ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 серпня 2017

У читальній залі відділу економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна 70, 1 поверх) відбувся літературно-мистецький вечір з нагоди 75-річчя поета-пісняра Василя Шевчука.

Фотоматеріали


1 серпня 2017

2017-й – ювілейний рік для Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Саме тому обкладинку журналу «Бібліотечний форум» (№ 3, 2017) прикрасило фото сучасної книгозбірні. На сторінках часопису вміщено розгорнуту статтю директора Н. І. Морозової про історію і сьогодення бібліотеки, а також про відзначення колективом 110-ї річниці з часу її заснування.


2 серпня 2017

Японія – одна з найбільших індустріальних країн світу з високорозвиненою промисловістю. Це країна дійсно унікальна. Нанотехнології тут поєднуються із стародавніми традиціями, деякі звичаї діють нарівні з законами.

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів перегляд журнальних публікацій «Япономанія: автомобілі».


2 серпня 2017

2 серпня в рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» відділ рідкісних і цінних видань у Центральному міському парку організував для вінничан ретро-фотовікторину «Вулицями рідного міста». Переглядаючи світлини, відпочивальники змогли побачити, який вигляд мали архітектурні будівлі старовинної Вінниці, відповісти на питання вікторини та отримати квиток читача ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Фотоматеріали


4 серпня 2017

У секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано книжкову виставку «Поліція в механізмі сучасної держави», приурочену до Дня Національної поліції України.


6 серпня 2017

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


7 серпня 2017

«Квітковий вернісаж» – таку назву мала книжкова виставка, підготовлена працівниками відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції  «Бібліотека – креативний простір», що експонувалася на інтерактивному майданчику.

Окрім того, для вінничан та гостей міста тут було також проведено майстер-клас з виготовлення паперових квітів.

Усі охочі стати користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва безкоштовно отримали читацькі квитки та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


9 серпня 2017

У рамках акції «Бібліотека – креативний простір» з метою популяризації інформаційних можливостей преси працівники сектору газетної періодики на вул. Соборній організували виставку «Про цікаве на планеті читай в газеті». Бібліотека сьогодні передплачує близько 300 назв газет: загальноукраїнських, регіональних, а також усі часописи, що видаються на Вінниччині. Кожен, хто хоче ознайомитися зі свіжою пресою, отримає таку можливість, завітавши до бібліотеки.

Усі охочі отримали безкоштовний читацький квиток користувача ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, а діти, яким було розмальовано обличчя технікою аквагрим, та їх мами ще й гарний настрій.


10 серпня 2017

У рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» працівники відділу мистецтв презентували в кінотеатрі «Родина» бібліотечну виставку «Бібліотечний-ай-стопер у кінотеатрі».

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з книгами про український та світовий кінематограф. Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки і рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


14 серпня 2017

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»

 


14 серпня 2017

У секторі газетної періодики представлено постійну виставку-реквієм «Вінничани, які віддали життя за Україну».

Вони загинули за нас...

Чесних, мужніх і відданих своїм родинам та рідній землі. Ми втрачаємо найкращих українських чоловіків на війні з російським окупантом. Це триває вже три роки. І щодня ворог завдає нам нового болю, вбиваючи і ранячи людей, які на сході України борються за існування нашої держави.

Сектор газетної періодики продовжує відслідковувати газетні публікації про вінничан, які віддали життя за наше майбутнє.


16 серпня 2017

Мистецтво бісероплетіння існує вже не одне тисячоліття. І останнім часом воно знову стає популярним. Люди із задоволенням відкривають для себе світ рукоділля, захоплюються цим древнім ремеслом.

16 серпня в рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і сектору журнальної періодики презентували на інтерактивному майданчику вінничанам та гостям міста книжкову виставку-хобі «Мистецтво бісероплетіння», а також організували майстер-клас з бісероплетіння.

Бібліотекар ВДПУ ім. М. Коцюбинського В. Єрмакова розповіла, що існує безліч різних технік, методів і прийомів бісероплетіння. Вона навчила присутніх створювати дивовижні речі з бісеру. Учасники майстер-класу мали змогу не тільки ознайомитись з особливостями цього мистецтва,  а також зробити собі неймовірну прикрасу.

Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки, рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


17 серпня 2017

Тільки-но закінчилась Школа керівника директорів ЦБС, центральних районних (міських) бібліотек, на якій обговорювались нагальні питання сьогодення книгозбірень. Звичайно, центровими були питання місця бібліотек у процесах децентралізації і створення ОТГ.  Саме цій темі були присвячені виступи Френкель Ірини Володимирівни, радника Міністра культури України, громадської діячки, заслуженої артистки України; Городинського Станіслава Станіславовича, начальника управління культури і мистецтв  Вінницької обласної державної  адміністрації, заслуженого артиста України; Побережної Тетяни Іванівни, голови Вінницького обкому профспілки працівників культури. Модерувала  захід Морозова Наталія Іванівна, директор ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України . Також головним правовим інспектором праці апарату Федерації профспілок Вінницької області, юристом обкому профспілки Шевчуком Вадимом Олександровичем були надані консультації з трудового законодавства. Марченко Тетяна Миколаївна, завідувачка науково-методичного відділу ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва  виступила з темою «Корпоративна взаємодія бібліотек області для ефективної організації бібліотечних процесів сьогодення».

Відбулися колективні обговорення актуальних питань, і ухвалений підсумковий документ Школи.

Програма      Фотоматеріали


17 серпня 2017

17 серпня в рамках акції «Бібліотека – креативний простір» відділ краєзнавства провів вікторину «Чи знаєте ви своє місто?» у Центральному міському парку Вінниці.  Вінничани та гості міста активно відповідали на запитання вікторини. Переможці отримали заохочувальні призи.

Фахівці бібліотеки ознайомили всіх охочих із літературою про місто Вінницю та роздали їм рекламні матеріали з інформацією про книгозбірню. Хто забажав стати користувачем ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва – безкоштовно отримав читацький квиток.

Фотоматеріали


17 серпня 2017

До Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва завітала гостя з м. Черкаси – поетеса Ганна Клименко Синьоок, яка вперше приїхала до м. Вінниця, зокрема до нашої бібліотеки. Поетеса подарувала свої книги з авторським підписом які поповнять колекцію подарованих книг і стануть частиною унікального фонду бібліотеки.


18 серпня 2017

ВІТАЄМО НА ХХІ ФЕСТИВАЛІ «VINNYTSIA JAZZFEST 2017»!

Інформаційний центр фестивалю розпочне свою роботу з 18 серпня

в приміщенні  Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва

за адресою:  ВУЛ. СОБОРНА,73 (1 поверх, центральний вхід)

тел. 690−025

час роботи з 10 до 19 години без вихідних.

Детальніше


19 серпня 2017

Понад чотири мільйони українців отримали біометричні паспорти і можуть подорожувати в країни ЄС без віз. Але куди поїхати? Де зупинитися? Що цікаве побачити?

На ці запитання дає відповідь книжкова виставка «Відпустка у Європі», яку підготував центр європейської інформації. Експозиція розміщена у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.

Запрошуємо до перегляду!


20 серпня 2017

Цього дня відвідувачами відділу рідкісних і цінних видань були учасники молодіжної організації «Анти-табір для підлітків м. Вінниці». Вони почули розповідь про книжкові раритети, що пережили багато віків, а тепер «живуть» у реальному часі у фондах бібліотеки.

Провідний бібліограф Т. О. Марчук ознайомила присутніх з виставкою «Історичний шлях до незалежності», де представлені документи, що дають можливість простежити, яким довгим і тернистим був шлях нашої країни до незалежності.


21 серпня 2017

21 серпня 2017 року у відділі документів із гуманітарних, технічних і природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулася прес-конференція, присвячена проведенню щорічного літературного марафону «Заколот» на честь Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Організатори проінформували представників ЗМІ про подробиці програми мистецького заходу. Цьогоріч заплановано урізноманітнити програму «Заколоту», зокрема, відбудуться ряд презентацій книг українських письменників з Вінниці, Львова та Києва, виставка видавництва «Орієнтир» (м. Ірпінь), театралізовані постановки, вікторини, майстер-класи, флешмоби, нічний кінопоказ.
Нагадаємо, що щорічний марафон відбудеться 23-24 серпня о 10 годині на Майдані Небесної Сотні.

Фотоматеріали


21 серпня 2017

«Книжкові колекції та їх власники» – таку назву мала інформаційна година, проведена відділом рідкісних і цінних видань для слухачів Вінницької академії неперервної освіти. Присутні ознайомилися із стародруками, що перебували в приватних книгозбірнях відомих на Поділлі родин Потоцьких, Щербатових, Грохольських, Собанських, Гейденів, Якубовських та ін.


21 серпня 2017

21 серпня в рамках акції "Бібліотека - креативний простір" Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" на інтерактивному майданчику біля ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентував книжкову виставку «Ukraine & the USA: 25 years US & Ukraine diplomatic relations» та селфі-зону «Фото-подорож у США» з нагоди відзначення 25-річчя дипломатичних відносин України і США. Серед охочих сфотографуватися опинилися, між іншим, студенти Києво-Могилянської академії та гості з Кривого Рогу.


21 серпня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Агропромислове виробництво України».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


22 серпня 2017

22 серпня у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся урок державності «Державний прапор України: історія становлення й утвердження». Захід відвідали вихованці Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», які ознайомилися з історією і значенням Державного Прапора України та переглянули документальний фільм за темою.

Для молоді Анастасія Малиновська, провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провела гру-тест «Державний прапор – святиня нашого народу».

Також під час заходу було проведено два майстер-класи: з виготовлення державного прапора (бібліотекар ІІ категорії Анюта Криворука); з виготовлення квітки побажань (соняшника) для України (зав. сектору правової інформації К. М. Осадчук).

Фінальним акордом заходу став флешмоб, під час якого учасники заходу передали волонтеру АТО Л. А. Бобровській виготовлені власноруч сувенірні державні прапори та квітку побажань для України. Незабаром вони будуть передані воїнам, які захищають нашу країну на Сході

Фотоматеріали


23 серпня 2017

Державний Прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має давнє історичне коріння, природним має бути вияв пошани до своєї національної символіки.

23 серпня українці відзначають День Державного Прапора України.

З цієї нагоди в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Символи державності та єдності нації».

Запрошуємо до перегляду!


23 серпня 2017

23 серпня 2017 року на Майдані Небесної Сотні м. Вінниця відбувся Мистецький захід Zakolot («Заколот») - поетичний марафон присвячений Дню Незалежності України та Дню Державного Прапора України спільно з Крайовим товариством «Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна». Фахівці ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували поезію Андрія Кузьменка «Скрябіна», представили книжкову виставку «Україна: шлях до незалежності та сьогодення». В рамках акції «Бібліотека – креативний простір» провели вікторину «Ми – Україна» та «Аквагрим» (патріотичний малюнок на обличчі).

Фотоматеріали


23 серпня 2017

До урочистої церемонії святкування Державного Прапора України долучились представники ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва


23 серпня 2017

Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні й соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

«Два кольори – це небо і пшениця» – під такою назвою сектор газетної періодики підготував виставку-посвяту газетних публікацій до Дня Державного Прапора України.


24 серпня 2017

Декларація про державний суверенітет України, яка була прийнята Верховною Радою Української РСР 16 липня 1990 року, проголосила волю народу України самостійно вирішувати свою долю. Вона стала фактично програмою побудови незалежної держави. Згодом боротьба за реалізацію положень документа привела до ухвалення Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. Саме цей день став Днем Незалежності України.

З цієї нагоди відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну експозицію «Моя Україна. Прекрасна і незалежна».

Запрошуємо до перегляду!


24 серпня 2017

 

 

Шановні користувачі !

Вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки :

23 серпня (середа) – 10.00 до 18.00

24 серпня (четвер)   -  святковий день

Адміністрація.


24 серпня 2017

24 серпня 1991 року парламент нашої держави прийняв історичне рішення – ухвалив акт про незалежність України. Здійснилися прагнення українського народу мати власну державність, яку він виборював упродовж століть.

Сектор газетної періодики підготував виставку-подію газетних публікацій до Дня Незалежності України під назвою «Омріяний століттями день». Запрошуємо до перегляду!


24 серпня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань експонується  виставка «Історичний шлях до незалежності».

Представлені на експозиції документи дають можливість простежити, яким довгим і тернистим був шлях нашої країни до незалежності. Серед них – «Збірник козацьких літописів: Густинський, Самійла Величка, Грабянки» (Київ, 2006), «Пакти і Конституції» Української козацької держави (Львів, 2011), «Нескорені: національно-визвольний рух на Вінниччині 40–50-х років ХХ ст.» (Вінниця, 2009), «Вести. Репортер. Кн. 2. Хроники Революции. Январь – февраль 2014 г.» (Київ, 2015), ілюстрована енциклопедія України Ю. Шаповала «Держава» (Київ, 2008) та ін.


24 серпня 2017

З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано книжково-ілюстративну виставку «Україна: шлях до незалежності та сьогодення».

Запрошуємо до перегляду!

Детальніше…


24 серпня 2017

До Дня Незалежності України працівники відділу краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготували книжкову виставку «Переможний колір незалежності». До експозиції увійшли видання, що відображають історичний, економічний, політичний та культурний розвиток Вінницької області. Також тут представлено літературу про пам’ятки історії та культури, видатних діячів краю, відомих постатей, життя і діяльність яких пов’язані з Вінниччиною.


24 серпня 2017

 День Незалежності України – державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

До Дня Незалежності України в секторі журнальної періодики  (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».


28 серпня 2017

1 вересня – День знань, особливе, завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного учня та студента.

До Дня знань у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) експонується прес-виставка «Освіта формує націю».

 

Запрошуємо до перегляду!


28 серпня 2017

«Український тиждень» – щотижневий ілюстрований суспільно-політичний україномовний часопис, що висвітлює ключові події та проблеми країни. На його сторінках вміщено детальний огляд політичних, економічних та соціальних подій, що відбуваються в Україні та у всьому світі.

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) запрошує ознайомитися з прес-виставкою «Кращі публікації на сторінках журналу ”Український тиждень“».

Запрошуємо до перегляду!


29 серпня 2017

У відділі краєзнавства ВОУНБ ім. К. А.Тімірязєва до Дня знань відбулась інформаційна година «Краєзнавство в освіті як фактор формування громадянської свідомості» для вчителів інформатики. Присутні мали нагоду ознайомитися з виставкою-калейдоскопом «Від свята Знань до суспільства Знань», яку представила працівник відділу Касенова Л. І.

 Фотоматеріали


30 серпня 2017

Шановні користувачі!

Відділ наукової інформації та бібліографії з нагоди Дня знань пропонує вам ознайомитися з матеріалами бібліографічного списку «Сучасна освіта України – європейський вектор розвитку».

Вітаємо учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків з початком нового навчального року. Зичимо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

 

 

 


До Дня знань у відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Навчальний посібник: історичний ракурс». Тут представлені факсимільні видання – «Буквар» Івана Федорова та «Граматика слов’янська» Івана Ужевича, а також підручники з української мови, математики, фізики, друковані в добу Української Народної Республіки (1917–1920 рр.).

Просимо всіх охочих до перегляду виставки!

 


31 серпня 2017

Шановні учні, вчителі та батьки!

 Головна книгозбірня Вінниччини – обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва пропонує екскурсії для учнів міста й області, у тому числі тих, що перебувають у літніх (у т.ч. пришкільних) таборах відпочинку.

Детальніше

 

 

 


Якщо Ви хочете відвідати Німеччину або дізнатися більше про життя цієї країни, якщо Ви вчите або викладаєте німецьку мову, або просто цікавитеся іноземними мовами, тоді запрошуємо приєднатись до нашого розмовного гуртка з німецької мови. Засідання проходить щонеділі о 12 годині у відділі документів іноземними мовами за адресою: вул. Соборна, 70, ІІ поверх.

 

 

 

 

 


Усіх, хто бажає оволодіти мистецтвом спілкування і зайняти міцну життєву позицію, запрошуємо до ГО «Вінницький дебатний клуб». Ми допоможемо гарно і чітко висловлювати свої думки, будувати плани на майбутнє, знаходити вихід зі складних ситуацій, завжди бути в курсі подій міста, країни та світу. Приєднуйтесь до нас щовівторка і кожен другий та четвертий четвер місяця за адресою: вул. Соборна, 70, ІІ поверх, відділ документів іноземними мовами.


31 серпня 2017

Щороку до Дня знань Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва проводить загальнобібліотечний День інформації, розкриваючи перед читачами свої унікальні книжкові скарби та сучасні послуги. Запрошуємо учнів, студентів, викладачів навчальних закладів, усіх бажаючих завітати до бібліотеки та взяти участь у загальнобібліотечному Дні інформації «Від книги – до світла, до знань, до життя».

Програма


31 серпня 2017

Шановні користувачі!

Відділ наукової інформації та бібліографії у межах проведення загально бібліотечного Дня Інформації «Від книги – до світла, до знань, до життя» пропонує Вам ознайомитися з матеріалами віртуального бібліографічного списку «Навчальна книга в Україні: історія, сучасність», у якому вміщена цікава інформація з історії та сьогодення української навчальної книги.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше