ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації2 січня 2018

Січень для багатьох із нас – не лише новорічні віншування, час високого і веселого Різдва Христового, а й Стусівські дні, вшанування пам’яті великого Поета, Героя України, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка. Саме в цьому році Василеві Семеновичу Стусу виповнилося б 80. До цієї дати у відділі краєзнавства експонується виставка-пам’ять «Василь Стус – символ нації».

Запрошуємо до перегляду!


4 січня 2018

Напередодні святкування Різдвяних свят особливу увагу варто приділити духовній музиці: церковній, богослужебному співу, духовним піснеспівам, колядкам, щедрівкам тощо.

Запрошуємо у відділ мистецтв до перегляду виставки «Духовна музика – світ краси і гармонії».


4 січня 2018

Трагічна доля судилася Василю Стусу – талановитому українському поету, прозаїку, перекладачу, літературознавцю, правозахиснику, одному з найактивніших представників українського культурного руху 1960-х років.

До 80-ї річниці від дня народження невпокореного лицаря правди сектор газетної періодики підготував виставку газетних публікацій під назвою «Великий українець – Василь Стус».

Запрошуємо до перегляду!


4 січня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Агропромисловий комплекс: концептуальні засади розвитку».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!

Детальніше

 


6 січня 2018

6 січня минає 80 років від дня народження Василя Стуса. Він належить до тієї славної плеяди імен, без яких важко уявити вершинні досягнення сучасної української літератури. Поет від Бога, він увібрав у себе всі чари української природи і гіркоти нашої історії. Перекладач і літературознавець, який вільно почувався в океані світового письменства.

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук запрошують до перегляду виставки-портрета «Василь Стус – людина, поет, легенда».

 


8 січня 2018

Шановні користувачі!

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Інформуємо про графік роботи бібліотеки на святкові дні.

 30 грудня (субота) – з 10.00 – 18.00 год.  31 грудня (неділя) – санітарний день

1 січня (понеділок) – святковий день  6 січня (субота) – з 10.00 – 17.00 год.

7 січня (неділя) – святковий день  8 січня (понеділок) – з 10.00 - 18.00 год. 

Адміністрація


9 січня 2018

Вінниччина завжди була багата народними талантами. У їх рясному сузір’ї зіркою першої величини сяє ім’я всебічно обдарованого, дивовижного умільця, майстра з виготовлення музичних інструментів, фотографа, самодіяльного кінооператора, механіка, поета, скульптора і художника, відомого на увесь світ мікромініатюриста Михайла Григоровича Маслюка (14.01.1918-28.10.1995). Його руками створено чимало див, гідних захоплення і пошанування. До сторіччя від дня народження видатного земляка у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва організовано виставку-ювілей «Майстер мініатюри з Подільського краю».


9 січня 2018

У відділі рідкісних і цінних видань відбулася тематична зустріч «Різдвяне свято в стародавніх та сучасних виданнях» у рамках співпраці з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». З розповіді бібліотекаря І категорії Ірини Валігури присутні дізналися про особливості святкування Різдва в Канаді, Великобританії, Австралії, Україні, Польщі та ін. Молодь зацікавили новорічні та різдвяні листівки з приватної колекції та гравюри з англійських періодичних видань ХІХ ст.

Фотоматеріали


9 січня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» – «Суниця: сорти, догляд, захист». Садівники-аматори Т. М. Нечитайло та О. А. Бурмістрова поділилися з учасниками заходу власним досвідом вирощування цієї унікальної культури. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання. 

Фотоматеріали


10 січня 2018

10 січня о 17:00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) в рамках школи Медіації і Права відбудеться заняття «Медіатор – професія майбутнього».

Запрошуємо всіх охочих!


10 січня 2018

Всеукраїнська літературно-мистецька премія імені Степана Руданського

Премія заснована з метою продовження національних традицій сатири і гумору, заохочення літераторів до написання високохудожніх творів цих жанрів, наукових та критичних праць про життєвий і творчий шлях Степана Руданського, творчих колективів та виконавців до популяризації духовної спадщини славного сина українського народу, класика вітчизняної літератури ХІХ століття Степана Руданського та доробків сучасних письменників.

Лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського 2017 року

Космеда Т. А., Осіпова Т. Ф., Піддубна Н. В. Степан Руданський: фено­мен моделювання “живого” мовлення українців / Т. А. Космеда, Т. Ф. Осі­пова, Н. В. Піддубна ; за наук. ред. проф. Т. А. Космеди. — Харків-Познань- Дрогобич : Коло, 2015. — 312 с.

Детальніше >>

 


10 січня 2018

У 1898 р. вийшов з друку перший номер часопису «Літературно-науковий вістник», що був заснований за ініціативи М. Грушевського як орган Наукового товариства ім. Т. Шевченка у Львові. На його сторінках публікувалися статті та матеріали з етнографії, етнології, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства, статистики, фольклористики, філософії та ін. У відділі рідкісних і цінних видань експонується книжкова виставка, присвячена 120-літньому ювілею з часу виходу журналу.

Запрошуємо всіх охочих до перегляду.


12 січня 2018

О 16.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Велетень нескореного духу», що проходитиме в рамках Стусівських читань (до 80-ї річниці від дня народження українського поета, політв’язня, Героя України Василя Семеновича Стуса).

Прес-реліз       Фотоматеріали


14 січня 2018


15 січня 2018

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


15 січня 2018

15 січня 2018 року о 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація персональної виставки Леоніда Шрайбікуса «Погляд АТО: 1000 облич», яка експонуватиметься до 31 січня.

ПРЕС-РЕЛІЗ


17 січня 2018

17 січня 2018 року о 12:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) у рамках циклу заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай» розпочнеться Різдвяний етнодень у «Тімірязєвці» «Три празники в гості».

Різдвяний етнодень у «Тімірязєвці» «Три празники в гості» стане початком власної традиції бібліотеки. Багатющий скарб звичаїв ми отримали у спадок і маємо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам’ять нашого народу.

Прес-реліз      Фотоматеріали

 


17 січня 2018

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – до 80-річчя від дня народження італійського співака та актора А. Челентано перегляд уривків з фільму режисера С. Корбуччі «Блеф».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


21 січня 2018

 

Увага! Фотофлешмоб!

«Теплі обійми улюбленої книги. #фотокнигатімірязєвка»


22 січня 2018

    Боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу – найбільш яскрава сторінка визвольних змагань українського народу в ХХ ст. 22 січня весь український народ відзначає День Соборності як шану вікопомному Акту злуки, коли були зламані кордони між двома українськими республіками. Маємо надію, що в душах українців завжди буде єдність заради однієї величної мети – побудови економічно та духовно багатої, вільної та соборної України.

    Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку документів «Соборна Україна: від ідеї до життя».

    Запрошуємо до перегляду!

   


    До Дня Соборності України (22 січня) у відділі краєзнавства  організовано книжкову виставку «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». На експозиції представлено матеріали  про об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і  Західно-Української  Народної Республіки (ЗУНР) в одну самостійну соборну державу, проголошення в цей день  урочистого Акта злуки на Софійському майдані в Києві, про причетність вінничан до подій визвольних змагань 1917–1920-х рр. ХХ ст.

    Запрошуємо до перегляду. 

 


    Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року – день ухвали Акту злуки ЗУНР і УНР. Цій події судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

    У секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) оформлена прес-виставка «Соборність – це єдність і злагода», присвячена цим подіям.

    Запрошуємо до перегляду.

 


    День Соборності України – це величне національне свято, яке нині відзначається в день проголошення у 1919 році Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки. Бо саме тоді й збулася віковічна мрія українського народу – жити на своїй землі однією сім’єю, в єдиній державі, не розділеній кордонами і не розшматованій недружніми сусідами. То був пам’ятний день тріумфуючого спалаху колективної думки та загальної доброї волі.

    «І обнялися береги одного вічного народу...» – під такою назвою сектор газетної періодики підготував до цієї знаменної дати виставку газетних статей.

    Запрошуємо всіх охочих ознайомитись з матеріалами експозиції!


29 січня 2018

Шановні працівники культури!

З метою збору та розповсюдження актуальної інформації з питань культури і мистецтва, сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва моніторить офіційні веб-сайти Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Національної історичної бібліотеки України та ін.

Запрошуємо Вас до перегляду інформаційного дайджесту «Актуально про культуру».


30 січня 2018

Шановні працівники культури і мистецтв!

Запрошуємо переглянути черговий випуск дайджесту «Хроніка культурного життя Вінниччини» 

за вересень 2017 р.

Шановні користувачі! 

Для Вас у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва надається доступ до оцифрованих текстів газет, що виходили на початку ХХ століття на Поділлі.

Детальніше >>

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу Вам!»

Книги, що стали сенсацією.

  10 найкращих книг

Читайте з задоволенням!

Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва пропонує для користувачів нову послугу - Буккросинг.

Буккросинг — це вільний рух книг. Якщо Вам сподобалась якась книга, то її можна взяти та прочитати. Але, натомість, Ви повинні обміняти її на свою прочитану, цікаву за змістом книжку.

Перелік заходів у рамках Школи Медіації і Права на 2018 рік

Акція

"Бібліотека - учасникам АТО"

безкоштовний запис до бібліотеки учасників АТО протягом 2017 року з видачею річного читацького квитка


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро