ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 травня 2018

До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) представлено прес-виставку «Дорогами вогняних літ».

Детальніше


2 травня 2018

Громадська роль польських живописців, музикантів, діячів театру і кіно, літераторів характеризується інтенсивним пошуком свого, польського шляху до вільної творчості.

У Польщі, яка розташована в самому серці Європи, химерним чином переплелися східні і західні традиції багатьох народів. Протягом всього часу польські митці звертаються до свого коріння, відстоюючи свободу і творчу незалежність в своїх творах.

Відділ документів іноземними мовами представляє вашій увазі віртуальну виставку «Поляки у світовій культурі».


3 травня 2018

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні провідний бібліограф відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Л. І. Заря підготувала фотоколаж «Зупинити на мить війну».

Цими днями важливо згадати про непересічну роль українців у перемозі над нацизмом у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям та увічнити пам’ять загиблих…


3 травня 2018

Оголошення

про конкурс на посаду директора
Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва

Детальніше


7 травня 2018

З глибоким сумом ми сприйняли повідомлення про те, що 7 травня перестало битися серце відомої журналістки, поетеси, краєзнавця, відмінника освіти України, активної громадської діячки Фаїни Микитівни Приймачик.

Ми знали її як людину невичерпної енергії, активної життєвої позиції, педагога від Бога, учасника багатьох творчих бібліотечних акцій, постійного члена літературно-мистецького клубу «Відкрита сторінка», читача і друга бібліотеки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам, учням, усім шанувальникам творчості Фаїни Микитівни з приводу важкої непоправної втрати.

Колектив Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва

Директор Н. І. Морозова


8 травня 2018

На початку травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 73 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До цих дат у відділі краєзнавства експонується книжкова виставка «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги».

Запрошуємо до перегляду!


9 травня 2018

Шановні користувачі! 

Вітаємо Вас з травневими святами та інформуємо про графік роботи бібліотеки на святкові дні 

30 квітня та 8 травня – з 10 до 18 год.

1, 9 травня – святкові дні

Адміністрація


10 травня 2018

13 травня в Україні відзначатимуть День матері. Це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен із нас з дитинства й до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ рідної мами, яка все розуміє, прощає, завжди підтримає і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

З цієї нагоди працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали з тематичною годиною «За все, що маю, мамо, дякую тобі!» у Вінницький коледж будівництва та архітектури КНУБА. Слухачами були студенти 1 курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Захід пройшов у теплій і щирій атмосфері. Присутні прослухали вірші про маму, ознайомилися з історією свята та переглянули відеоролики.

Щиро вітаємо з прийдешнім святом усіх матусь!


10 травня 2018

Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та Центр європейської інформації провели у ВОУНБ імені К. А. Тімірязєва захід «Відкриваємо Європу разом!». Учасниками були учні школи-гімназії №1. Вони взяли участь у вікторині про країни Європи, майстер-класі зі створення магнітів з прапорами країн ЄС, а також ознайомились із презентацією молодіжних програм.


11 травня 2018

До 100-річчя заснування унікального колективу, який не має аналогів у світовій музичній культурі, – Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. І. Майбороди відділ мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) підготував презентацію «Зоряний шлях».

Кожен виступ капели вражає своїм внутрішнім духом нескореності та прагненням до самобутності, самодостатності, які завжди були притаманні українському народові.


12 травня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) до святкування Дня Європи експонується перегляд-повідомлення «Аграрне виробництво: європейські перспективи».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


13 травня 2018

Увазі відвідувачів Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» пропонується книжкова виставка «You Will Not Cease To Be a Child Until You Have a Mother. (S. Jeet)» («Ти не перестанеш бути дитиною, поки у тебе є мама. (С. Джеєт)») до Міжнародного дня матері, 13 травня.

На виставці представлені різножанрові видання – від медичних посібників для майбутніх мам до творів про жінок і для жінок. Приємно здивують видання для малечі, які, напевно, стануть у пригоді турботливим матусям, котрі прагнуть допомогти своїм дітям зробити перші кроки у вивченні іноземних мов.


14 травня 2018

До Дня пам’яті жертв політичних репресій у відділі краєзнавства експонується книжкова виставка-пам’ять «Політичні репресії у художньому слові вінницьких письменників».

Запрошуємо до перегляду!


14 травня 2018

17 травня в Україні відзначатимуть Всесвітній день вишиванки. З цієї нагоди працівники сектору журнальної періодики провели виїзний День інформації «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах» для студентів ВСЕІ Університету «Україна».

Детальніше

 


14 травня 2018

Сім’я – головний осередок суспільства. Вона відіграє надзвичайну роль у його життєдіяльності – через фізичну й соціокультурну зміну поколінь забезпечує можливість існування суспільства. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство – людина. Тут вона народжується й формується як особистість. Це та клітинка, з котрої розпочинається будь-яка держава. Немає країни без сім’ї, сімейно-родинних відносин.

До Всесвітнього дня сім’ї, який відзначають 15 травня, в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Сім’я – найбільша цінність на землі».


15 травня 2018

15 травня виповнюється 75 років члену Національної спілки журналістів України та Національної спілки фотохудожників України Олександру Сергійовичу Гордієвичу. Відділ краєзнавства підготував віртуальну виставку “Планета Україна”, присвячену ювілею митця.

Запрошуємо до перегляду!


15 травня 2018

370 років тому під Жовтими Водами розпочалася битва між військами Речі Посполитої з одного боку й українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками з другого. Перемога в цьому бою стала першим великим надбанням гетьмана в національно-визвольній війні 1648–1654 рр. В історії ця битва мала велике військове й політичне значення. Вона пробудила в українців надію на визволення.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує для перегляду книжково-ілюстративну виставку «Слідами битви під Жовтими Водами».


15 травня 2018

15 травня виповнюється 145 років від дня народження останнього гетьмана України Павла Скоропадського.

Оцінювати гетьмана Скоропадського можна по-різному, але саме своєю неоднозначністю він і цікавий. Лев Троцький називав його українським Бонапартом, генерал Денікін – другим Мазепою. Ким же він був насправді? Відповідь на це запитання допоможе знайти книжкова виставка «Історичний портрет на тлі епохи», яка експонується у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.


15 травня 2018

Весна – це час пробудження та оновлення природи. Ця пора року завжди надихає на творчість…

Отож, працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук спільно з відділом аграрних наук і виробництва та відділом мистецтв, сповнені натхнення і творчості, завітали з Днем інформації «Етюд в травневих барвах» до Вінницького коледжу будівництва та архітектури КНУБА. В. Я. Середюк представила презентацію «Ландшафтний дизайн: колекція ідей», Н. Г. Стойко підготувала перегляд літератури за темою «Сучасний квітковий дизайн», Л. І. Заря розповіла про традицію подільського фітодизайну та разом зі студентами створила ікебану з травневого різнобарв’я.

Фотоматеріали


16 травня 2018

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза». У програмі – до Дня Європи перегляд та обговорення уривків зі збірки короткометражних фільмів «VISIONS OF EUROPE» («ОБРАЗИ ЕВРОПИ»).

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


19 травня 2018

Шановні користувачі!

Напередодні Дня Європи відділ наукової інформації та бібліографії запрошує Вас долучитися до читання книг, в яких автори аналізують процеси реформування в Європі та виокремлюють механізми, які сприяли розвитку різних сфер і галузей життєдіяльності європейських країн. Пропонують в часи небезпек та викликів, що їх висуває сучасний світ, конкретні кроки, які мають привести до кращого суспільства і міцнішої економіки в Європі. Розглядають історію становлення людини європейської культури з унікальною ментальністю. Чи є вони прийнятні для України? Розмірковують про довгий і тернистий шлях України до Європи. Визначають суспільно-політичні події, що відбулися в нашій державі і сприяли «відкриттю України» Європою. Доводять чому Європі потрібна Україна, а Україні – Європа.

Детальніше


19 травня 2018

Уже традиційно Вінницька ОУНБ ім. К. А.Тімірязєва приєднується до відзначення Дня Європи в Україні. Працівники бібліотеки доклали чимало зусиль, аби свято вдалося. 19 травня вінничани та гості міста зможуть взяти участь у різноманітних цікавих вікторинах, майстер-класах, краєзнавчому флешмобі та зробити селфі у фотозоні на інтерактивному майданчику по вул. Соборній, 73.

Прес-анонс     Фотоматеріали


19 травня 2018

 Європа – це об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Для України він став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона –  у серці кожного з нас. І ми її частина.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до уваги користувачів книжково-ілюстративну виставку «Україна в європейському та світовому просторі».


19 травня 2018

 З 14 травня 2018 року у відділі документів іноземними мовами експонується виставка «Europe – a house where I live and you» («Європа – це дім, де живемо я і ти»), присвячена святкуванню Дня Європи в Україні.

На ній представлені як ілюстровані альбоми з краєвидами Європейських країн, так і путівники та навчальні посібники з країнознавства.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!

 


19 травня 2018

 З нагоди Дня Європи в Україні у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) експонується книжково-ілюстративна виставка «Україна – держава європейська».

Детальніше

 

 


19 травня 2018

Шановні користувачі!

День Європи в Україні офіційно відзначається згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003 у третю суботу травня.

У цей день ви маєте гарну нагоду більше дізнатися про різні сфери і галузі життєдіяльності європейських країн: культурної, економічної, політичної, освітньої, юридичної, медичної, соціальної тощо. З цією метою у Бібліотеці репрезентовано ряд змістовних книжкових виставок та переглядів літератури у рамках загальнобібліотечного Дня інформації «Через книгу – до Європи».

Запрошуємо всіх бажаючих до Бібліотеки!

 


20 травня 2018

У відділі рідкісних і цінних видань організовано книжкову виставку «Заарештована книга». Експонована література у свій час була вилучена із загальнодоступних фондів бібліотеки до закритого відділу спецфонду, який був породженням радянської цензури і функціонував у Вінницькій ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва з 1928 до 1990 рр.

Представлені книги та журнали розповідають читачам про страшні сторінки нашої історії минулого століття: «червоний» терор перших років Радянської влади, розкуркулення і колективізацію, життя політичних і культурних діячів сталінської епохи, а також твори у галузі літератури, науки та мистецтва.


21 травня 2018

Знання іноземних мов –  це ключ до успіху в сучасному світі.

До Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, що відзначається 21 травня, у відділі документів іноземними мовами відкрилась виставка «Вчимося говорити іноземною мовою», де представлено навчальну літературу: самовчителі, розмовники, мовні тренажери, інтенсивні та прискорені аудіокурси з вивчення різних мов світу.

Запрошуємо всіх охочих до перегляду.


22 травня 2018

З часом наше сприйняття історії змінюється, стають відомі нові історичні факти, які призводять до руйнації міфів або, навпаки, до створення нових. Однією із  трагічних сторінок історії є жорстока депортація кримських татар і представників інших народів з території Криму.

18 травня – 74-та річниця депортації кримських татар. Вшановуючи памʼять депортованих, відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук спільно з сектором журнальної періодики підготували книжково-ілюстративну виставку «Кримський півострів: шлях крізь віки».

Запрошуємо до перегляду.


23 травня 2018

23 травня 2018 року о 15 годині у відділі документів із гуманітарних, технічних і природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться зустріч з письменницею Ольгою Деркачовою та презентація роману «Дім Терези».

Прес-анонс


23 травня 2018

23 травня 2018 року Школа Медіації і Права запрошує на чергове засідання за темою «Відновне правосуддя – шлях до справедливості».

Захід відбудеться у секторі правової інформації за адресою: вул. Соборна, 70, ІІІ поверх. Початок о 17:00. 

Вхід вільний

Фотоматеріали


23 травня 2018

23 травня 2018 року сектор правової інформації ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели засідання круглого столу за темою «Консолідація зусиль держави та громадянського суспільства щодо надання безоплатної правової допомоги».

Детальніше     Фотоматеріали


23 травня 2018

До Дня слов’янської писемності і культури відділ рідкісних і цінних видань підготував виставку «“Повість временних літ” – пам’ятка історіографії і літератури України-Русі». Несторів літопис – не просто літопис, пам’ятка української писемності ХІ–ХІІ ст., а й високохудожня поетична книга, своєрідна хрестоматія, збірник епічних пісень, легенд та переказів; це перша, найдавніша історія українського народу, написана на замовлення Вічності. Вона є букварем нашої національної свідомості, глибоких патріотичних почуттів, пронесених народом крізь тисячоліття.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду виставки!


23 травня 2018

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків із фільму італійського режисера Б. Бертолуччі «Краса, що вислизає».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


24 травня 2018

24 травня 2018 року о 12 годині Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з управлінням у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації проведуть ХІІІ літературні читання «Під знаком Кирила і Мефодія» до Дня слов’янської писемності і культури  (вестибюль основного приміщення бібліотеки, вул. Соборна, 73, І поверх).

Прес-реліз     Фотоматеріали


24 травня 2018

Трійця, Зелені  свята або Пʼятидесятниця. Це одне із 12 найважливіших християнських свят.  Згідно з Євангелієм, у цей день з небес на апостолів зійшли вогненні язики Святого Духа, і чоловіки заговорили різними мовами, щоб надалі йти до народів і проповідувати християнство.

З нагоди свята бібліотекарі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-інсталяцію «Велич Святої Трійці у звичаях нашого народу».


24 травня 2018

Комунальна установа «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» 24 травня 2018 року у секторі правової інформації ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва проводить інструктивно-методичну нараду за темою: «Про підсумки діяльності працівників психологічної служби системи освіти району щодо профілактики залучення дітей та учнівської молоді до небезпечних квестів». Методичну нараду організовано для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вінницького району.

Фотоматеріали


24 травня 2018

Нещодавно відділ наукової інформації та бібліографії отримав фундаментальне книгознавче та бібліографічне дослідження: «Кобзар» Т. Г. Шевченка у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського / Л. В. Бєляєва, І. Д. Войченко ; НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського ; редкол.: О. С. Онищенко (голова) [та ін.]. – Київ, 2015. – 994 с.

Тут представлено результати дослідження всіх примірників «Кобзаря» Тараса Шевченка, що зберігаються у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Авторами досліджено 387 видань (близько тисячі примірників) мовою оригіналу та в перекладах 21 мовою світу з колекції НБУВ, що становить приблизно 70 відсотків «Кобзарів», виданих у світі за період 1841–2014 рр., а також 6 рукописних «Кобзарів» з фонду Інституту рукопису НБУВ.

Всіх бажаючих запрошуємо до відділу для ознайомлення з унікальним виданням у рамках Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій», що пройде на Вінниччині з 24 по 26 травня 2018 р.


24 травня 2018

24 травня 2018 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться презентація книг Ігоря Федорова «Открытие», «Казки дивного лісу».

Прес-анонс     Фотоматеріали


24 травня 2018

24 травня відзначається День слов’янської писемності і культури, приурочений до церковного дня пам’яті рівноапостольних братів Кирила і Мефодія, які 863 року винайшли кириличну абетку. В історичних енциклопедіях про цих людей лише декілька рядків, а питань безліч: де, коли, за яких обставин, з якою метою вони створили безсмертну абетку? Як і чому вона поширювалася, які регіони охоплювала і в якій послідовності? Яка її роль у єднанні слов’янських народів? Саме на ці та інші питання можуть дати відповідь газетні публікації, що представлені на виставці «Єднання словян: історія та реалії», яку підготував сектор газетної періодики.

Запрошуємо до перегляду.


24 травня 2018

Велике значення в історії людства мав винахід писемності. Неможливо навіть уявити собі, яким чином могла б розвиватися цивілізація, якби на певному етапі свого розвитку люди не навчилися фіксувати за допомогою певних символів потрібну їм інформацію і таким способом передавати та зберігати її.

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували книжково-ілюстративну виставку «Духовність через призму Слова: мова, писемність, література слов’янських народів».

Запрошуємо до перегляду!


24 травня 2018

24 травня 2018 року в Донецькому національному університеті імені його випускника – Василя Стуса відбулася презентація нової книги, підготовленої науковцями навчального закладу «З когорти великих: Василь Стус в історії університету». До видання увійшли автобіографія поета, спогади матері, сестри, дружини, друзів, однодумців, які підтримували митця в скрутну хвилину життя, а також матеріали на вшанування його пам’яті. У заході взяли участь працівники відділу краєзнавства ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва Г. М. Авраменко, Н. В. Березюк. Презентована книга поповнила фонд обласної книгозбірні і, безперечно, знайде тут свого читача.


24 травня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся тренінг «Комунікативність – шлях до успіху», який провела Т. В. Міхновець, незалежний тренер, експерт з освітніх проектів, соціальний психолог. У заході взяли участь викладач О. Ф. Лимар та студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Зустріч організували зав. відділу В. Я. Середюк, провідний бібліотекар Т. А. Суржикова, бібліотекар Т. К. Тулгаєв. 

Фотоматеріали


25 травня 2018

Незабаром прекрасне свято радості та надії – Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях – продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

З цієї нагоди працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-пораду «Хай сонцю і квітам усміхаються діти». Запропонована література стане корисною для батьків, вчителів, ну і, звісно ж, для діток.

Від щирого серця бажаємо всім діткам міцного здоров’я, щастя, радості й добра!


27 травня 2018

Шановні користувачі! 

Вітаємо Вас із прийдешнім святом Трійці! Інформуємо про графік роботи на святкові дні:

26 травня – з 10 до 17 год.

27 травня – святковий день

28 травня – з 10 до 18 год.

Адміністрація

 


29 травня 2018

29 травня о 15.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться інформаційно-просвітницький захід «Європейський суд з прав людини: рішення щодо України. Вибірка» (в рамках відзначення Дня Європи в Україні). Модератор – старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, лейтенант патрульної поліції України Заріна Маєвська.

Вхід вільний!


29 травня 2018

Прагнучи долучитися до відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 29 травня Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» презентував жанрову виставку «The Best Way To Make Children Good Is To Make Them Happy», Oscar Wild («Найкращий спосіб зробити дітей добрими – це зробити їх щасливими», Оскар Уайльд).

На експозиції представлені цікаві дитячі книги, ігри, спрямовані на розвиток мовлення, посібники для вивчення англійської мови, фільми та мультики для малечі. І це – лише невелика частина того, що зберігається у фондах Центру.

Запрошуємо ознайомитися!


29 травня 2018

29 травня в секторі правової інформації відбувся інформаційно-просвітницький захід «Європейський суд з прав людини: рішення щодо України. Вибірка» в рамках відзначення Дня Європи в Україні. Модератор – старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, лейтенант поліції Заріна Маєвська. У заході взяли участь студенти Вінницького технічного коледжу.

Фотоматеріали


29 травня 2018

У читальному залі ВОУНБ імені К. А. Тімірязєва пройшла інформаційна година «Україна – НАТО. Партнерство має значення». Слухачами були студенти 1 курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Вінницького коледжу будівництва та архітектури КНУБА. Працівник відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Т. М. Горовенко розповіла присутнім про історію співробітництва України і НАТО та перспективи подальшої співпраці. Гарним доповненням заходу стали презентація, відеоролики та вікторина.

Фотоматеріали


30 травня 2018

30 травня 2018 року на базі Віннцької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться ІІ Вінницький Регіональний Форум громадських ініціатив.

Метою форуму, що відбуватиметься під гаслом «Я змінюю!», є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що існують в суспільстві, зокрема і в нашому регіоні.

Програма форуму      Фотоматеріали      Фотоматеріали Вінницька ОДА


31 травня 2018

31 травня об 11.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) в рамках Молодіжного лекторію «Феміда» буде проведено юридичний спаринг «Права дитини в Україні в аспекті норм міжнародного права».

Вхід вільний!

Фотоматеріали


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше