ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації1 вересня 2017

Шановні викладачі, студенти, учні!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

Бажаємо наполегливо йти до своєї мети – навчати та навчатись, зустріти добрих і надійних друзів, наставників.

Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів.

З нагоди свята працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-адвайзер «Знання – це абсолютна сила нашого часу».

Запрошуємо до перегляду!


4 вересня 2017

4 вересня 2017 року о 12 годині у вестибюлі Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, І поверх) відбулися вересневіСтусівські читання «Мені здалося – я живу завжди» до дня пам’яті поета-земляка, Героя України Василя Семеновича Стуса.

 Пост-реліз        Фотоматеріали     Відео

ОДА   Моя Вінниця     vlasno.info   Depo.Вінниця   Укрінформ   Урядовий кур’єр 


4 вересня 2017

Заступник голови Вінницької обласної Ради М .В. Кременюк відкрив вересневі Стусівські читання які традиційно проводить ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Михайло Володимирович скористався нагодою і став користувачем бібліотеки.
4.09.2017р.


5 вересня 2017

5 вересня о 12 годині у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися публічні читання творів авторів-номінантів на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського-2017. Уже традиційно в бібліотеці розгорнуто виставку книг цьогорічних авторів, що виборюватимуть премію. Письменники-номінанти презентували свої збірки та читали твори, а члени журі оцінювали їх здобутки. Визначення ж лауреатів відбудеться згодом. А до 17 вересня, дня народження нашого славетного земляка М. Коцюбинського, переможці отримають дипломи і грошові сертифікати.

Фотоматеріали

 


5 вересня 2017

У відділі із гуманітарних, технічних та природничих наук представлений Інформаційний стенд «Україна-НАТО». Запрошуємо до перегляду!


5 вересня 2017

О 15:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться відкриття персональної виставки скульптора-початківця Павла Бартоша «Барельєфи та горельєфи керамічні».

Запрошуємо любителів керамічного мистецтва, колег і всіх охочих на презентацію та ознайомлення з творчістю молодого скульптора.

Експозиція діятиме протягом трьох тижнів. Вхід вільний.

Прес-реліз


5 вересня 2017

З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму, тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку та день її повного завершення.

Міжнародний день пам’яті в кожній країні, яка взяла участь у Другій світовій війні, відзначається не тільки скасуванням розважальних заходів, урочистостей, що випадають на цю дату, але і відвідуванням пам’ятників та меморіалів.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував виставку-пам'ять «Без права на забуття», де висвітлено один з найбільш драматичних періодів в історії України.


10 вересня 2017

У відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка документів «Безстрашні. Історія партизанського руху на Україні».

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

11 вересня 2017

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей  української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

Бібліотека…Тиша…І століття...

Історія… і тисячі книжкових див,

Благословляєм вас на довголіття,

Всіх тих, хто труд цей славний полюбив.

З нагоди свята відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук спільно з сектором журнальної періодики підготував виставку документів «Книги – кораблі думок, що мандрують у часі…».

Усіх співробітників вітаємо з прийдешнім святом та запрошуємо до перегляду!


11 вересня 2017

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


11 вересня 2017

У відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) представлено виставку «Кіно, театр та музика в країні вранішнього сонця» в рамках відзначення Року Японії в Україні.

Японські театри раніше не були популярними у світі, але за останнє десятиліття світова мода на все японське торкнулася і театрального життя. І сьогодні виступ будь-якого традиційного театру країни вранішнього сонця є подією в культурному житті кожного європейського міста.

Запрошуємо до перегляду!


12 вересня 2017

12 вересня 2017 р. у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна, 73) відбудеться науково-практична конференція «Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього», присвячена 110-й річниці заснування ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Проект Резолюції

Інформаційний лист>>     Програма конференції       Прес-реліз     

   Фотоматеріали    Відео    ОДА    m.online.ua 


12 вересня 2017

Представниця Варшавського університету Наталія Голенбієвська передала щирі вітання від керівництва з нагоди 110-річчя заснування обласної бібліотеки її директору Наталії Морозовій. Університет тісно співпрацює з бібліотекою в напрямі відновлення історичного значення польського населення, яке проживало на території Вінниччини.


12 вересня 2017

ІІ обласний бібліотечний конкурс рекомендаційних видань «Читацькі студії»

Наш книжковий простір все більше нагадує безмежний океан, у якому дуже просто «потонути» навіть людині досить підготовленій. Тож, першочергове завдання бібліотекаря полягає в тому, щоб орієнтувати  читача в величезному потоці літератури, пропагуючи найкращі книги.

Детальніше…


13 вересня 2017

Шановні вінничани!

Школа медіації і права 13 вересня проводить чергове засідання «Заповіт та інші питання спадкування». Зустріч проведе магістр права, експерт у сфері захисту та реалізації спадкових прав Олексій Мотилюк. Початок о 17.00.

Місце проведення: сектор правової інформації, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх.

Запрошуємо всіх охочих!


13 вересня 2017

У серпні минулого року президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення в 2017 р. 500-річчя Реформації.

З цієї нагоди 13 вересня 2017 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та Вінницького національного аграрного університету завітали до відділу рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва на презентацію виставки «Книга в епоху Реформації». Експозиція присвячена 500-річчю Реформації в країнах Європи. Студентська молодь дізналася про передумови Реформації, пов’язані з нею імена Мартіна Лютера, Жана Кальвіна, Ульріха Цвінглі та ін. Особливе враження справили на присутніх протестантські Біблії польською та англійською мовами, світські книги XVI–XVII століть. Також вони дізнались про діяльність відділу та унікальність його книжкового фонду.

Виставка діє далі, тож запрошуємо усіх охочих для ознайомлення!

Фотоматеріали      Відео     day.kyiv.ua      

 


13 вересня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – знайомство з творчістю американського режисера, хореографа, танцюриста, володаря багатьох премій Боба Фосса та перегляд фрагментів з його фільму «Лєнні».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


13 вересня 2017

13 вересня 2017 року працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали до Вінницького коледжу будівництва та архітектури КНУБА. Бібліотекарі провели для студентів першого курсу урок державності «Символи державної величі». Під час спілкування сучасна молодь показала, що знає все про державні символи, поважає та любить свою рідну неньку УКРАЇНУ. Слава Україні!!!


14 вересня 2017

14 вересня 2017 року о 14.30 у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна, 73, ІІІ поверх, читальна зала відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук) відбудеться засідання Клубу сімейного дозвілля та розвитку «Родинне сонцеколо» за темою: «Гостини у колі вірменської родини» (знайомство зі звичаями і традиціями вірменської сім’ї).

Прес-реліз        Фотоматеріали     vin.gov.ua


14 вересня 2017

14 вересня 2017 року о 12:30 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбудеться лекція-презентація наукових та художніх видань талановитої поетеси, літературознавця, члена НСПУ І. А. Зелененької.

Прес-реліз     Фотоматеріали     Відео    vn.20minut.ua


14 вересня 2017

День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України. Воно було запроваджене, щоб вшанувати тих, хто оберігає наше життя від небезпеки, показати, наскільки важливі для нашої країни представники цієї героїчної професії та віддати їм данину поваги. Відзначається День рятувальника щорічно 17 вересня.

У цей день проводяться різноманітні заходи – лекції, семінари і конференції, урочисті зустрічі, де обговорюються найважливіші проблеми захисту життєдіяльності людини. 

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели пізнавальну годину «Подвиг – буденна справа рятувальників». На зустрічі виступив інспектор пожежної безпеки № 4 Колісницький Валентинн Валерійович. Учасниками заходу були студенти Вінницького ПТУ № 11.


19 вересня 2017

Сьогодні, 19 вересня, у читальній залі відділу економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) розпочались заняття дляпрацівників бібліотеки щодо впровадження УДК у практику роботи. Програма занять «Основи систематизації документів за класифікаційною системою УДК» проводяться для членів першої групи – 19-20 вересня 2017 року, для членів другої групи – 26-27 вересня 2017 року. Заняття організовано на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 77 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації». Проводить заняття Приходько Л. І. - зав. сектору каталогізування та організації каталогів бібліотеки.


19 вересня 2017

19 вересня сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провів гру-квест «Бібліотечна мозаїка Вінниці». У змаганні взяли участь 4 команди: збірна команда молодих фахівців обласних бібліотек; 2 команди студентів 3-го курсу факультету філології й журналістики ім. Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського «RED» та «Мисливці за привидами» й команда ліцеїстів Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця). Захід відбувся на базі 4 обласних бібліотек: Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки, Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І. Я. Франка та Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва.

Модераторами заходу виступили зав. сектором наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва А. А. Ніжньовська та О. М. Куцевол, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри методики філологічних дисциплін і стилістики української мови Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Капітани команд отримали мапи квестової зони, на яких були позначені зупинки, де на учасників чекали спеціальні «агенти» із завданнями. Ролі «агентів» виконали фахівці Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва К. О. Нікітіна, С. В. Молоченко, Д. О. Белоус, А. А. Ніжньовська. У ході напруженого, але надзвичайно цікавого та веселого змагання перемогу здобули ліцеїсти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця). Кінцевою зупинкою змагання став відділ наукової інформації та бібліографії Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, де відбулось урочисте нагородження переможців. Усі учасники отримали пам’ятні сувеніри, гра-квест завершилась дружнім чаюванням та фото на згадку.

Подібні заходи допомагають проявити знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в командній грі, а також ближче знайомлять з сучасними бібліотеками та їх можливостями.


20 вересня 2017

20 вересня о 14.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться творча зустріч з редакцією газети «Вінниччина», присвячена 100-річчю з часу заснування часопису.

До уваги присутніх – виставка газет із ретрофонду Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва «Перше століття газети “Вінниччина”».

Запрошуємо всіх охочих.

Прес-реліз


26 вересня 2017

Ласкаво просимо до нашої літературної кав’ярні, яка відбудеться 26 вересня о 16.30 у відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури.

Кількість учасників обмежена, тому не зволікайте з часом, а реєструйтесь безпосередньо у відділі або за телефоном 67-03-25.

У меню подаємо: поетичний десерт, створений з мелодійних віршів вінницьких поетів; у затишній атмосфері будемо уявляти ідеальний день кавомана-читача-мандрівника; бібліотекарі відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури зроблять цікаві повідомлення з історії кави, проведуть презентацію книжкової виставки «Що ми знаємо про каву» та кулінарну ілюстрацію, що поєднує творчість різних письменників і їхню літературну мітку на горнятку кави.

Директор магазину «Чай. Кава» Браславець Ігор Іванович розповість про ринок кави та забезпечить частування кавою присутніх на зустрічі.

На заході буде відчутний неперевершений запах кави та поезії!

То ж приходьте – не пошкодуєте!


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2017
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро