ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації3 липня 2017

До Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва завітала делегація Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма» на чолі із Одаркою Сопко (Долгош) - членом Національної спілки художників України, кандидатом мистецтвознавства, завідувачем кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтва. Привітна та гостинна директор ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Наталія Морозова представила гостям найбільший інформаційний та культурно-просвітницький центр області, ознайомила з історією книгозбірні, розвитком та її сучасним життям.


3 липня 2017

Архітектурний простір – це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також власне система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси.

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів виставку журнальних публікацій «Архітектурний простір», приурочену до Дня архітектури України.

Запрошуємо до перегляду!


3 липня 2017

В Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» з нагоди Дня незалежності США організована виставка «Celebrate, America! Happy Independence Day» («Святкуй, Америко! Щасливого Дня незалежності»).

Експозиція пропонує широкий вибір літератури про Америку, що показує довгий і тернистий шлях до незалежності та становлення держави. Для зацікавлених представлені матеріали про освітні можливості в США на найближчий навчальний рік.

Запрошуємо!


4 липня 2017

4 липня 2017 року о 15 годині у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація факсимільного видання "Королевського Євангелія 1401 року".

Детальніше       Фотоматеріали


4 липня 2017

До відзначення 25-річчя дипломатичних відносин України і США та Дня незалежності США в рамках загальнобібліотечної акції «Бібліотека – креативний простір» відділ документів іноземними мовами та Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва організували книжкову міні-виставку «Facts You have to Know About U.S.» та селфі-зону «Фотоподорож у США». На інтерактивному майданчику (вул. Соборна, 73) охочі мали можливість дізнатися цікаві факти з історії та культури США, ознайомитись із книгами, які представлені на експозиції, та сфотографуватись на згадку. Переможцям вікторини «Що ви знаєте про США?» бібліотекарі вручили подарунки.

Фотоматеріали


4 липня 2017

День незалежності США — державне свято Сполучених Штатів Америки, яке відзначається щороку 4 липня (часто так і називається: «Четверте липня») і є федеральним вихідним днем. Свято встановлено на честь Декларації незалежності США від Об'єднаного Королівства Великої Британії, яка була підписана 4 липня 1776 року.

Інформаційно-ресурсний Центр «Вікно в Америку» пропонує Вашій увазі добірку книг "The USA: Long Way to Independence" з фонду Центру, що ілюструють довгий шлях Сполучених Штатів до незалежності, висвітлюють основні історичні віхи вже незалежної Америки та розповідають про американців – тих, котрі творили і творять історію республіки.


5 липня 2017

8 липня виповнюється 110 років від дня народження українського поета, вченого, громадського діяча Олега Ольжича. Немає сумніву, що нинішній ювілей – ще одна нагода пізнати людину, без якої неможливо уявити культурне та політичне життя української нації у 20–40-х роках минулого сторіччя. Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук звертає увагу користувачів на цю подію та пропонує ознайомитись з виставкою-посвятою «З когорти великих українців».


5 липня 2017

75 років тому (1942) під Вінницею було побудовано ставку Гітлера «Вервольф». До цієї дати у відділі краєзнавства експонується виставка-пошук «Ставка Гітлера «Вервольф»: відоме, невідоме».

Особливу увагу рекомендуємо звернути на книги: Дашківський, М. З. Поєдинок з «Вервольфом» (Дніпропетровськ, 1990), Загородний, И. М. Ставка Гитлера «Вервольф» в пространстве и времени: гриф секретности снято (Винница, 2005), Білозерова, Л. О. Цей загадковий «Вервольф»: історія, наук. розвідки, таємниці розгадані та адресовані у майбутнє (Вінниця, 2008), Чорнокожа, І. «Вервольф»: легенди та дійсність (Вінниця, 2011), Беркут, А. «Вервольф» – вчера, сегодня, завтра (Винница, 2013), Пірогова, М. М. Їх не злякав «Вервольф»...: про героїв та звитягу Другої партизанської бригади (Вінниця, 2014).

Запрошуємо до перегляду!


5 липня 2017

Сьогодні, 5 липня 2017 року, працівники відділу мистецтв на інтерактивному майданчику організували виставку-вернісаж «Вінниччина мистецька», на якій представили твори мистецтва, подаровані авторами бібліотеці (колекція нараховує близько 120 картин). Перехожі мешканці та гості міста, які ніколи не заходили до бібліотеки, мали змогу ознайомитись із різноманітністю бібліотечного фонду, фотоальбомами художників, представлених на виставці «Художня палітра Вінниччини», та скопіювати картину митця або створити власну. В рамках акції охочі мали змогу скористатися послугами бібліотеки, отримати безкоштовний квартальний читацький квиток.

Фотоматеріали


6 липня 2017

Працівники відділу аграрних наук і виробництва та сектору газетної періодики в рамках акції «Бібліотека – креативний простір» провели для вінничан та гостей міста вікторину «Життя тварин: цікаві факти» та майстер-клас «В'язання квітів гачком» на інтерактивному майданчику.

Запропоновані видання та організовані заходи викликали неабиякий інтерес у дорослих і дітей. Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки, рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку. 

Фотоматеріали


6 липня 2017

В рамках загально бібліотечної акції «Бібліотека – креативний простір» працівники сектору правової інформації ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва знайомили вінничан та гостей міста з правовою літературою фонду бібліотеки. Біля книжкової виставки «Бібліотекар пропонує…» зупинялися люди похилого віку, їх цікавила інформація по пенсійній та земельній реформі. Всі бажаючі могли стати користувачами бібліотеки та отримати безкоштовні квартальні читацькі квитки.

Фотоматеріали


9 липня 2017

 

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


9 липня 2017

У відділі документів іноземними мовами відбулось чергове засідання гуртка спілкування німецькою мовою. Учасники вивчали та обговорювали тему «Форми минулого часу в німецькій мові».


11 липня 2017

Бажання людей зберегти красу швидкоплинного життя сприяло виникненню такого дивовижного виду мистецтва як фотографія. Історія фотографії – це захоплююча історія зародження і впровадження мрії людства про фіксацію і тривале збереження зображень навколишнього світу. Тільки озираючись на минуле фотографії, можна оцінити величезний вплив, яке вона справила на розвиток сучасної культури, науки і техніки.

Відділ рідкісних і цінних видань запрошує до перегляду книжкової виставки «Історія фотографії».

Фотоматеріали


11 липня 2017

«Топ – 10 кращих сучасних українських книг, для сімейного читання» – з таким списком рекомендаційних книг інформували мешканців міста фахівці відділу наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. З метою популяризації сімейного читання, бібліотекарі розповідали батькам та дітям про традиції сімейного читання, про місце книги в сучасній сім’ї, про те, як книжка прочитана разом, допомагає батькам подружитися із власними дітьми.


11 липня 2017

У відділі документів іноземними мовами до уваги користувачів представлено виставку «Польські міста запрошують».

Польща – привабливий край для туристів. Вона вирізняється багатою природою, архітектурними та історичними пам'ятками. Багато куточків країни зберегли свою первісну красу. У Кракові, Варшаві, Вроцлаві, Торуні, Познані, Гданську, Любліні та інших містах багато пам'яток архітектури, пов'язаних з історичним минулим польського народу. Відпочинок у Польщі сьогодні – це сотні різноманітних маршрутів однією з найцікавіших держав Європи.


12 липня 2017

12 липня о 17:00 в рамках Школи Медіації і Права (сектор правової інформації, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться лекція «Аліменти. Хто має право?».

Запрошуємо всіх охочих!


13 липня 2017

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів виставку журналів «Дегустація журнальних новинок. Читаймо!».

Запрошуємо ознайомитись!


16 липня 2017

 

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


17 липня 2017

Працівники відділу рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували вінничанам, які відпочивали в парковій зоні Європейської площі, розкішні альбоми музейної тематики та запросили їх взяти участь у вікторині «Музеї Європи».

Фотоматеріали


17 липня 2017

«Календарю пам'ятних дат по Вінницькій області» – 55 років!

Вінницькою ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва 55 років тому (1962) започатковано видання «Календар пам'ятних дат по Вінницькій області». У ньому відзначені дати, які відображають основні події і факти історії, економічного і культурного життя області, діяльності найбільш видатних місцевих діячів. До кожної дати додана коротка довідка і література, за допомогою якої можна більш детально ознайомитись з тими чи іншими подіями, відображеними в «Календарі…». На сьогодні це – хронологічний довідник «Знаменні і пам’ятні дати Вінниччини… року».

 

 

 


Бібліографічному покажчику «Література про Вінницьку область» – 60!

У цьому році виповнюється 60 років (1957) відтоді, як вийшов перший випуск універсального бібліографічного покажчика «Література про Вінницьку область» – щорічного видання ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. До покажчика включені книги та найбільш важливі журнальні й газетні статті, які мають краєзнавче значення. З 2003 р. створена електронна база даних (ЕБД) з однойменною назвою.


18 липня 2017

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до уваги користувачів виставку-портрет «Борець і миротворець», присвячену 99-річчю від дня народження нобелівського лауреата, політика та юриста, президента ПАР (з 1994 по 1999 рік), Національного героя країни Нельсона Мандели.


18 липня 2017

У рамках загальнобібліотечної акції «Бібліотека – креативний простір» фахівці відділу краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провели в Центральному міському парку для вінничан та гостей міста вікторину «Чи знаєте ви своє місто?», а також запропонували їм переглянути літературу про Вінницю. Усі охочі мали можливість отримати безкоштовно читацький квиток та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.


18 липня 2017

Бібліотекарі відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури організували виїзд на дитячий майданчик поблизу Європейської площі, де провели годину дитячої книги в рамках акції «Бібліотека – креативний простір».

Батькам, які зацікавились присутністю бібліотекарів на дитячому майданчику і виявили бажання спілкуватися, було запропоновано перегляд літератури дитячої тематики та можливість безкоштовно записатись до когорти читачів ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Малюки і їхні мами; бабусі з онуками з радістю і задоволенням ознайомилися з цікавими книгами й іграшками, предметами з відомих казок із дитячої кімнати «Пізнайко».

Фотоматеріали


20 липня 2017

У рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентували на Європейській площі вінничанам та гостям міста книжкову виставку-валізу «Подорожуємо країнами світу» та запропонували цікаву гру – карту-передбачення «Куди ведуть тебе шляхи?».

Відпочивальники мали нагоду весело провести час,  записатися до нашої книгозбірні, почитати цікаву літературу про різні країни світу і навіть віртуально відвідати їх.

Фотоматеріали

 


20 липня 2017

Фонд бібліотеки поповнився цікавими книгами

«Святое Евангелие от Матвея, Марка, Луки и Иоанна» (СПб., 1903) передали бібліотеці працівники Сумської митниці.

Радник Міністра культури України, вінничанка Ірина Френкель подарувала німецькомовне видання Марі Варвенен «Йозеф Лауфф» (Берлін, 1911) та польськомовне видання Henryk Sienkiewicz “Quo vadis”.

Заслужений лікар України, доктор медичних наук Ольга Богомолець подарувала книгу «Українська домашня ікона».

Щиро дякуємо за подарунки! Фотоматеріали


20 липня 2017

Відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва є місцем несподіваних приємних зустрічей. Тут можна не тільки читати книги, але й цікаво проводити свій вільний час.

У кімнаті для дітей «Пізнайко» створені умови для перебування дітей молодшого, дошкільного та молодшого шкільного віку. Діти, батьки яких є користувачами бібліотеки, корисно проводять свій вільний час, інтелектуально розвиваються та розважаються в ігровій зоні. До послуг маленьких відвідувачів бібліотекарі організували простір для творчості, книжкові полиці, з ілюстрованими дитячими виданнями, килимок, іграшки на будь-який смак, конструктори та ін.

Дитяча кімната є помічником для молодих батьків, які хочуть отримати бібліотечні послуги та сприяє задоволенню їх потреб.     Фотоматеріали


23 липня 2017

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


23 липня 2017

23 липня у відділі документів іноземними мовами відбулось чергове засідання гуртка спілкування німецькою мовою за темою "Вивчення німецької мови за допомогою пісень".


26 липня 2017

26 липня 2017 року у відділі документів із гуманітарних, технічних і природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулася презентація прозової збірки письменниці, художниці Оксани Смоли «Вітрильник у Божих долонях». 

Фотоматеріали


27 липня 2017

День Хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

З цієї нагоди відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентує книжково-ілюстративну виставку «Історія християнства: український вимір».

Запрошуємо до перегляду!


27 липня 2017

27 липня о 16:00 у відділі документів іноземними мовами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться літературний вечір, присвячений 215-річчю від дня народження французького письменника, чиї пригодницькі романи зробили його одним з найбільш читаних французьких авторів у світі, – Александра Дюма-батька. Запрошуємо всіх поціновувачів творчості митця.

Фотоматеріали


28 липня 2017

До Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва завітала пара молодят, щоб влаштувати фотозйомку в романтичному стилі та увічнити спогади про важливу подію свого життя світлинами. Їх надихнула неординарна і своєрідна архітектура будівлі, що є окрасою міста. Книгозбірня є однією з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Вінниці, споруджена в 1907 р. за проектом архітектора Г. Г. Артинова. Бібліотекарі, як завжди, привітно зустріли гостей і забезпечили комфортний процес фотографування.

Здійснюючи соціокультурні функції, підтримуючи традиції національної культурно-просвітницької установи, бібліотека є ще й центром естетичного задоволення. Сьогоднішня подія засвідчила, що ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва для молоді є культурним трендом! Адже фотографуватись у бібліотеці – це модно, а читати – сучасно!


30 липня 2017

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


30 липня 2017

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу Вам!»

10 найкращих книг

Читайте з задоволенням!


31 липня 2017

Шановні користувачі!

До вашої уваги пропонуємо черговий 15 випуск АБВ-бюлетеня "Наші новини".

Файл для завантаження


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше