ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 грудня 2017

Сектор журнальної періодики та ГО «Консультаційно-інформаційний центр для сім’ї, дітей та молоді» запрошують на інформаційний літературний тренінг «Бібліотерапія: читаючи, зцілюємось!»

Детальніше…


2 грудня 2017

2 грудня 2017 року об 11 годині в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (вул. Соборна, 70, 2 поверх) пройде ярмарок волонтерів на тему «Волонтери: допомагаємо країні та громаді» в рамках Всеукраїнської акції до Міжнародного дня волонтера. Він відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

Прес-реліз 


2 грудня 2017

2 грудня 2017 року фахівці сектору журнальної періодики організували тренінг «Бібліотерапія: читаючи, зцілюємось», що проходив у відділі мистецтв ВОУНБ ім.. К. А. Тімірязєва. Учасниками заходу були користувачі бібліотеки та інші зацікавлені мешканці міста.

Модератор тренінгу, практикуючий психолог Кравчук Т. М., розповіла про значення терміну «бібліотерапія», а також про те, що спільного між психологією і бібліотекою. Яку роль відіграє книга в сучасному житті людини. Кожен із учасників тренінгу мав можливість розповісти цікаву історію, пов’язану з книгою, та на прикладі вправи отримати корисну пораду психолога.

Завдяки підбірці книг і журналів із фонду ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та взаємообміну повідомленнями, учасники зустрічі збагатилися інформацією про репертуар видань за темою.   Фотоматеріали


3 грудня 2017

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Цей день покликаний привернути увагу до проблем інвалідів, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. З цієї нагоди відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував виставку «Життя без обмежень». Важливе місце на експозиції посідають книги Ніка Вуйчича, що став мотиватором для мільйонів людей з обмеженими можливостями.

Нік Вуйчич – християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок». Має рідкісну патологію: народився без рук та ніг. Але це не завадило йому навчитися ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп'ютері і писати. «У світі багато проблем, які мене не торкнулися. Я впевнений, що моє життя в тисячу разів легше, ніж життя багатьох людей», – говорить Нік Вуйчич.

Запрошуємо до перегляду!


3 грудня 2017

«Український філософ Григорій Сковорода» – таку назву має книжкова виставка, організована відділом рідкісних і цінних видань до 295-річчя видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, музиканта, педагога.

Детальніше      Фотоматеріали


4 грудня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» перегляд та обговорення уривків з фільму українського режисера М. Слабошпицького «Плем’я».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході!


4 грудня 2017

У рамках Всеукраїнського тижня права в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) влаштовано книжкову виставку «Права людини і основоположні свободи: міжнародні стандарти та національний вимір».

Детальніше


4 грудня 2017

4 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у секторі правової інформації студенти Вінницького технічного коледжу переглянули та обговорили документальний фільм «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова» (режисер Аскольд Куров). Присутні також ознайомилися з виставкою книг та журнальних публікацій «Права людини і основоположні свободи:  міжнародні стандарти та національний вимір».


5 грудня 2017

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук вітають усіх з наступаючим Днем Збройних Сил України!

Традиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових та висловлюємо  їм щиру вдячність і повагу. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

Запрошуємо читачів та всіх охочих ознайомитись з історією створення та формування збройних сил України, переглянувши виставку документів, «Військове будівництво в Україні».


6 грудня 2017

Микола Дмитрович Леонтович6 грудня 2017 року о 12:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Великий подолянин», присвячений 140-річчю від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича.

Прес-реліз      Пост-реліз    Фотоматеріали


6 грудня 2017

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка-присвята «Ліквідатори. Шануємо подвиг». Серед представлених книг є фотоматеріали, спогади ліквідаторів, художні та публіцистичні твори про Чорнобиль. Вагоме місце займають документи, що розповідають про вінничан, які брали участь у ліквідації аварії.

Запрошуємо до перегляду всіх охочих!


6 грудня 2017

6 грудня працівники управління превентивної діяльності, відділу правового забезпечення поліції Вінниччини та управління забезпечення прав людини Національної поліції України з метою підвищення правової культури та вдосконалення правової освіти ознайомилися з виставкою книг та журнальних публікацій «Права людини і основоположні свободи:  міжнародні стандарти та національний вимір», яка експонується у секторі правової інформації.


7 грудня 2017

З 4 до 7 грудня 2017 року в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться показ фільмів про права людини в рамках XIV Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Детальніше...


7 грудня 2017

7 грудня 2017 року о 14.00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться засідання клубу «Любительки оповідань Вінниці» (ЛОВ). У програмі – творчий вечір Тіни Гальянової та презентація її роману «Ходжа».

Прес-реліз     Фотоматеріали


7 грудня 2017

До Дня місцевого самоврядування у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) експонується книжкова виставка «Децентралізація в Україні: нові можливості територіальних громад та участі громадян».

Запрошуємо до перегляду!


7 грудня 2017

7 грудня об 11:00 у рамках Всеукраїнського тижня права в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться засідання круглого столу за темою «Захист прав людини – найвища соціальна цінність української держави».

Прес-реліз     Фотоматеріали


7 грудня 2017

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС. Це визначено Указом Президента України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і нерідко небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. 

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «Зона особливої уваги: Чорнобиль».


7 грудня 2017

7 грудня у секторі правової інформації з нагоди Всеукраїнського тижня права Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області спільно з Вінницькою ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва проведено правовий брейн-ринг «Права та обов’язки громадян України» з командами студентів технічного коледжу та коледжу економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету. Мета турніру – розвиток правової культури, підвищення рівня правових знань, виховання у молоді поваги до права в Україні.

Детальніше...


10 грудня 2017

10 грудня 2017 року о 16.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація поетичної збірки Ірини Берези «Счетчик дней» («Лічильник днів»).


11 грудня 2017

О 17:00 у відділі економіки та новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх) відбудеться Навчально-практичний семінар з баскетболу 3х3.


12 грудня 2017

12 грудня 2017 року о 15.00 у відділі економіки та новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх) відбудеться партнерський захід – Модель переговорного процесу за назвою «Додаткові інструменти мирного врегулювання конфлікту в Сирії» (США – РФ).

Фотоматеріали


12 грудня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Захист рослин: біологічні методи». У заході взяли участь директор ПП «Агро-Захист» С. І. Шаповалов, менеджер ТД «КІСОН» В. О. Сюсюкалов. Вони ознайомили присутніх з новими біологічними препаратами. Садівники-аматори О. А. Бурмістрова, М. Д. Вербицька, Л. А. Білоус, З. В. Суботіна, П. В. Стащук поділилися з учасниками зібрання власним досвідом вирощування екологічних овочів і фруктів. Працівники відділу підготували коментований перегляд літератури за темою засідання.

 Фотоматеріали


12 грудня 2017

12 грудня 2017 р. фахівці ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва взяли участь у проведенні круглого столу: «Право на любов: можливості для реалізації сексуальних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні», який відбувся у м. Вінниця, вул. Амосова, 7, готель «Добродій».

Детальніше 


13 грудня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – в рамках Року Японії в Україні перегляд та обговорення уривків з фільму режисера А. Куросави «Сни Куросави».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході!


13 грудня 2017

13 грудня 2017 року о 13.00 у відділі економіки та новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх) відбудеться партнерський захід – Модель переговорного процесу за назвою «Відновлення довіри та створення механізму взаємодії» (НАТО – РФ).


13 грудня 2017

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук щиро вітають усіх із прийдешніми новорічними та Різдвяними святами! Хай наступний рік кожному з нас принесе добробут і успіх, дасть нові блискучі ідеї та допоможе втілити їх у життя. Щоб у наших сім’ях панував мир і взаєморозуміння. Побажаємо один одному міцного здоров’я, професійного зростання, оптимізму і віри в себе!

Як зустріти Новий рік та що смачне приготувати до святкового столу підкаже книжково-ілюстративна виставка «Новорічний серпантин».

Запрошуємо до перегляду!


13 грудня 2017

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів перегляд журнальних публікацій «Періодика-2017: найцікавіше і пізнавальне».

 

Запрошуємо ознайомитись!


14 грудня 2017

14 грудня 2017 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книги поетеси Світлани Блонської «Граніт».

Прес-реліз   Фотоматеріали


14 грудня 2017

24 грудня виповнюється 80 років від дня народження В’ячеслава Чорновола, українського політика, публіциста, літературного критика. Доля кидала його в найнижчі низини і підіймала до найвищих висот. Він був депутатом і активно боровся за незалежну Українську державу.

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук запрошують на презентацію виставки-присвяти «В’ячеслав Чорновіл: штрихи життя і політичної діяльності».

15 грудня 2017

Акція з 1 по 15 грудня

"Подаруй дитині частинку свого серця"

Збір Іванівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату дитячих книг та канцелярських виробів.


15 грудня 2017

15 грудня у секторі правової інформації відбулося підбиття підсумків конкурсу коміксів «Права людини очима молоді», який проходив у рамках Всеукраїнського тижня права та оголошений Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники конкурсу, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця, отримали Дипломи переможців та цінні подарунки.

Виставка кращих робіт конкурсу буде демонструватися у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) до 20 грудня.

Запрошуємо до перегляду всіх охочих!   Фотоматеріали


15 грудня 2017

Зовсім скоро в Україну завітає Святий Миколай. Це свято прийшло до нас 1088 року за часів князя Всеволода Ярославовича. Українці з давніх часів вважають Миколая святим – заступником простого люду, особливо несправедливо скривджених.  

Ікону Миколая Чудотворця здавна вішали чи не в кожній сільській хаті. До неї молились діти, як до образа свого заступника.

До цього світлого свята сектор газетної періодики підготував виставку газетних публікацій під назвою «Чарівні дзвони Святого Миколая». Запрошуємо всіх охочих до перегляду!


18 грудня 2017

18 грудня працівники відділу економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з об’єднанням «Самопоміч» провели майстер-клас «Створення новорічної кульки» для дітей з інвалідністю та малозабезпечених сімей.

Фотоматеріали


18 грудня 2017

Напередодні новорічних свят у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано виставку публікацій «Чарівна ніч: святкуємо смачно, красиво та весело». 

Запрошуємо ознайомитись!


19 грудня 2017

Наближається радісне свято Різдва Христового. З цієї нагоди 19 грудня в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрилася жанрова виставка «Christmas is Coming – Dreams Come True» («Різдво наближається – мрії здійснюються»).

Виставка не лише розповідає про різдвяні традиції Сполучених Штатів Америки (зокрема, на ній представлені оригінальні американські книжкові видання), подає рецепти незвичних для українців західних різдвяних страв, а й просто радує око, тим більше, що експозицію доповнює новорічна ялинка.


20 грудня 2017

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – знайомство з творчістю французького режисера Ж.-Л. Годара та перегляд уривків з його фільму «Жінка є жінка».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


21 грудня 2017

Школа Медіації і Права запрошує 21 грудня 2017 року на чергове засідання

«Шлюбні відносини. Баланс прав та обов’язків».

Захід відбудеться в секторі правової інформації за адресою: вул. Соборна, 70, ІІІ поверх Початок о 17 годині


21 грудня 2017

О 15:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки для співробітників та всіх охочих. Завітайте на захід та змайструйте найкрасивішу новорічну прикрасу власними руками!

Про умови участі в заході можна дізнатися за телефонами: 59-20-55, 097-015-47-18 (Стойко Наталя).

Фотоматеріали


21 грудня 2017

21 грудня 2017 року о 14:30 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться година пам’яті «Великий українець: 80 років від дня народження В’ячеслава Чорновола» за участю Вінницької крайової організації Народного руху України, зокрема рухівців, які особисто знали В. Чорновола, а також науковців, політологів, представників громадських організацій м. Вінниця.

Прес-реліз     Фотоматеріали


21 грудня 2017

21 грудня 2017 року працівники відділу економіки і новітніх технологій провели майстер-клас «Виготовлення новорічного подарунка» для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Фотоматеріали


21 грудня 2017

У бібліотечній галузі Вінниччині знову видимі зміни, адже в області вже утворено 33 об’єднаних територіальних громад. Сумарно вони покривають 15% території області і у них проживає 15% населення. На території новоутворених адміністративних одиниць – ОТГ розміщено 228 бібліотек, у яких працює 224 бібліотекаря. Відповідно до цих змін відбуваються і організаційні зміни у бібліотечних мережах. Саме обговорити ці зміни і зібралися 21 грудня директори ЦБС, центральних районних (міськицх) бібліотекі та 9 бібліотекарів з ОТГ. Тож зібрання отримало нову назву – Школа керівника бібліотеки, а тема сформована згідно річного плану ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва –«Модернізація та організація бібліотечного обслуговування в процесі змін архітектури бібліотечної мережі та функціонування об’єднаних територіальних громад».

Матеріали Школи керівника бібліотеки       Фотоматеріали


22 грудня 2017

З 11 по 22 грудня 2017 року у вестибюлі ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) діє пересувна виставка «НАТО: погляд крізь залізну завісу», організована спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 308-р від 11 травня 2017 року «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» та в рамках «Плану заходів щодо реалізації у Вінницькій області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» (розпорядження № 406 від 15 червня 2017 року).

Фото      Фото


22 грудня 2017

У п’ятницю, 22 грудня, відбудеться презентація конкурсу «Молодіжна столиця України 2018». Захід розпочнеться о 14.00 на базі ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (вул. Соборна, 70, 2 поверх).

Прес-анонс


22 грудня 2017

Музичні образи зацікавлюють письменників, нерідко й сама Музика стає головним героєм прозових літературних творів, де виявляє свою чарівну силу, допомагає у важку хвилину, пробуджує почуття або зупиняє зло.

Відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури до уваги користувачів пропонує віртуальну виставку «Музика у кожнім слові».

Детальніше


22 грудня 2017

Різдво Христове та Новий рік – особливе, незабутнє святкування і традиція у житті кожної людини: від пустотливої дитини до сивочолого старця. У ці свята душа мимоволі припадає спраглими вустами до єдиного джерела різдвяно-новорічної радості, наповненого духом батьківського і материнського тепла, ароматом ялинкових голочок чи солом’яного дідуха, пахощами і смаком правічної куті. Відділ краєзнавства запрошує переглянути виставку-калейдоскоп «Різдвяно-новорічні свята на Поділлі».


25 грудня 2017

Шановні користувачі! 

Вітаємо Вас з католицьким Різдвом! 

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки: 

24 грудня (неділя)з 10 до 17 год.

25 грудня (понеділок)святковий день.


26 грудня 2017

Пам’яті колеги 

24 грудня 2017 року на 81-му році життя перестало битися серце Спиці Марії Григорівни, нашої колеги, чудової людини, прекрасної подруги, яку знали, любили й поважали дуже багато людей.

Марія Григорівна понад 30 років присвятила роботі у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, займаючи відповідальні посади заступника директора з наукової діяльності та провідного редактора. Проявила високу професійну майстерність, відповідальність, була зразком самовідданого служіння бібліотечній справі, за що відзначена численними нагородами: Пам’ятним знаком Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури» (2007 р.); Грамотою громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» – «За відданість бібліотечній справі»; численними грамотами і подяками Міністерства культури України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради, обласного управління культури, Міністерства Збройних Сил колишнього Радянського Союзу та іншими.

Людина невичерпної енергії, щедрої на добро душі, палкий патріот бібліотеки, М. Г. Спиця назавжди залишиться світлим спогадом у серцях усіх тих, хто її знав і шанував.

Висловлюємо глибоке співчуття дочці Наталії, колегам, близьким і рідним з приводу важкої втрати. 

Колектив Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва,

Директор Н. І. Морозова


26 грудня 2017

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Плодові культури: агротехніка вирощування», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. Садівники-аматори П. В.Стащук, Л. В. Походзяєва, В. В. Кухтіна, Л. А. Білоус, М. Д. Вербицька поділилися з учасниками заходу власним досвідом вирощування різноманітних сортів плодових рослин. Працівники відділу підготували коментований перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали

 


28 грудня 2017

  Шановні користувачі!

Курси іноземних мов відновили свою роботу 

Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 73, конференц-зала) 

 

 

 

 

 

 

Розклад гуртків іноземними мовами


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше