ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації4 жовтня 2017

До уваги тих, хто прагне ВИВЧАТИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ!

Гурток з вивчення польської мови для початківців відновлює свою роботу.

Заняття відбуватимуться щосереди в приміщенні відділу документів іноземними мовами Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІ поверх).

Запрошуємо на першу зустріч 4 жовтня 2017 року о 15.30.


4 жовтня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – до Міжнародного дня музики перегляд фрагментів із музичного фільму американських режисерів Д. Келлі та С. Донена «Ті, що співають під дощем».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


5 жовтня 2017

О 14:30 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться зустріч-бесіда «Професія юриста очима фахівця» з провідними юристами Вінницької області.

Запрошуємо всіх охочих!

Детальніше     Фотоматеріали


5 жовтня 2017

З нагоди відзначення Дня захисника України в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано  прес-виставку «Гордість і душа держави, її надія й оберіг».


5 жовтня 2017

5 жовтня в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася книжкова виставка «Journey Through Time to The New World» («Подорож крізь час у Новий світ»), приурочена до Дня Колумба. Виставка, яскрава та цікава, представляє новітні книжкові видання з фонду Центру, що розповідають про історію та географію, традиції та свята Сполучених Штатів Америки, а також англомовні журнали з матеріалами про особливості святкування Дня Колумба в США.

Запрошуємо на виставку! Відкрийте для себе Америку!


6 жовтня 2017

Відбулася виставка-ярмарок, організована редакцією газети «Вінниччина» та садівниками-городниками. У рамках заходу працівники відділу аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували виїзну книжкову виставку «Земле, моя всеплодющая мати». Учасники свята ознайомилися з новинками літератури з питань сучасних технологій вирощування екологічно чистих овочів і фруктів, новітніми вітчизняними та зарубіжними аграрними технологіями.

Фотоматеріали


8 жовтня 2017

Запрошуємо!

На фестивальний показ фільмів

Щодня окрім п'ятниці

Детальніше


9 жовтня 2017

О 14:00 у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 70, ІІІ поверх) в рамках Молодіжного лекторію «Феміда» відбудеться інтелектуальна гра-правовий спаринг «Юридична складова».

Запрошуємо взяти участь усіх охочих в інтелектуально-правовій грі!

Фотоматеріали


9 жовтня 2017

У 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства. Головна мета Реформації – зробити Святе Письмо доступним для всіх. Саме тому протестанти перекладали народними мовами Біблію, яка до того часу була написана латиною.

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували книжково-ілюстративну виставку «Національно-культурне відродження в Україні за часів Реформації».

Запрошуємо до перегляду!


10 жовтня 2017

До Дня українського козацтва та Дня захисника України у відділі краєзнавства представлена виставка-подія «Свято сильних, мужніх і безстрашних».

Запрошуємо до перегляду!


10 жовтня 2017

У відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури оформлено книжкову виставку «А ми тую козацькую славу збережемо» до Дня захисника України, до Дня українського козацтва, де представлені художні твори, які відтворюють сторінки героїчної історії українського народу, розкривають образи видатних діячів минулого, ведуть читача до розуміння далекої епохи, коли проростали перші паростки національної державності, коли козацька Україна поставала на європейському терені, як могутня держава.

Минула козацька слава перегукується з сучасністю. Тому до уваги користувачів представлена також література про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських військових , бійців добровільних батальйонів. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін, захищають незалежність та державну цілісність України.


10 жовтня 2017

14 жовтня – День захисника України та українського козацтва. Цього дня українці також відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці.

Для нас це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України. На Покрову треба вшановувати також пам’ять усіх тих, хто в різні часи боронив нашу землю від ворога.

«Захисники через роки, через віки» – під такою назвою сектор газетної періодики підготував виставку-посвяту газетних публікацій. Запрошуємо до перегляду!


10 жовтня 2017

Політичні репресії в Україні стали проявом геноциду проти українського народу, завдали непоправного удару по генофонду української нації, погіршили демографічну ситуацію. Була знищена більша частина української національної еліти. Ця політика мала на меті створити «Україну без українців».

На вшанування пам’яті жертв політичних репресій та для широкого інформування громадськості Вінниччини про історію цих трагічних подій у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва експонується виставка-дослідження «Тема політичних репресій у дослідженнях вінницьких науковців».

Запрошуємо усіх охочих!

Фотоматеріали


11 жовтня 2017

О 17:00 в рамках Школи Медіації і Права (сектор правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться семінар-тренінг «Медіація в бізнесі».

Фотоматеріали


11 жовтня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – знайомство з творчістю іспанського кінорежисера П. Альмодовора та перегляд фрагментів з його фільму «Все про мою матір».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


11 жовтня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань експонується книжкова виставка «Лицар козацької нації», присвячена 345-річчю від дня народження гетьмана України – Пилипа Степановича Орлика.

Представлені на експозиції документи висвітлюють сторінки життя та діяльності одного з найосвіченіших людей того часу, відомого козацького лідера, державного і військового діяча, автора першої української Конституції (1672–1742), борця за незалежність рідної землі.


11 жовтня 2017

11 жовтня 2017 року об 11.00 у читальному залі відділу рідкісних і цінних видань Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбулася презентація книжкової виставки «Лицар козацької нації», присвяченої 345-річчю від дня народження українського гетьмана Пилипа Орлика.

Детальніше     Фотоматеріали


11 жовтня 2017

У 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй заснувала міжнародне свято – Всесвітній день туризму, яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, якими багата наша матінка-земля!

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук та відділу економіки і новітніх технологій здійснили подорож до Вінницького торговельно-економічного коледжу (КНТЕУ). Бібліотекарі запропонували присутнім книжковий огляд-подорож «Чарівні куточки України», презентацію «Відкривай та споглядай: майбутнє за туризмом» та ознайомили з літературою, яка висвітлює питання ресторанного бізнесу. Слухачами були студенти групи Т-3, Т-4, які вивчають питання туризму, та  студенти групи ГРБ (готельно-ресторанного бізнесу). Фотоматеріали


12 жовтня 2017

12 жовтня 2017 року об 11:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наукВінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книжкових видань поетичного гурту «Зимова вишня» в рамках засідання літературно-мистецького об’єднання  «Автограф», що діє при Вінницькому обласному Будинку культури вчителя.

Прес-реліз   Фотоматеріали


12 жовтня 2017

12 жовтня 2017 року о 17:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги журналістки Оксани Щирби «Стежка в долонях».

Прес-реліз     Фотоматеріали


12 жовтня 2017

З метою популяризації фонду бібліотеки, просування читання у середовище гостей та мешканців Вінниці та до Дня Українського козацтва у вікні відділу наукової інформації та бібліографії презентовано книжково-ілюстративну виставку «Козацтво в українській історії, культурі та національній самосвідомості».


12 жовтня 2017

У відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ пов.) експонується нотно-музична виставка «Пісенне диво України – козацькі пісні», присвячена Дню українського козацтва. До уваги відвідувачів – козацькі пісні – народні, історичні та думи, в котрих оспівується Козацька доба.

Запрошуємо до перегляду!


12 жовтня 2017

До Дня захисника України у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва експонується книжкова виставка «Українське козацтво у ствердженні української держави». Представлені на експозиції документи висвітлюють основні етапи формування Української козацької держави.


12 жовтня 2017

12 жовтня 2017 року о 13 годині в читальній залі відділу економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх)  спільно з Координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА відбудеться  молодіжна конференція на тему: «Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині».


12 жовтня 2017

12 жовтня 2017 року о 16:00 в читальній залі відділу економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх)  спільно з  Вінницькою обласною асоціацією ветеранів силових структур України відбудеться круглий стіл з нагоди відзначення Дня захисника України. Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року, День Захисника Вітчизни в Україні щороку відзначається 14 жовтня. Згідно з постановою Верховної Ради від 5 березня 2015 року свято є вихідним днем. Разом з тим була скасована традиційна дата свята - 23 лютого, яка була встановлена в 2009 році. В цей день, 14 жовтня, православні християни відзначають Покрову пресвятої Богородиці, а також ця дата є Днем українського козацтва. Крім цього, саме цей день був визначений Днем народження Української повстанської армії (УПА). Протягом довгих років патріотично налаштовані сили країни виступали за те, щоб перенести свято Захисника саме на цю дату.  День Захисника Вітчизни, не втратив свого первинного сенсу. Як і раніше він покликаний вшанувати пам`ять усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання, віддати належне героїзму і мужності сильній половини населення України.


12 жовтня 2017

Співробітництво НАТО з Україною має вагоме значення для гарантування миру і стабільності на євроатлантичному просторі.

Сьогодні у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбулася інформаційна година «Україна – НАТО: умови співробітництва», організована Центром Європейської інформації для студентів Вищого професійного училища № 11.


12 жовтня 2017

Учитель іноземної мови постійно вдосконалює свої знання та методики викладання. Методика викладання іноземних мов – це наука, яка весь час знаходиться в пошуку найефективнішого способу навчання. Щороку видаються десятки нових підручників, виходять у світ сотні нових книг на допомогу викладачу, проводяться численні дослідження з розгадки таємниці процесу оволодіння мовами.

У відділі літератури іноземними мовами представлено виставку «Професійний портфель викладача іноземної мови», яка знайомить з новими та вдосконаленими методиками викладання.


13 жовтня 2017

 

Х Ювілейний Міжнародний фестиваль театрів ляльок

"Подільська лялька" - 2017

Програма


13 жовтня 2017

Акція «Козацькому роду нема переводу»

(безкоштовне оформлення читацьких документів на квартал для чоловіків)


14 жовтня 2017

Заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України

Детальніше

Перелік нових надходжень

"Уклін козацькій славі"

 


14 жовтня 2017

Шановні користувачі! 

Вітаємо вас з Днем захисника України та Днем українського козацтва! 

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки: 

 13 жовтня (п’ятниця) – з 10 до 17 год.

14 жовтня (субота) – святковий день (вихідний)

15 жовтня (неділя) – з 10 до 18 год.

16 жовтня (понеділок) – з 10 до 18 год. 

Адміністрація


17 жовтня 2017

У відділі рідкісних і цінних видань відбулася тематична зустріч «Подарункова книга» в рамках співпраці з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Бібліотекар Ірина Валігура розповіла присутнім про особливості подарункових видань – тематику, видавниче оформлення та ін.


17 жовтня 2017

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно , в день остаточного вигнання військ  та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн осіб, у тому числі майже 4 млн мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн остарбайтерів.

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку документів «Звитяга і жертовність».

Вічна пам'ять визволителям української землі, полеглим на полі битви! Честь і слава живим героям!

17 жовтня 2017

До Європейського дня протидії торгівлі людьми, що відзначається щороку 18 жовтня, в секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва було проведено засідання Молодіжного лекторію «Феміда» за темою «Як не стати жертвою торгівлі людьми? Корисні поради».

У заході взяла участь Л. В. Клименко – старший оперуповноважений Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП у Вінницькій області, яка ознайомила студентів Вінницького кооперативного інституту та Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу з особливостями явища торгівлі людьми, можливостями й методами протидії йому, а також здійснила аналіз злочинів у цій сфері, що мали місце на території Вінницької області.

Також учасники заходу переглянули уривки з фільму «Життя на продаж» та ознайомилися з книжковою виставкою «Торгівля людьми: нормативно-правове регулювання протидії».


17 жовтня 2017

17 жовтня у ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося заплановане чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. До обговорення стану обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 -2020 роки долучились представники влади та голови громадських організацій. В ході засідання відбулось скайп-спілкування з представниками міністерства молоді та спорту України.

Фотоматеріали


17 жовтня 2017

17 жовтня 2017 року у відділі Економіки та новітніх технологій розпочали свої навчання сформовані нові три групи які будуть навчатися протягом місяця основам ПК.

На тренінгах з комп’ютерної грамотності пенсіонери мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером, вивчати основні текстові редактори, отримати практичні навички, які використають для активного ділового та особистого листування, відправлення копій документів в будь-яку точку світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами за кордоном, друкування своїх мемуарів, читання в Інтернеті газет в електронному варіанті, прослухування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу через Інтернет речей, цікавих інтелектуальних ігор в хвилини відпочинку тощо.

Незважаючи на вік, учасники тренінгів вирізняються ентузіазмом та наполегливістю. Крім того, такі тренінги є додатковим майданчиком для спілкування. Активне життя на пенсії – запорука здоров’я і довголіття. Висловлюємо подяку за сприяння та підтримку в організації ПП«Об’єднання» Самопоміч».


17 жовтня 2017

17 жовтня 2017 року в рамках Європейського тижня місцевої демократії Мережа центрів європейської інформації організувала веб-конференцію на тему: «Конкурентноспроможна бібліотека в ОТГ», у якій брали участь центри європейської інформації, представники бібліотек і громадських організацій Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Чернігівської, Хмельницької областей.

Програма


18 жовтня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – знайомство з творчістю українського кінорежисера Ю. Іллєнка та перегляд фрагментів з його фільму «Легенда про княгиню Ольгу».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


18 жовтня 2017

18 жовтня до відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали студенти І курсу ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Викладач ВНЗ Олена Фіалковська-Демченко провела практичне заняття на базі нашої бібліотеки, ще раз переконуючи студентів у тому, що книга є надійним традиційним джерелом інформації. Провідний бібліограф Л. І. Заря підготувала бібліографічний огляд літератури «Видатні педагоги»,  завдяки якому слухачі ознайомились із життям та творчістю Макаренка А., Сухомлинського В., Монтессорі М., Ващенка Г. та ін.

Фотоматеріали


18 жовтня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Інвестиційна привабливість аграрного виробництва».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


19 жовтня 2017

19 жовтня у стінах ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва фахівець відділу краєзнавства Діана Белоус провела краєзнавчу годину «Остання володарка Немирова» для студентів І курсу факультету «Менеджмент і право» ВНАУ (викладач Табенська О. І.). Захід організовано з нагоди 160-річчя від дня народження княгині Марії Григорівни Щербатової, власниці відомого Немирівського палацу.


19 жовтня 2017

1917 року у Вінниці було засновано товариство «Просвіта». Майже весь час його існування діяла бібліотека. До 100-річчя заснування української громадської організації та в рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років у відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Книги з бібліотеки Вінницької «Просвіти»».

Детальніше       Фотоматеріали


19 жовтня 2017

День ООН – це день створення Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН. За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу Організація Об’єднаних Націй є живим втіленням надії.

З цієї нагоди в стінах Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва центр європейської інформації організував та провів інформаційну годину «Міжнародний мир та безпека – основні завдання ООН». У заході взяли участь студенти Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну.

Фотоматеріали


20 жовтня 2017

20 жовтня 2017 року в рамках Європейського тижня місцевої демократії Вінницький центр європейської інформації спільно з ГО «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Тульчинською ЦБС провели круглий стіл на тему: «Бібліотека, як культурний простір і посередник в діалозі влади та громади» (м. Тульчин, Тульчинська районна бібліотека).


23 жовтня 2017

День автомобіліста і дорожника – свято, що відзначається в Україні щорічно, в останню неділю жовтня. Працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства – люди особливої професії. Це дуже напружена і в той же час почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємоповага, честь і гордість за свою професію є визначальними.

З нагоди відзначення цього професійного свята в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано виставку журнальних публікацій «Автомобілі: цікаві факти на сторінках сучасних часописів».

Запрошуємо до перегляду автолюбителів та всіх охочих!


23 жовтня 2017

О 15:30 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) у рамках святкування Року Японії в Україні відбудеться майстер-клас із орігамі (виготовлення 3D листівки). 

Завітайте на захід та зробіть вітальну листівку власними руками!


24 жовтня 2017

Серед величезної різноманітності живих істот перше місце за кількістю видів посідають тварини. Нема такого куточка на Землі, хоч трохи придатного для життя, в якому не було б тварин. Вони живуть у найбільших глибинах океану – за умов вічної ночі і величезного тиску, зустрічаються на найвищих горах і високо в повітрі, пристосувалися до низьких температур Арктики і Антарктики та спеки й безводдя пустель і напівпустель.

24 жовтня 2017 року в секторі журнальної періодики відбулась інформаційна година до Всесвітнього дня тварин «Відкриваємо секрети тваринного світу. Тварини, які дивують» для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».


24 жовтня 2017

24 жовтня у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук була проведена пізнавальна година «Захоплююча подорож Японією» до відзначення Року Японії в Україні. Слухачами були студенти І курсу Вінницького коледжу будівництва та архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. Присутні ознайомилися з історією країни, віртуально споглядали чарівні куточки Японії. А студенти Вищого художньо-професійного училища № 5 провели майстер-клас з орігамі. Зустріч була цікавою та пізнавальною.

Фотоматеріали


25 жовтня 2017

Об 11:00 у відділі економіки і новітніх технологій (вул. Соборна, 70, I поверх) відбудеться звітно-виборча конференція Вінницького обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

Запрошуємо членів об’єднання взяти участь у зібранні!


25 жовтня 2017

У рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років та до 100-річчя заснування української громадської організації «Просвіта» у відділі рідкісних і цінних видань відбулася презентація виставки «Книги з бібліотеки Вінницької «Просвіти»» для студентів Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного.


25 жовтня 2017

Для учнів 5-го класу ЗОШ № 29 відділ рідкісних і цінних видань провів тематичну годину «Секрети старовинних книг». Дитяча аудиторія поповнила свої знання про книгодрукування минулих століть, технологічні процеси виробництва паперу та палітурок. Особливе враження на присутніх справили книги для дітей.

Фотоматеріали


26 жовтня 2017

26 жовтня поновлює свою роботу екологічний клуб «День Х». Засідання відбудеться о 15:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук. Планується проведення скайп-конференції із зоологом Олексієм Василюком, який розповість про участь молоді у громадських екологічних рухах.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у засіданні!


26 жовтня 2017

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентує віртуальну книжкову виставку «Philosophy» («Філософія»). Експозиція допоможе ознайомитися з низкою видань, які охоплюють у своїй тематиці широкий спектр філософських, етичних і моральних проблем, а також представляють твори філософів від давнини до сьогодення. Книги написані англійською мовою, тож запрошуємо всіх, хто володіє або вивчає англійську, завітати до Центру і поринути у глибини філософії!


27 жовтня 2017

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Шостої Всеукраїнської Могилів-Подільської науково-краєзнавчої конференції, яка відбудеться 27-28 жовтня 2017 року в місті Могилеві-Подільському Вінницької області.

Інформаційний лист


27 жовтня 2017

О 17:00 у відділі економіки і новітніх технологій (вул. Соборна, 70, I поверх) відбудеться презентація книги Марка Лівіна «Рікі та дороги». Це історія про чотирнадцятилітнього Матвія, хлопчика із синдромом Асперґера. Матвій може існувати тільки за власними правилами, до яких іншим потрібно призвичаюватися. Поставленого діагнозу в книзі немає, адже деякі стадії аутизму в Україні дуже часто не діагностуються і ці діти живуть серед нас, як звичайні. Але з поведінки та відчуттів головного героя це зрозуміло.

Запрошуємо на презентацію всіх охочих!


28 жовтня 2017

Ви думали їх було дві чи три? А їх – майже шістдесят. Ви думали, у них не може бути звичайного сімейного життя? А у деяких з них по три-чотири дитини. Ви думали, що треба бути льотчиком-випробувачем, щоб потрапити до їхніх лав, але більшість з них не пов’язані з авіацією. Вони – жінки-астронавти! Що ми про них знаємо? Дуже мало. Чому? Тому, що на просторах нашої батьківщини та сусідніх з нею країн, дотичних до слави радянської космонавтики, про жінок на орбіті майже нічого не написано, а те, що написано – майже недоступно.

І ось до 50-річчя польоту першої жінки за межі атмосфери Землі вийшла книга Людмили Щербанюк «Жінки в космосі». 

Запрошуємо всіх охочих на презентацію цього унікального видання, яка відбудеться 28 жовтня о 10:30 в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (вул. Соборна 70, ІІ поверх). Цікаво те, що презентація відбуватиметься англійською мовою!


30 жовтня 2017

30 жовтня 2017 року о 15:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки фотографій Валентини Іващенко. 

Представлені роботи є частиною фотопроекту “Любов”. Для експонування обрано 51 світлину, хоча проект містить 365. Рівно стільки, скільки днів у році. 

Детальніше        Фотоматеріали


31 жовтня 2017

31 жовтня 2017 року о 14 годині в читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація поетичної збірки письменника Д. С. Пічкура «Ще буде тепло». Акварелі», ілюстрованої неповторними кольоровими світлинами вінницьких краєвидів О. С. Гордієвича.

Прес-реліз


31 жовтня 2017

Бурхливий розвиток засобів масової комунікації, зумовлений демократичними змінами в нашій країні, лібералізацією суспільних процесів, відсутністю політичної цензури, висуває нагальну потребу більш глибокого теоретичного осмислення місця, ролі, фахового рівня, тематичної спрямованості та багатьох інших чинників як газетних, так і журнальних видань. 

31 жовтня у Вінницькому інституті Університету «Україна» фахівцями сектору журнальної періодики було проведено виїзний День періодики «Преса на всі інтереси». У програмі заходу – інформаційна година «По хвилях періодики», яку провела зав. сектору Юлія Момотюк; прес-виставка «Наші читачі – дописувачі журналів», яку прокоментувала бібліотекар Надія Китасюк.

Представлені матеріали викликали велику зацікавленість у студентів вишу, присутніх на заході.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше