ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 листопада 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – до 105-річчя українського кінорежисера В. Івченка знайомство з творчістю митця та перегляд фрагментів з його фільму «Лісова пісня».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


1 листопада 2017

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. А за православним календарем  це  – день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця  – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, автора найвизначнішого твору «Повість минулих літ».

«Свято сонячної мови» – під такою назвою сектор газетної періодики  підготував виставку газетних публікацій, приурочену до цього свята.

Запрошуємо до перегляду!


3 листопада 2017

«Як правило, найбільшого успіху досягає той,

хто володіє кращою інформацією»

Бенджамін Дізраелі. 

До Всесвітнього дня інформації в секторі журнальної періодики (Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Інформаційне суспільство: новини, інформація, досвід»

Запрошуємо до перегляду!


5 листопада 2017

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


6 листопада 2017

Початки Евкліда – математичний і геометричний трактат, що був написаний грецьким математиком Евклідом з Александрії близько 300 років до н. е., одна з найуспішніших і найвпливовіших з усіх будь-коли написаних книжок і поступається тільки Біблії за кількістю перевидань. Після винайдення друкарського станка, її вперше випустили в Венеції в 1482 р. Відділ рідкісних і цінних видань запрошує ознайомитись з нюргберзьким примірником, що був оприлюднений в 1625 р. і в свій час належав коменданту Кам'янця-Подільського Йозефу Вітту.


6 листопада 2017

У відділі рідкісних і цінних видань для студентів Вінницького національного аграрного університету відбулася презентація унікального примірника Евклідової геометрії, що був надрукований у Дрездені в 1625 р. Бібліотекар I-ї категорії Ірина Валігура ознайомила присутніх з біографією великого математика, історією створення його праць та їхнім впливом на подальший розвиток науки. Адже книга «Початки» вперше була надрукована в 1482 р. і з того часу витримала понад п'ятсот видань різними мовами.

 Фотоматеріали

 


7 листопада 2017

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук щиро вітає вас з Днем української писемності та мови.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Пропонуємо до вашої уваги книжково-ілюстративну виставку «Мова душа народу, його найцінніший скарб».


7 листопада 2017

У відділі документів іноземними мовами відбулася зустріч з вихованцями Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». На зустрічі до уваги присутніх була представлена відеопрезентація на тему «Японія: про все і трошки», цікаві відеофакти про культуру та традиції Японії. Зустріч завершилась переглядом уривків з японського мультфільму «Маленький лісний дух – Кіцуне».


7 листопада 2017

У відділі документів іноземними мовами ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІ поверх) відбудеться інформаційний брифінг: «Польща – історія і сьогодення», присвячений Дню незалежності Польщі (11 листопада). Захід відбудеться за участі віце-1- го Секретаря Посольства України у Варшаві Олександра Мулька та голови «Асоціації євроклубів Вінниччини» Єлизавети Савчук. 

На брифінгу будуть обговорені питання історії незалежності братньої держави та можливості отримання сучасної освіти європейського рівня у коледжах, ліцеях та вищих навчальних закладах Польщі.


7 листопада 2017

7 листопада виповнилось 150 років від дня народження Марії Склодовської-Кюрі, французького фізика, хіміка, педагога, громадського діяча. Вона єдина жінка, котра двічі отримала Нобелівську премію, а також єдиний науковець в історії, відзначений цією нагородою у двох різних галузях природничих наук. У 2009 журнал «New Scientist» визнав Марію Склодовську-Кюрі найвидатнішою жінкою-науковцем усіх часів.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує ознайомитись із життям і науковими дослідженнями цієї видатної жінки, переглянувши виставку-портрет «Високе служіння науці».


8 листопада 2017

8 листопада 2017 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «У мові є і серце, і вуста, і є ім’я красиве – Україна», присвячений Дню української писемності та мови.

Прес-реліз      Фотоматеріали


8 листопада 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – до 135-річчя українського кінорежисера Л. Осики знайомство з творчістю митця та перегляд фрагментів з його фільму «Захар Беркут».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході!


8 листопада 2017

8 листопада 2017 року о 10:00 у вестибюлі основного приміщення ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва ( вул. Соборна, 73, І поверх) відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки та інсталяції народних виробів подільських майстрів  ВОЦНТ  «Світ фантазії і краси» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Пост-реліз     Фотоматеріали


9 листопада 2017

Шановні користувачі!

Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Для народу, що упродовж століть прагнув визнання, мова не просто засіб спілкування, а найголовніша форма ідентифікації. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаційним бібліографічним списком літератури на допомогу вихованню культури української мови «Суржик та культура мовлення»де зібрана інформація, яка допоможе збагатити свій словниковий запас, покращити знання з граматики і правопису української мови та сприятиме мовному вихованню підростаючого покоління.

Тож будьте грамотними! І нехай вам «смакують» українські слова!


9 листопада 2017

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!


11 листопада 2017

11 листопада – День незалежності Польщі.

Це свято відзначається на честь проголошення незалежного статусу Польщі від Австрії, Московії та Німеччини. До здобуття незалежності Польща 125 років була розділена між кількома державами: Австрією, Московією та Пруссією. І тільки 11 листопада 1918 року вона знову стала самостійною державою, яку очолив Юзеф Пілсудський.

Саме до цієї дати приурочена книжкова виставка-календар: «Польща незалежна – від подиху століть до сьогодення», що з 8 листопада експонується у відділі документів іноземними мовами.

Запрошуємо до перегляду всіх охочих!

 


13 листопада 2017

У 2017 році виповнюється 130 років від дня народження Леся Курбаса, видатного українського актора, режисера, теоретика театру. Він був засновником спочатку політичного, а потім і філософського театру «Березіль». Феномен Курбаса – загадка й досі не розгадана українськими театрознавцями, культурологами та істориками.

У відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва представлена виставка, присвячена життю і творчості великого митця.

Запрошуємо до перегляду!


13 листопада 2017

13 листопада в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася виставка-календар «Honoring All Who Served» («Вшановуючи тих, хто служив»), приурочена до Дня ветеранів у США – свята, під час якого вшановують усіх, хто служив у збройних силах Сполучених Штатів.

Видання, книжкові та періодичні, представлені на виставці, розкажуть відвідувачам про День ветеранів, про воєнну історію США та ознайомлять з особливостями зовнішньої політики однієї з найпотужніших держав світу.


14 листопада 2017

До Дня пам’яті жертв голодоморів відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував виставку-пам’ять «Тридцять чорний рік».

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і жертв, дзвонить у дзвони пам’яті поколінь прийдешніх. 

Запрошуємо всіх небайдужих до перегляду!


14 листопада 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Урожай-2017», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. Учасники заходу обмінялися досвідом використання новітніх технологій для вирощування овочевих і плодових культур. Із цікавою інформацією виступили П. О. Донченко, Ф. Г. Палазюк, О. І. Бурмістрова, М. Д. Вербицька, І. Є. Ломова, В. Й. Побережнюк, Л. А. Білоус, Л. О. Стягайло, П. В. Стащук, А. М. Клімьонова та інші. Працівники відділу підготували коментований перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали


15 листопада 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – інформаційна година, присвячена 130-річчю українського режисера Л. Курбаса. Знайомство з творчістю митця.

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.

 


15 листопада 2017

15 листопада Школа медіації і права запрошує на чергове засідання за темою: «Нерухоме майно. Як захистити свої права?». Захід відбудеться о 17.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх).


15 листопада 2017

НАТО – це політико-військовий альянс, основними цілями якого є колективна оборона його членів і збереження демократичного миру в північноатлантичному регіоні.

«Що ти знаєш про НАТО?» – вікторина під такою назвою відбулась сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна». Захід організував Центр європейської інформації, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.


15 листопада 2017

Нашу бібліотеку відвідав волонтер Корпусу Миру США в Україні Кен Міямото (Ken Miyamoto), який приїхав співпрацювати із Торгово-Промисловою Палатою міста Вінниця протягом двох років.

Фотоматеріали


16 листопада 2017

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Сьогодні головними показниками їхньої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій.

Тож, дорогі працівники радіо, телебачення та зв’язку, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, натхнення на нові звершення! Залишайтеся завжди цікавими.

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук запрошують усіх охочих до перегляду книжково-ілюстративної виставки «Доторкнутися до світу інформації».


16 листопада 2017

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію гідності 2013 року.

З цієї нагоди 16 листопада в секторі журнальної періодики проведено тематичну годину «Україна. Майдан. 2013» для студентів Вінницького медичного коледжу ім. Д. К. Заболотного.


16 листопада 2017

На вшанування пам’яті жертв голодоморів на Вінниччині відділ краєзнавства підготував книжкову виставку «Стежинами скорботи». На ній експонуються різноманітні видання (монографії, збірники  документів, публікації в окремих джерелах тощо), в  яких висвітлено трагедію Голодомору в нашому краї. Здебільшого це нові дослідження вінницьких істориків. Окремо представлено особливо унікальні документи – живі спогади учасників або очевидців подій тих страшних років.

Запрошуємо всіх небайдужих вінничан до ознайомлення з експозицією.


16 листопада 2017

17 листопада – Міжнародний день студента. Це своєрідний день солідарності студентства світу – найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства.

16 листопада працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели зі студентами Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д. К. Заболотного  квест «Знайди книги – побудуй цитату!». Команді, яка перемогла, вручили на згадку рекламну продукцію від Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Всі отримали заряд позитивних емоцій від крилатих висловів про студентів, з якими їх ознайомили бібліотекарі.

Фотоматеріали       Фотоматеріали


17 листопада 2017

Запрошуємо відвідати книжкову виставку до Всесвітнього дня інформації «Інформаційне суспільство: правове забезпечення розвитку», яка експонується в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх)

Детальніше…


17 листопада 2017

роман Одрі Ніффенеггера «Дружина мандрівника в часі»

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


17 листопада 2017

 

Не втрать свій шанс неординарно відсвяткувати Міжнародний день студента

та отримати драйвові емоції й позитивний заряд енергії на весь день!


20 листопада 2017

Книжкова виставка «Добра казка-чародійка»Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. 

Діти – це квіти нашого життя! Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того як ми їх виховаємо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

До Всесвітнього дня дитини у відділі попереднього замовлення МБА та видачі літератури ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва для шановних читачів експонується книжкова виставка «Добра казка-чародійка».


20 листопада 2017

До Дня пам’яті жертв голодоморів у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Чорна сповідь моєї Вітчизни і її затамований біль».

Запрошуємо ознайомитись!


21 листопада 2017

21 листопада щорічно в Україні відзначається День Гідності та Свободи, який був встановлений з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 р. та в листопаді 2013 р. – лютому 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Понад 100 наших співвітчизників віддали за це свої життя. До цієї дати у відділі краєзнавства представлена виставка-досьє «За Гідність і Свободу!». Запрошуємо до перегляду!


21 листопада 2017

До Всесвітнього дня інформації відділ наукової інформації та бібліографії підготував бібліографічний список літератури «Кіберзлочинність як виклик інформаційному суспільству». Пропонуємо користувачам ознайомитися з його змістом, щоб більше дізнатися про це негативне явище світового масштабу та боротьбу з кіберзлочинністю в Україні та зарубіжних країнах.


21 листопада 2017

21 листопада 2017 р. ми відзначаємо День Гідності та Свободи. З цієї нагоди відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провів урок мужності «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!» для студентів І курсу Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного. З розповіді бібліотекаря учасники заходу дізналися про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Студенти також переглянули відеоролик про події на Майдані, які відбувались у столиці нашої країни 2004 року та 21 листопада 2013 року.


21 листопада 2017

«Музична культура ХІХ ст.» – таку назву мав День інформації, організований відділом рідкісних і цінних видань для викладачів дитячих музичних шкіл Вінницької області. Присутні мали змогу ознайомитися з етнографічними та фольклорними розвідками В. Боржковського, В. Верховинця, М. Сумцова, вміщеними в часописах «Киевская старина» та «Сяйво». Особливо фахівців зацікавили музикознавчі наукові праці та навчально-методичні посібники Г. Гельмгольца, Й. Гунке, О. Кольбе, Е. Ріхтера, А. Лароша, О. Фаміцина та ін. з бібліотеки Немирівської гімназії.


22 листопада 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – знайомство з творчістю німецького режисера В. Вендерса та перегляд фрагментів з його фільму «Небо над Берліном».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході!


22 листопада 2017

22 листопада 2017 року працівники відділу документів іноземними мовами провели патріотичну годину «Моя країна – Україна», присвячену Дню Гідності та Свободи, для учнів Вінницької школи-гімназії № 2.

Під час заходу школярі переглянули художню відеопрезентацію «Моя країна – Україна». Всі охочі взяли участь у вікторині: «Чи знаєш ти Україну?», найактивніші отримали призи. На завершення всі із задоволенням переглянули цікаві українські мультфільми.

Фотоматеріали


22 листопада 2017

Можна побачити сусідку з синцями на руках і заплющувати очі, бо все відбувається за її зачиненими дверима, а це – приватна сфера. Можна чути, як батьки принижують свою дитину, та проходити повз, бо це – не ваша дитина, і це – приватна сфера. Проте все це стосується нас, нашого суспільства, нашої держави. Ми не повинні бути байдужими!

До Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели годину спілкування із студентами І курсу ВДПУ ім. М. Коцюбинського. На захід були запрошені юрист Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Багрій Тетяна Петрівна та психолог із громадської організації «Прогресивні жінки» Сергієнко Наталя Іванівна. Студенти отримали цікаву та пізнавальну інформацію з теми «Що ти знаєш про насильство?».   Фотоматеріали


23 листопада 2017

23 листопада запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у загальнобібліотечному Дні інформації «Інформаційна безпека в глобальному суспільстві», присвяченому Всесвітньому дню інформації (World Information Day).


23 листопада 2017

23 листопада 2017 р. о 14:30 у секторі правової інформації (Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області проводить чергове засідання Гендерного клубу «Я+ТИ=МИ» «Світ очима без насильства».

Прес-реліз      Фотоматеріали


23 листопада 2017

Вшановуючи пам’ять жертв голодоморів, фахівці відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і сектору журнальної періодики провели для вихованців Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності годину пам’яті «Чорна сповідь моєї Вітчизни і її затамований біль».

Відкрила зустріч в. о. зав. відділу Л. О. Киричок. Учасники заходу переглянули відеоролик «Голодомор. Великий злам». Зав. сектору журнальної періодики Ю. М. Момотюк презентувала виставку-історію за темою, а зав. науково-дослідницьким відділом новітньої історії Вінницького обласного краєзнавчого музею Л. І. Семенко провела цікаву і пізнавальну лекцію.

25 листопада запали свічу пам’яті! Фотоматеріали


23 листопада 2017

До 295-річчя від дня народження Г. С. Сковороди працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук презентували для вихованців ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (25 студентів) ювілейну інсталяцію «Григорій Сковорода: просвітитель-гуманіст, філософ, поет». Бібліотекар ознайомила слухачів із документами, що розповідають про життєвий та творчий шлях Григорія Савовича, та його працями.


26 листопада 2017

У суботу, 25 листопада ми будемо вшановувати пам’ять українців, які були знищені Голодоморами у часи сталінського режиму. Навіть через стільки років нам страшно уявити, як така щедро позолочена колоссям і благословенна на врожаї земля могла хоронити своїх трударів, як мусила здригатися від розпачу і стогону матерів за померлими голодною смертю дітьми, як, випивши стільки сліз і горя, не озлобилась, а витерпіла і воскресла. Голодомор як велика трагедія нашого народу назавжди залишиться на тлі української історії. Біль пам’яті про неї ніколи не втихне, але він має зробити нас як націю мудрішою у прийнятті політичних рішень. У цей скорботний для всього цивілізованого людства день давайте згадаємо про всіх знищених голодом наших співвітчизників. Попросімо спільно всією Українською родиною Всемогутнього Господа, щоб благословив нашу Україну достатком і Своїми щедрими дарами, щоб уберіг будь-яку політичну владу від спокуси позбавити Людину Права на Життя, від нетерпимості, від проявів насильства та злочинів перед своїм народом.

О 16 годині розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку пам'яті». Впевнені, що цей святий вогник – символ нашої пам’яті не омине жодної домівки.


27 листопада 2017

О 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки живопису, петриківського розпису та графіки «У межах безмежного» Вінницького дитячо-молодіжного художнього центру «Барви України». Виставка діятиме до 9 січня 2018 р.

Запрошуємо до перегляду. Вхід вільний.

Прес-реліз     Фотоматеріали


28 листопада 2017

У рамках загальнобібліотечного Дня інформації «Інформаційна безпека в глобальному суспільстві» працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук – провідний бібліограф Заря Л. І. та бібліотекар І категорії Циба Л. П. – провели годину цікавих повідомлень «Світ інформації» для студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Учасники зустрічі дізналися з розповідей бібліотекарів про країни Східної Азії, а також обговорили питання швидкого зростання Японії, котра протягом століть була одним з найбідніших регіонів планети. Студенти мали нагоду ознайомитися з культурою цих країн та переглянути відеоролик про їхню надзвичайно красиву природу.

28 листопада 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Овочі: екологічні методи вирощування», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. Із цікавою інформацією виступили О. І. Бурмістрова, В. В. Кухтіна, М. Д. Вербицька, А. М. Клімьонова, В. Й. Побережнюк, Л. А. Білоус, Т. М. Нечитайло, Л. О. Стягайло та інші. Працівники відділу підготували коментований перегляд літератури за темою засідання. 

Фотоматеріали


30 листопада 2017

30 листопада о 15:00 в читальній залі  відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбудеться чергове засідання екологічного клубу «День Х». На зустріч запрошено гідролога Гаврикова Юрія Сергійовича. Тема засідання «Басейновий принцип управління водними ресурсами на прикладі річки Південний Буг».

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

Фотоматеріали


30 листопада 2017

Джонатан Свіфт У відділі РіЦ презентується виставка «Загадковий Джонатан Свіфт», присвячена 350-річчю від дня народження Джонатана Свіфта (1667–1754). На експозиції представлені твори письменника та література, яка висвітлює його життєвий шлях.

Запрошуємо до перегляду!


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше