ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації1 серпня 2017

У читальній залі відділу економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна 70, 1 поверх) відбувся літературно-мистецький вечір з нагоди 75-річчя поета-пісняра Василя Шевчука.

Фотоматеріали


1 серпня 2017

2017-й – ювілейний рік для Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Саме тому обкладинку журналу «Бібліотечний форум» (№ 3, 2017) прикрасило фото сучасної книгозбірні. На сторінках часопису вміщено розгорнуту статтю директора Н. І. Морозової про історію і сьогодення бібліотеки, а також про відзначення колективом 110-ї річниці з часу її заснування.


2 серпня 2017

Японія – одна з найбільших індустріальних країн світу з високорозвиненою промисловістю. Це країна дійсно унікальна. Нанотехнології тут поєднуються із стародавніми традиціями, деякі звичаї діють нарівні з законами.

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів перегляд журнальних публікацій «Япономанія: автомобілі».


2 серпня 2017

2 серпня в рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» відділ рідкісних і цінних видань у Центральному міському парку організував для вінничан ретро-фотовікторину «Вулицями рідного міста». Переглядаючи світлини, відпочивальники змогли побачити, який вигляд мали архітектурні будівлі старовинної Вінниці, відповісти на питання вікторини та отримати квиток читача ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Фотоматеріали


4 серпня 2017

У секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано книжкову виставку «Поліція в механізмі сучасної держави», приурочену до Дня Національної поліції України.


6 серпня 2017

Маркетингове дослідження

"Книга тижня"


7 серпня 2017

«Квітковий вернісаж» – таку назву мала книжкова виставка, підготовлена працівниками відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції  «Бібліотека – креативний простір», що експонувалася на інтерактивному майданчику.

Окрім того, для вінничан та гостей міста тут було також проведено майстер-клас з виготовлення паперових квітів.

Усі охочі стати користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва безкоштовно отримали читацькі квитки та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


9 серпня 2017

У рамках акції «Бібліотека – креативний простір» з метою популяризації інформаційних можливостей преси працівники сектору газетної періодики на вул. Соборній організували виставку «Про цікаве на планеті читай в газеті». Бібліотека сьогодні передплачує близько 300 назв газет: загальноукраїнських, регіональних, а також усі часописи, що видаються на Вінниччині. Кожен, хто хоче ознайомитися зі свіжою пресою, отримає таку можливість, завітавши до бібліотеки.

Усі охочі отримали безкоштовний читацький квиток користувача ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, а діти, яким було розмальовано обличчя технікою аквагрим, та їх мами ще й гарний настрій.


10 серпня 2017

У рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» працівники відділу мистецтв презентували в кінотеатрі «Родина» бібліотечну виставку «Бібліотечний-ай-стопер у кінотеатрі».

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з книгами про український та світовий кінематограф. Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки і рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


14 серпня 2017

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»

 


14 серпня 2017

У секторі газетної періодики представлено постійну виставку-реквієм «Вінничани, які віддали життя за Україну».

Вони загинули за нас...

Чесних, мужніх і відданих своїм родинам та рідній землі. Ми втрачаємо найкращих українських чоловіків на війні з російським окупантом. Це триває вже три роки. І щодня ворог завдає нам нового болю, вбиваючи і ранячи людей, які на сході України борються за існування нашої держави.

Сектор газетної періодики продовжує відслідковувати газетні публікації про вінничан, які віддали життя за наше майбутнє.


14 серпня 2017

Декларація про державний суверенітет України, яка була прийнята Верховною Радою Української РСР 16 липня 1990 року, проголосила волю народу України самостійно вирішувати свою долю. Вона стала фактично програмою побудови незалежної держави. Згодом боротьба за реалізацію положень документа привела до ухвалення Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. Саме цей день став Днем Незалежності України.

З цієї нагоди відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну експозицію «Моя Україна. Прекрасна і незалежна».

Запрошуємо до перегляду!


15 серпня 2017

З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано книжково-ілюстративну виставку «Україна: шлях до незалежності та сьогодення».

Запрошуємо до перегляду!

Детальніше…

 


15 серпня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань експонується  виставка «Історичний шлях до незалежності».

Представлені на експозиції документи дають можливість простежити, яким довгим і тернистим був шлях нашої країни до незалежності. Серед них – «Збірник козацьких літописів: Густинський, Самійла Величка, Грабянки» (Київ, 2006), «Пакти і Конституції» Української козацької держави (Львів, 2011), «Нескорені: національно-визвольний рух на Вінниччині 40–50-х років ХХ ст.» (Вінниця, 2009), «Вести. Репортер. Кн. 2. Хроники Революции. Январь – февраль 2014 г.» (Київ, 2015), ілюстрована енциклопедія України Ю. Шаповала «Держава» (Київ, 2008) та ін.


15 серпня 2017

До Дня Незалежності України працівники відділу краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготували книжкову виставку «Переможний колір незалежності». До експозиції увійшли видання, що відображають історичний, економічний, політичний та культурний розвиток Вінницької області. Також тут представлено літературу про пам’ятки історії та культури, видатних діячів краю, відомих постатей, життя і діяльність яких пов’язані з Вінниччиною.


16 серпня 2017

Мистецтво бісероплетіння існує вже не одне тисячоліття. І останнім часом воно знову стає популярним. Люди із задоволенням відкривають для себе світ рукоділля, захоплюються цим древнім ремеслом.

16 серпня в рамках літньої акції «Бібліотека – креативний простір» працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і сектору журнальної періодики презентували на інтерактивному майданчику вінничанам та гостям міста книжкову виставку-хобі «Мистецтво бісероплетіння», а також організували майстер-клас з бісероплетіння.

Бібліотекар ВДПУ ім. М. Коцюбинського В. Єрмакова розповіла, що існує безліч різних технік, методів і прийомів бісероплетіння. Вона навчила присутніх створювати дивовижні речі з бісеру. Учасники майстер-класу мали змогу не тільки ознайомитись з особливостями цього мистецтва,  а також зробити собі неймовірну прикрасу.

Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки, рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


17 серпня 2017

Тільки-но закінчилась Школа керівника директорів ЦБС, центральних районних (міських) бібліотек, на якій обговорювались нагальні питання сьогодення книгозбірень. Звичайно, центровими були питання місця бібліотек у процесах децентралізації і створення ОТГ.  Саме цій темі були присвячені виступи Френкель Ірини Володимирівни, радника Міністра культури України, громадської діячки, заслуженої артистки України; Городинського Станіслава Станіславовича, начальника управління культури і мистецтв  Вінницької обласної державної  адміністрації, заслуженого артиста України; Побережної Тетяни Іванівни, голови Вінницького обкому профспілки працівників культури. Модерувала  захід Морозова Наталія Іванівна, директор ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України . Також головним правовим інспектором праці апарату Федерації профспілок Вінницької області, юристом обкому профспілки Шевчуком Вадимом Олександровичем були надані консультації з трудового законодавства. Марченко Тетяна Миколаївна, завідувачка науково-методичного відділу ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва  виступила з темою «Корпоративна взаємодія бібліотек області для ефективної організації бібліотечних процесів сьогодення».

Відбулися колективні обговорення актуальних питань, і ухвалений підсумковий документ Школи.

Програма      Фотоматеріали


17 серпня 2017

17 серпня в рамках акції «Бібліотека – креативний простір» відділ краєзнавства провів вікторину «Чи знаєте ви своє місто?» у Центральному міському парку Вінниці.  Вінничани та гості міста активно відповідали на запитання вікторини. Переможці отримали заохочувальні призи.

Фахівці бібліотеки ознайомили всіх охочих із літературою про місто Вінницю та роздали їм рекламні матеріали з інформацією про книгозбірню. Хто забажав стати користувачем ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва – безкоштовно отримав читацький квиток.

Фотоматеріали


23 серпня 2017

Державний Прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має давнє історичне коріння, природним має бути вияв пошани до своєї національної символіки.

23 серпня українці відзначають День Державного Прапора України.

З цієї нагоди в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Символи державності та єдності нації».

Запрошуємо до перегляду!


24 серпня 2017

День Незалежності України – державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

До Дня Незалежності України в секторі журнальної періодики  (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».

 

 

 


До Дня Незалежності України працівники відділу краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготували книжкову виставку «Переможний колір незалежності». До експозиції увійшли видання, що відображають історичний, економічний, політичний та культурний розвиток Вінницької області. Також тут представлено літературу про пам’ятки історії та культури, видатних діячів краю, відомих постатей, життя і діяльність яких пов’язані з Вінниччиною.

 

 

 


З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) організовано книжково-ілюстративну виставку «Україна: шлях до незалежності та сьогодення».

Запрошуємо до перегляду!

Детальніше…

 

 


У відділі рідкісних і цінних видань експонується  виставка «Історичний шлях до незалежності».

Представлені на експозиції документи дають можливість простежити, яким довгим і тернистим був шлях нашої країни до незалежності. Серед них – «Збірник козацьких літописів: Густинський, Самійла Величка, Грабянки» (Київ, 2006), «Пакти і Конституції» Української козацької держави (Львів, 2011), «Нескорені: національно-визвольний рух на Вінниччині 40–50-х років ХХ ст.» (Вінниця, 2009), «Вести. Репортер. Кн. 2. Хроники Революции. Январь – февраль 2014 г.» (Київ, 2015), ілюстрована енциклопедія України Ю. Шаповала «Держава» (Київ, 2008) та ін.


31 серпня 2017

Шановні учні, вчителі та батьки!

 Головна книгозбірня Вінниччини – обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва пропонує екскурсії для учнів міста й області, у тому числі тих, що перебувають у літніх (у т.ч. пришкільних) таборах відпочинку.

Детальніше

 

 

 


Якщо Ви хочете відвідати Німеччину або дізнатися більше про життя цієї країни, якщо Ви вчите або викладаєте німецьку мову, або просто цікавитеся іноземними мовами, тоді запрошуємо приєднатись до нашого розмовного гуртка з німецької мови. Засідання проходить щонеділі о 12 годині у відділі документів іноземними мовами за адресою: вул. Соборна, 70, ІІ поверх.

 

 

 

 

 


Усіх, хто бажає оволодіти мистецтвом спілкування і зайняти міцну життєву позицію, запрошуємо до ГО «Вінницький дебатний клуб». Ми допоможемо гарно і чітко висловлювати свої думки, будувати плани на майбутнє, знаходити вихід зі складних ситуацій, завжди бути в курсі подій міста, країни та світу. Приєднуйтесь до нас щовівторка і кожен другий та четвертий четвер місяця за адресою: вул. Соборна, 70, ІІ поверх, відділ документів іноземними мовами.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2017
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро