до своїх нащадків з побажанням звитяжними і благородними діяннями примножувати невмирущу і легендарну славу «маленького Парижа», як колись любовно називали його вдячні європейські гості.

До Міжнародного оперного фестивалю «OPERAFEST-TULCHYN» відділ краєзнавства запрошує переглянути виставку-подію «…Тульчин, ти весь в історії іскристий…».


5 червня 2017

5–6 червня 2017 року пройшла зустріч Мережі центрів європейської інформації України у місті Чернівці, під час якої центри прозвітували про заходи, що були проведені до Днів Європи в Україні. Окрім цього, учасники розглянули низку питань, серед яких: проблеми та потреби бібліотек в умовах децентралізації; медіаграмотність та перспективи діяльності; планування Кампанії Європейського тижня місцевої демократії. Також у рамках зустрічі відбувся круглий стіл «Бібліотека в умовах децентралізації».

Програма


6 червня 2017

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів виставку журнальних публікацій «ПроЯвлення Слова».

Запрошуємо до перегляду!


8 червня 2017

8 червня до відділу документів іноземними мовами та Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітали учні школи № 26. Тут на них чекала книжкова виставка «Мандруй, читай, книжку влітку ти не забувай!», експонована в рамках акції «Бібліотека – креативний простір». До уваги маленьких гостей були запропоновані книги, що допоможуть відпочивати і подорожувати з користю – це видання про країни Європи, довідники з різних мов світу, а також чудові зразки художньої літератури, які доводять, що книга може стати добрим супутником під час канікул чи відпустки.

На завершення працівники відділу провели для дітей майстер-клас із виготовлення подарункового експрес-конверта.

Захід завершився оплесками і гучним: «Дякуємо!» від маленьких гостей.


8 червня 2017

8 червня у відділі документів іноземними мовами в рамках акції «Бібліотека – креативний простір» відкрилася книжкова виставка «Мандруй, читай, книжку влітку ти не забувай!», у якій до уваги користувачів була підібрана література, що допоможе подорожувати і відпочивати з користю – путівники по цікавих місцях світу, довідники з іноземних мов, класичні твори.

Запрошуємо усіх прихильників змістовного відпочинку!


8 червня 2017

Працівники відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції  «Бібліотека – креативний простір» для вінничан і гостей міста провели на Європейській площі майстер-клас «Квітковий дивосвіт».

Запропоновані видання та участь у виготовленні паперових квітів викликали неабиякий інтерес у дорослих і дітей. Усі охочі стати користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва безкоштовно отримали читацькі квитки та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку. 

Фотоматеріали


8 червня 2017

У рамках акції «Бібліотека – креативний простір» працівники сектору газетної періодики з метою популяризації інформаційних ресурсів та просвітницької діяльності «Тімірязєвки» вийшли в місто, аби нагадати мешканцям Вінниці і її гостям про головну книгозбірню області. Перехожі, а особливо мами з дітьми, скористалися можливістю підняти настрій, розмалювавши обличчя технікою аквагрим, а охочі отримали безкоштовний читацький квиток користувача Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.


8 червня 2017

8 червня 2017 р. бібліотекарі відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в рамках загальнобібліотечної акції «Бібліотека – креативний простір» провели анкетне дослідження «Бібліотека і читання у житті працівників торгівлі» з метою врахування попиту на художню літературу. Бібліотекарі отримали заповнені анкети (опитано 21 респондента) для їх подальшого опрацювання.

Фахівці книгозбірні також проінформували працівників продуктового ринку «Урожай» про послуги бібліотеки, жанрове різноманіття художньої літератури, наявної у фонді відділу. Не покидаючи свого робочого місця, 16 працівників торгівлі безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки нашої бібліотеки.

Фотоматеріали


10 червня 2017

Є така американська письменниця Сара Маас, а у неї є роман «Скляний трон», а в романі є визначення: «Бібліотекарі були страшніші  за ассасинів. Ці люди постійно читали, і в їхніх головах безупинно роїлися думки і народжувалися ідеї. А ідеї, як відомо, – найнебезпечніша зброя». От і зустрінемося з директорами ЦБС і ЦРБ, щоб відшукати нові ідеї для розвитку читання.

Детальніше


12 червня 2017

12 червня в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася книжкова виставка «American Flag Day is the Holiday of Dignity and Patriotism» («День Американського прапора: свято гідності та патріотизму»), приурочена до Дня прапора США, що відзначається 14 червня.

Матеріали експозиції розкажуть відвідувачам про історію виникнення одного з головних символів США, яким є прапор, а також ознайомлять з головними віхами історії становлення американської державності.


14 червня 2017

14 червня о 17:00 запрошуємо відвідати семінар-тренінг на тему: «Переговори: від позицій до інтересів», який відбудеться у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) в рамках Школи Медіації і Права.

Вхід вільний.


14 червня 2017

14 червня 2017 року о 15 годині у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «СТОЮ У ЦЕНТРІ РОДОВОДУ» з нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського поета, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Петра Перебийноса.

Пост-реліз      Фотоматеріали      Відео


14 червня 2017

До відзначення Дня скорботи і вшанування памʼяті жертв війни в Україні (22 червня) у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук діє виставка документів «Шляхами болю й перемоги».

Запрошуємо ознайомитись!


15 червня 2017

Пропонуємо ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Країна квітучої сакури: історія та культура Японії», що діє у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук. Експозиція представлена з нагоди відзначення року Японії в Україні і знайомить з історією, культурою та звичаями цієї прекрасної  і загадкової країни.


15 червня 2017

У рамках акції «Бібліотека – креативний простір» для вінничан та гостей міста відділ краєзнавства провів вікторину «Чи знаєте ви своє місто?» у Центральному міському парку Вінниці. До акції жваво долучилися студенти-практиканти І курсу ВНАУ. Молодь охоче розповідала про свою маленьку батьківщину, адже більшість з них родом з різних куточків Вінниччини. Вони ділилися інформацією про різні цікавинки свого краю, пам’ятні місця, розказували бувальщини. Фахівці відділу краєзнавства ознайомили всіх охочих із літературою про місто Вінницю та роздали їм рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку. А хто забажав стати користувачем ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, безкоштовно отримав читацький квиток.


15 червня 2017

76-й річниці з початку подій Другої світової війни на території Вінниччини присвячено виставку-пам’ять «Знати, пам’ятати», яка експонується у відділі краєзнавства.

Запрошуємо ознайомитися!


15 червня 2017

Наша земля зазнала чимало воєн. Та найтрагічнішою сторінкою в історії України виявилася Друга світова. Вона коштувала українському народові 10 мільйонів людських життів.

У секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Пам’ять, залишена війною», присвячену Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Запрошуємо до перегляду!


17 червня 2017

Відділ мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва запрошує користувачів бібліотеки долучитися до ФЕСТИВАЛЮ ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ 17–18 червня на площі Європейській. А саме: просимо вас принести з дому поламані дитячі іграшки, що мали б бути відправлені у відходи (переважно пластмасові), з яких буде створено «картину», на фоні якої мешканці міста знімуть ролик. (Контейнер для іграшок знаходиться в ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 73, І пов.)).

У програмі Фестивалю:

1. Благодійний майстер-клас з екодекорування.

2. Майстер-клас-атракціон: змагання пет-дронів та пет-роботів в пет-робо-тирі.

3. Майстер-клас із створення екоінсталяцій з проекту «Золота піраміда-ЕКО».

Під час фестивалю буде розпочато роботу з виготовлення інсталяції «Стіна примирення».


19 червня 2017

«Поезіє, ти іскра між словами!»  до 80-річного ювілею відомого українського письменника, журналіста, громадського діяча, наставника творчої молоді, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Петра Мойсейовича Перебийноса. провідний бібліограф відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва Заря Лілія Іванівна підготувала бібліографічний покажчик.

Посібник містить статті Д. Павличка, І. Драча, А. Подолинного, Н. Гнатюк, у яких розкривається творча біографія поета, а також відгуки інших відомих діячів про ювіляра.

У бібліографічній частині представлені окремі друки, твори, надруковані в газетах, журналах, збірниках, альманахах, а також публікації та довідкові матеріали про різнопланову діяльність ювіляра.

Видання розраховане на літературознавців, бібліотечних працівників, освітян, студентську й учнівську молодь і всіх шанувальників творчості поета-земляка.


20 червня 2017

«Квіткові символи України» – під такою назвою у відділі аграрних наук і виробництва відбулася тематична година для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Провідний бібліотекар Т. А. Суржикова ознайомила учасників заходу з обрядовими традиціями українського народу, пов’язаними з рослинним світом. Неабияке враження на присутніх справили чудові альбоми, енциклопедії та перегляд відеоматеріалів. В організації зустрічі активну участь взяла О. О. Подзолкіна, завідувачка відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури. 

Фотоматеріали

   


20 червня 2017

До Дня Конституції України у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук представлена тематична підбірка літератури «Історичний шлях основного закону України».

Запрошуємо до перегляду!


21 червня 2017

Усі періоди життя по-своєму чудові й неперевершені. Проте є особливий, найбільш незабутній для кожної людини час – роки юності та молодості. Це пора поривань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших забаганок і сподівань.

Саме з нагоди Дня молоді  21 червня 2017 року у відділі документів іноземними мовами організовано книжково-ілюстративну виставку «Future for young people» (Майбутнє за молоддю).

Матеріали на виставці представлені за такими розділами:

1.    Молодіжні уподобання.

2.    Здоровий спосіб життя – це здорово!

3.    Іноземні мови вивчай – нові можливості відкривай!

4.    Найкращі та захопливі твори для молоді.

5.    Мода. Тренди літнього сезону. 

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставкою!


21 червня 2017

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. З нагоди свята у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук діє акція «Молодь VS Сфера інтересів». Кожен охочий має можливість отримати буклет із переліком книг – «must read» для молоді з фонду нашої бібліотеки.


22 червня 2017

У секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) до Дня Конституції експонується книжкова виставка «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини».

Запрошуємо до перегляду!


23 червня 2017

На базі ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся ІІ Форум обміну та перетворень «Сучасне місто» в рамках Програми національних обмінів. У заході взяли участь громадські організації «Культпрожектор», «Укрпростір» (м. Запоріжжя), Медіа клуб громадського діалогу «Європростір» (м. Нова Каховка), ГО «Лабораторія актуальної творчості» (м. Вінниця). Стратегічне питання розвитку міст стало головною темою обговорень.

Фотоматеріали


23 червня 2017

Фото Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва.23 червня 2017 року в рамках акції “Бібліотека – креативний простір” в Центральному міському парку м. Вінниці фахівцями сектору каталогізування та організації каталогів ВОУНБ ім. Тімірязєва для дітей та їх батьків була проведена вікторина “Хто живе в лісі?”. Також їм були представлені книги про тварин і з цікавими фактами про природу. Діти та дорослі були проінформовані про послуги для дітей, які надає бібліотека.

Фотоматеріали


26 червня 2017

26 червня 2017 року об 11:00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться круглий стіл «Сучасні вимоги щодо гарантій конституційного процесу в Україні» за участю представників Вінницької академії неперервної освіти, місцевих органів влади, науковців, юристів, громадських організацій м. Вінниця.

Пост-реліз    Фотоматеріали


26 червня 2017

З нагоди відзначення Року Японії в Україні запрошуємо познайомитися ближче з цією прекрасною та дивовижною країною!

26 червня з 11.00 до 13.00 на інтерактивному майданчику біля ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва ви зможете:

- приміряти традиційне японське кімоно та зробити фото на пам’ять;

- переглянути книжково-ілюстративну виставку "Країна квітучої сакури: історія та культура Японії";

- взяти участь у майстер-класі з виготовлення квітів у традиційній японській техніці – канзаші;

- почитати японську поезію у жанрі хайку. 

Чекаємо на вас!

Фотоматеріали


27 червня 2017

Шановні користувачі !

Вітаємо вас з Днем Конституції України!

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки :

27 червня (вівторок) – 10.00 до 18.00

28 червня (середа)   –  святковий день

Адміністрація


27 червня 2017

З нагоди 21-ї річниці Конституції України 27 червня в секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся правовий брейн-ринг «Конституція та ми». У правовій грі взяли участь студенти-першокурсники, які представляли дві команди – «PeopleandLaw» Вінницького транспортного коледжу та «Кооперативні правники» Вінницького кооперативного коледжу. Підбили підсумки правової гри члени журі у складі співробітників Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області: першого заступника начальника Т. О. Вінницької, начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Н. І. Вітової, провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти А. А. Геворгян та зав. сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва К. М. Осадчук.

Фотоматеріали


29 червня 2017

Музеї можна назвати найбільшими сховищами реальних пам’яток історії, матеріальної і духовної культури. У нинішньому розумінні, музеї з’явилися на початку XVIII століття і стали невід’ємною частиною суспільного життя багатьох країн Європи.

29 червня 2017 року в рамках акції «Бібліотека – креативний простір» на Європейській площі працівники відділу рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провели вікторину «Музеї Європи». Учасники мали нагоду переглянути книги з фонду відділу про найпопулярніші музеї світу. Окрім цього, їм запропонували відвідати бібліотеку, щоб отримати значно більше цікавої інформації.

Фотоматеріали


30 червня 2017

У відділі економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва до Дня Конституції відбулось відкриття інтегрованого юридично-практичного тренінгу серед людей з обмеженими можливостями. Організаторами заходу виступили Вінницька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Директор центру Лариса Пікановська разом з заступниками Наталією Смішною і Дмитром Швецем, спеціалістами Олегом Пединою і Катериною Демко надавали індивідуальну правову та юридичну допомогу, пропонували конкретні дії для вирішення питань юридичним шляхом членам громадських організацій : ГО"Паросток", ГО"Вінниця Даун синдром", представникам Вахнівського осередку Вінницької Обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", які мають інвалідність, батькам дітей з інвалідністю та людям з обмеженими можливостями.

Фотоматеріали


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше