ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 вересня 2017

Шановні викладачі, студенти, учні!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року! Бажаємо наполегливо йти до своєї мети – навчати та навчатись, зустріти добрих і надійних друзів, наставників. Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів.

З нагоди свята працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-адвайзер «Знання – це абсолютна сила нашого часу».

Запрошуємо до перегляду!


4 вересня 2017

4 вересня 2017 року о 12 годині у вестибюлі Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, І поверх) відбулися вересневіСтусівські читання «Мені здалося – я живу завжди» до дня пам’яті поета-земляка, Героя України Василя Семеновича Стуса.

 Пост-реліз        Фотоматеріали     Відео

ОДА   Моя Вінниця     vlasno.info   Depo.Вінниця   Укрінформ   Урядовий кур’єр 


4 вересня 2017

Заступник голови Вінницької обласної Ради М .В. Кременюк відкрив вересневі Стусівські читання які традиційно проводить ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Михайло Володимирович скористався нагодою і став користувачем бібліотеки.
4.09.2017р.


5 вересня 2017

5 вересня о 12 годині у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися публічні читання творів авторів-номінантів на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського-2017. Уже традиційно в бібліотеці розгорнуто виставку книг цьогорічних авторів, що виборюватимуть премію. Письменники-номінанти презентували свої збірки та читали твори, а члени журі оцінювали їх здобутки. Визначення ж лауреатів відбудеться згодом. А до 17 вересня, дня народження нашого славетного земляка М. Коцюбинського, переможці отримають дипломи і грошові сертифікати.

Фотоматеріали

 


5 вересня 2017

У відділі із гуманітарних, технічних та природничих наук представлений Інформаційний стенд «Україна-НАТО». Запрошуємо до перегляду!


5 вересня 2017

О 15:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться відкриття персональної виставки скульптора-початківця Павла Бартоша «Барельєфи та горельєфи керамічні».

Запрошуємо любителів керамічного мистецтва, колег і всіх охочих на презентацію та ознайомлення з творчістю молодого скульптора.

Експозиція діятиме протягом трьох тижнів. Вхід вільний.

Прес-реліз


5 вересня 2017

З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму, тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку та день її повного завершення.

Міжнародний день пам’яті в кожній країні, яка взяла участь у Другій світовій війні, відзначається не тільки скасуванням розважальних заходів, урочистостей, що випадають на цю дату, але і відвідуванням пам’ятників та меморіалів.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував виставку-пам'ять «Без права на забуття», де висвітлено один з найбільш драматичних періодів в історії України.


9 вересня 2017

День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом, яке встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук вітає захисників України зі святом. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!!!

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки «На захисті єдиної України».

 


10 вересня 2017

У відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка документів «Безстрашні. Історія партизанського руху на Україні».

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

10 вересня 2017

День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом, яке встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук вітає захисників України зі святом. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!!!

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки «На захисті єдиної України».

 


11 вересня 2017

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей  української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

Бібліотека…Тиша…І століття... Історія… і тисячі книжкових див, благословляєм вас на довголіття, всіх тих, хто труд цей славний полюбив.

З нагоди свята відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук спільно з сектором журнальної періодики підготував виставку документів «Книги – кораблі думок, що мандрують у часі…».

Усіх співробітників вітаємо з прийдешнім святом та запрошуємо до перегляду!


11 вересня 2017

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


11 вересня 2017

У відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) представлено виставку «Кіно, театр та музика в країні вранішнього сонця» в рамках відзначення Року Японії в Україні.

Японські театри раніше не були популярними у світі, але за останнє десятиліття світова мода на все японське торкнулася і театрального життя. І сьогодні виступ будь-якого традиційного театру країни вранішнього сонця є подією в культурному житті кожного європейського міста.

Запрошуємо до перегляду!


12 вересня 2017

12 вересня 2017 р. у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна, 73) відбудеться науково-практична конференція «Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього», присвячена 110-й річниці заснування ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Проект Резолюції

Інформаційний лист>>     Програма конференції       Прес-реліз     

   Фотоматеріали    Відео    ОДА    m.online.ua 


12 вересня 2017

Представниця Варшавського університету Наталія Голенбієвська передала щирі вітання від керівництва з нагоди 110-річчя заснування обласної бібліотеки її директору Наталії Морозовій. Університет тісно співпрацює з бібліотекою в напрямі відновлення історичного значення польського населення, яке проживало на території Вінниччини.


12 вересня 2017

ІІ обласний бібліотечний конкурс рекомендаційних видань «Читацькі студії»

Наш книжковий простір все більше нагадує безмежний океан, у якому дуже просто «потонути» навіть людині досить підготовленій. Тож, першочергове завдання бібліотекаря полягає в тому, щоб орієнтувати  читача в величезному потоці літератури, пропагуючи найкращі книги.

Детальніше…


13 вересня 2017

Шановні вінничани!

Школа медіації і права 13 вересня проводить чергове засідання «Заповіт та інші питання спадкування». Зустріч проведе магістр права, експерт у сфері захисту та реалізації спадкових прав Олексій Мотилюк. Початок о 17.00.

Місце проведення: сектор правової інформації, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх.

Запрошуємо всіх охочих!


13 вересня 2017

У серпні минулого року президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення в 2017 р. 500-річчя Реформації.

З цієї нагоди 13 вересня 2017 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та Вінницького національного аграрного університету завітали до відділу рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва на презентацію виставки «Книга в епоху Реформації». Експозиція присвячена 500-річчю Реформації в країнах Європи. Студентська молодь дізналася про передумови Реформації, пов’язані з нею імена Мартіна Лютера, Жана Кальвіна, Ульріха Цвінглі та ін. Особливе враження справили на присутніх протестантські Біблії польською та англійською мовами, світські книги XVI–XVII століть. Також вони дізнались про діяльність відділу та унікальність його книжкового фонду.

Виставка діє далі, тож запрошуємо усіх охочих для ознайомлення!

Фотоматеріали      Відео   Відео   day.kyiv.ua         r500.ua    ВТЕК КНТЕУ

 


13 вересня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – знайомство з творчістю американського режисера, хореографа, танцюриста, володаря багатьох премій Боба Фосса та перегляд фрагментів з його фільму «Лєнні».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


13 вересня 2017

13 вересня 2017 року працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали до Вінницького коледжу будівництва та архітектури КНУБА. Бібліотекарі провели для студентів першого курсу урок державності «Символи державної величі». Під час спілкування сучасна молодь показала, що знає все про державні символи, поважає та любить свою рідну неньку УКРАЇНУ. Слава Україні!!!


14 вересня 2017

14 вересня 2017 року о 14.30 у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна, 73, ІІІ поверх, читальна зала відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук) відбудеться засідання Клубу сімейного дозвілля та розвитку «Родинне сонцеколо» за темою: «Гостини у колі вірменської родини» (знайомство зі звичаями і традиціями вірменської сім’ї).

Прес-реліз        Фотоматеріали     vin.gov.ua


14 вересня 2017

14 вересня 2017 року о 12:30 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбудеться лекція-презентація наукових та художніх видань талановитої поетеси, літературознавця, члена НСПУ І. А. Зелененької.

Прес-реліз     Фотоматеріали     Відео    vn.20minut.ua


14 вересня 2017

День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України. Воно було запроваджене, щоб вшанувати тих, хто оберігає наше життя від небезпеки, показати, наскільки важливі для нашої країни представники цієї героїчної професії та віддати їм данину поваги. Відзначається День рятувальника щорічно 17 вересня.

У цей день проводяться різноманітні заходи – лекції, семінари і конференції, урочисті зустрічі, де обговорюються найважливіші проблеми захисту життєдіяльності людини. 

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели пізнавальну годину «Подвиг – буденна справа рятувальників». На зустрічі виступив інспектор пожежної безпеки № 4 Колісницький Валентинн Валерійович. Учасниками заходу були студенти Вінницького ПТУ № 11.


19 вересня 2017

Сьогодні, 19 вересня, у читальній залі відділу економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) розпочались заняття дляпрацівників бібліотеки щодо впровадження УДК у практику роботи. Програма занять «Основи систематизації документів за класифікаційною системою УДК» проводяться для членів першої групи – 19-20 вересня 2017 року, для членів другої групи – 26-27 вересня 2017 року. Заняття організовано на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 77 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації». Проводить заняття Приходько Л. І. - зав. сектору каталогізування та організації каталогів бібліотеки.


19 вересня 2017

19 вересня сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провів гру-квест «Бібліотечна мозаїка Вінниці».

Детальніше


19 вересня 2017

Курсанти Вінницького вищого професійного училища Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності завітали на екскурсію до ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Рятівники довідалися про історію створення найбільшої книгозбірні області, про унікальний бібліотечний фонд, сформований впродовж 110 років її існування та ознайомилися з діяльністю структурних підрозділів бібліотеки.


20 вересня 2017

20 вересня о 14.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться творча зустріч з редакцією газети «Вінниччина», присвячена 100-річчю з часу заснування часопису.

До уваги присутніх – виставка газет із ретрофонду Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва «Перше століття газети “Вінниччина”».

Запрошуємо всіх охочих.

Прес-реліз    Фотоматеріали  vin.gov.ua   vinrada.gov.ua   iVin   vn.20minut.ua


21 вересня 2017

21 вересня 2017 року о 14.00 у читальній залі сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги з життя «Жар і холод» О. І. Ситара – заступника голови Вінницької обласної профспілки машметалобудівного комплексу та суб’єктів різних форм власності і підприємництва (ВОП «Машметалбізнес»).

Прес-реліз


21 вересня 2017

До Дня партизанської слави у відділі краєзнавства організовано виставку-дату «Партизанська слава житиме у віках», на якій представлено найновіші наукові дослідження подій Другої світової війни на теренах нашого краю. У основному – це книжкові видання. Описи публікацій з цієї теми в газетах і журналах представлені в електронній базі даних (ЕБД) «Література про Вінницьку область».

Запрошуємо до перегляду.


21 вересня 2017

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів прес-виставку «Новини з усього світу».

Що відбувається у світі сьогодні? Які останні новини України та світу? На вас чекає свіжа й актуальна інформація з питань культури, політики, спорту, економіки, технології, шоу-бізнесу та багато інших цікавинок.

Запрошуємо до перегляду!

 


21 вересня 2017

21 вересня в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася книжкова виставка «Famous Women of America» («Славетні жінки Америки», до Дня ділових американських жінок, що відзначається 22 вересня). Книги та періодичні видання, експоновані на виставці, розповідають про політичну та ділову сфери США, знайомлять з відомими жінками-політиками та представницями бізнесу,  а також творами американських письменниць. Крім того, виставка навчить писати ділові листи і створювати бізнес-плани.


21 вересня 2017

Культура як складова економічного розвитку в умовах децентралізації.

У Вінниці влаштували тренінг, під час якого обговорили функціонування закладів культури, зокрема бібліотек та клубів. Зосередились на тому, як ці заклади можуть заробляти

Відео


22 вересня 2017

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Другої Всеукраїнської Мурованокуриловецької науково-краєзнавчої конференції, яка відбудеться 22-23 вересня 2017 року в смт Муровані Курилівці Вінницької області.

Інформаційний лист


26 вересня 2017

26 вересня 2017 року о 16:30 у відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури в затишній атмосфері відбулася творча зустріч поціновувачів кави і поезії «Літературна кав’ярня». Бібліотекарі відділу Т. П. Попельянц, О. О. Подзолкіна, Т. І. Лятавська відтворили ідеальний день кавомана-читача-мандрівника. 

Детальніше      Фотоматеріали

 


26 вересня 2017

«Лісовими стежками світу» – під такою назвою у відділі аграрних наук і виробництва відбулася тематична година для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Цікаву інформацію про дивовижний рослинний та тваринний світ лісів для учасників заходу підготувала бібліотекар В. В. Власюк. Неабияке враження на присутніх справили книги, журнали та представлені відеоматеріали. В організації зустрічі взяла участь Л. В. Введенська, провідний бібліотекар відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури. 

Фотоматеріали


26 вересня 2017

26 вересня 2017 року о 15.00 в рамках науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю» у відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться презентація історичної повісті «Трагічна любов отамана Артема» Валерія Пантелеймоновича Марценюка – українського письменника, журналіста, науковця, кандидата технічних наук.


26 вересня 2017

До 175- річчя від дня виходу в світ (1842) у Харкові першого повного видання поеми «Енеїда» Котляревського І.П.» у відділі рідкісних і цінних видань 26 вересня об 11 годині (Соборна 73, 4 поверх) відбудеться презентація унікального українського видання.

Фотоматеріали     ВТЕК КНТЕУ


28 вересня 2017

О 13:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація персональної виставки живопису художниці-початківця Анни Ольшанської «Справжня вічність – зірки в гривах коней», яка експонуватиметься протягом жовтня. Це серія художніх робіт авторки на тему природи і коней – їх потужності, краси, грації, динаміки, швидкості, унікальності.

Запрошуємо любителів мистецтва, колег та всіх охочих на презентацію!

Вхід вільний. 

Прес-реліз      Фотоматеріали


29 вересня 2017

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек до Вінницької ОУНБ ім К. А. Тімірязєва завітали представники партії "За життя", привітали працівників з прийдешнім святом та подарували нові книги.

Детальніше


30 вересня 2017


30 вересня 2017

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


30 вересня 2017

Бібліокруїз Європою

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який уже багато століть доводить свою ефективність у процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

До Всеукраїнського дня бібліотек Центр європейської інформації презентує віртуальну виставку «Бібліокруїз Європою». Пропонуємо до уваги користувачів цікаве повідомлення про найбільші та найкрасивіші бібліотеки Європи.

Запрошуємо до перегляду!


30 вересня 2017

Шановний учаснику опитування!

Ми прагнемо створити сучасну бібліотеку, яка може задовольнити всі Ваші інформаційні потреби. Тож запрошуємо Вас взяти участь у маркетинговому дослідженні 

«Вивчення інформаційних потреб користувачів бібліотеки та рівня їх задоволення».

Нас цікавить Ваша думка з цього питання та особистий читацький досвід. За що будемо вдячні.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше